PDA

View Full Version : moliavi see pomognete kagete kvo da prava???????



06-21-2006, 15:23
nz kude da sloga temata predi malko za urvi put re6ih da si kupa lenti4ki kola i das si mahna vs ot dolu 6ot do sega sam hodila ma ne sam mahala vs a i tva be6e minalata godina i re6ih 4e sega me e sram da otida PAK PRI KOZMETI4KATA SRAM ME E DA ME GLEDA I TKA NAPRAIH GO SAMA PURV PI6IAH NZ KOLKO ne mogah da mahna ba6 vs 6ot mi svur6iha lenti4kite i utre 6e produlga no otdolu tam det gi mahnah mi izleze niakvi kato top4eta lilavo 4eni leko poduti i za4erveni nz kvo ee zn 4e poprincip se za4erviava i na dr mesta taka mi stana ma tam nz kvo e tva i me e mn strah 6ot sum 4uvala 4e ot nepravilno durpane kosmite zagnoiasvat ne mi se misli... cialata reva sram e e da kaga na maika mi puk i tq o6e ne se e pribrala ot rabota moliate kagete mi kakvo da pravia i utre da produlga li da gi maham i s kvo za6oto zaminavam v petuka na more :smt010 :smt010

06-21-2006, 15:46
mi ako misli6 4e maika ti 6te moje da ti pomogne barzo po dobre i kaji no za6to si re6ila da go pravi6 sama po dobre bi bilo ako si oti6lan na kozmetik ili da be6e se po4istila s ne6to drugo (samobrasna4ka ili epilator) no spored men ne e 4ak tolkova opasno bi trqbvalo si4ko da se skrie normalno e da ti ima ne6to se pak tam sa nai m,n nervni okon4aniq YSPEX I NE SE PRITESNQVAI...:)

djigi
06-21-2006, 19:36
Вижда ми се лошо за топчетата, иначе лилавото ти е сининаот дърпането. Иначе до сега не бях чувала, че от неправилно махане на космите загноясва. По-скоро от подкожни косъмчета. Както и да е, не се притеснявай. Виж, ако утре не ти е поминало говори с някой (лекар/майка ти), защото ако се окаже сериозно (едва ли е) какво ще правиш на морето. А и м/у другото предполагаемите (от мен) синини няма да ти минат до петък.