PDA

View Full Version : kak da gi nakaram da me yvajavat?



06-21-2006, 15:29
imam stra6en problem-v u4ili6te ne me yvajavat.nz za6to i na kakvo se dalji no ne mi obra6tat vnimanie.edin sau4enik dori mi vika"mnoo si tapa ma i t n " drygi pak dvama razpravqt 4e ma bili haresvali i 6tqli da se biqt s dr za men i t n,a momi4etata po4ti ne mi obra6tat vnimanie ,a kogato se opitam da prikazvam s tqh te po4ti ne mi obra6tat vnimanie dori ako izob6to 4uqt kakvo im kazvam.ni6to ne sam im storila.moje bi se darjat s men kato s nqkva nenormalna ili i az nz kak samo za6toto sam po razli4na ot tqh(sramejliva,ne piq,ne pu6a i sam po zatvorena)ina4e na van6nost sa mi kazvali 4e ne izglejdam zle.e kak da se spravq s tova polojenie?pomognete mi ne izdarjam taka,nqkoi pat mi se izka da stana i da si zamina i NIKOGA da ne se varna v u4ili6te

06-21-2006, 15:37
na kolko godini si

WILD__BOY
06-21-2006, 15:39
Еми явно и ти не праиш много по въпроса.

Lumidee
06-21-2006, 15:40
Tvoq sluchai e chesto sreshtan..poznavam mn momicheta i momcheta, koito sa bili po edna ili dr prichina izolirani ot dr. Dneshnata mladej e mn brutalna i machka vseki po razlichen. Ti imash otgovor na vuprosa..znaesh,che ne te vuzpriemat,zashtoto ne pravish sushtite gluposti kato tqx. Za da mojesh da se vnedrish v edna takava sreda trqbva da stanesh kato tqx,a tova ne ti go preporuchvam!Trqbva da se gordeesh, che si razlichna..mojesh da si sigurna, che ima xora,koito shte ocenqt kachestvata ti.! Az sushto ne se razbirax s tezi ot moq klas, zashtoto uchex mn i te zavijdaxa .. se opitvaxa da me smajat, ama az ne sum im pozvolila! Nikoga ne sum se nujdaela ot mnenieto ili uvajenieto na ogranichenite xora!Ne e nujno da se maxash..uchilishteto shte mine i shte namerish istinski xora!

06-21-2006, 15:47
na kolko godini si
почти 16

06-21-2006, 15:56
Сигурно си няква грозна дебеландра.

Тоя форум не ме кефи!
06-21-2006, 16:03
Ми дете проблеми от подобен характер във форуми не се решават...

meri88
06-21-2006, 16:04
Ми дете проблеми от подобен характер във форуми не се решават...
toq forum si e super ma teb kato ne te kefi si e tvoi problem :P

06-21-2006, 16:07
Сигурно си няква грозна дебеландра.
ne sam nikva debelanka [-X naprotiv az sam nai slabata v klasa(168 visoka pak 44 kg)no tva edvali ima zna4enie

06-21-2006, 16:30
Работата е там, че за да се разбираш с момчетата трябва да си красива - пълни глупости са това, че оценят характера и бла бла :). За да те уважават момичетата отново трябва момчетата да те харесват. Да, ще те мразят момичетата, но няма да се държат сякаш си незабележима. За да се оправи положеието трябва да си намериш външните косури (в свят като нашия няма значение колко си добра, умна .. - но спокойно, това е само при тийнейджърите, като пораснеш ще има кой да оцени истинските ти качества) и да се справиш с тях. Не съм те виждала и не мога да знам какво ти има, но съм сигурна, че има нещо. С този вид отношение са свикнали дебелите, пъпчасалите, тези, които носят очила, телчета, имат крив нос или твърде големи уши. Не всички с дефекти имат проблеми обаче, защото пък имат силен характер, който им помага. Та, мисълта ми е, че трябва да смениш прическата примерно - нещо секси и "модерно". Да се обличаш предизвикателно. Едва ли имаш огромни гърди щом си слабичка, но пък щом си слаба какъв е проблема да облечеш някоя яка къса пола? Не някоя курвенска с някакъв курвенски чорапогащник. Просто .. трябва да привличаш вниманието. Сменяй си дрехите пред огледалото и си задавай въпроса: "Ако видя някъде момиче, изглеждащо като мен, ще ми хване ли окото?" И така... докато отговорът е "Да".
Знам че всичко в поста ми е твърде плоско, но е реалният отговор на въпроса ти: "Как да ме уважават и двата пола?"

Eimi_{}
06-21-2006, 16:41
Еми виж сега.Единствения начин е да почнеш да пиеш и да пушиш..Това обаче няма да ти влияе добре..Може би с течение на времето ще престанат да се държат по този начин! :evil: Може би ти завиждат за нещо,както преди и при мен!Повечето ми завиждаха,че имам висок успех,а изобщо не уча.Търпях злобните им забележки,но накрая престанах да им обръщам внимание..И те спряха,защото видяха,че не ми влияат.Може би ако спреш да им обръщаш внимание ще те възприемат по по-различен начин! :wink:

06-21-2006, 18:11
Знаеш ли и аз имам същия проблем. И една от нашия клас също имаше, но стана една от тях, дали е трябвало така да постъпи- не знам. Лично за себе си съм сигурна, че никога няма да изменя на принципите си. Иначе имаше моменти, в които наистина се чувствах нежелана, но всъщност това тяхното не някакъв вид неприязън, просто не им пука за мен. Една седмица спешно ми се налагаше да пропусна даскало и се оказа, че никоя от тях дори не е разбрала.
Някои от момчеатата не ме поздравяват, други само се заяждат, а трети(така наречените noob-ове)се държат що годя свястно. Поне казват здрасти и чао. Горе-долу същата история като твоята.
Единствения начин, както всички досега казаха е да станеш една от тях. Те със сигурност ще те премат. Но проблемите са 2-дали можеш и дали искаш. Относно външния вид-полата не помага, от личен опит знам. Когато отидеш на даскало с късата поличка момчетата дори да те харесат, ще се правят на безразлични, просто защото няма да признаят дори на себе си, че "оная, абе как и беше името бе дееееба, има мнооо яки крака и задник". А при положение, че си по-срамежлива и затворена, много трудно може да се превъзмогне този проблем, то не е баж проблем ,защото повечето такива хора имат проблеми в общуването само с определени хора, а с други се разбират перфектно(визирам себе си). А дали искаш-това само ти можеш да прецениш. Замисли се дали си заслужава. Аз лично имам високо самочувствие въпреки всичко. Дори много често, както съм си седнала на последния чин и наблюдавам какво вършат останалите, вътрешно се смея, казвайки си ,че съм над всичко това. дали го вярвам-не мога да кажа, по-скоро си го внушавам, за да може да не се чувствам кофти.
Като цяло това имам да ти кажа. Надявам се не съм те отчаяла или обидила, все пак не знам достатъчно много за ситуацията, в която си сега.

TheDarkLady
06-21-2006, 19:15
Еми виж сега.Единствения начин е да почнеш да пиеш и да пушиш..Това обаче няма да ти влияе добре..Може би с течение на времето ще престанат да се държат по този начин! :evil: Може би ти завиждат за нещо,както преди и при мен!Повечето ми завиждаха,че имам висок успех,а изобщо не уча.Търпях злобните им забележки,но накрая престанах да им обръщам внимание..И те спряха,защото видяха,че не ми влияат.Може би ако спреш да им обръщаш внимание ще те възприемат по по-различен начин! :wink:


тва беше най-тъпия съвет който бях чела тук.Как ще казваш на момичето да започва да пуши заради тъпото уважение на съучениците и?И кво като почне да се трови и да си скъсява живота тия ще си променят мнението ..? да да!
Към момичето: мила не бъди толков срамежлива,бъди по отпусната и най-важното бъди себе си,НО недей да пропадаш заради някви пубери с тях ще си още няколко години а здравето ти си е за цял живот :)

WILD__BOY
06-21-2006, 20:55
Ако си противна, не грозна, а противна всички те избягват. гледай да си чиска и прилично облечена щом искат да ти обръщат внимание. Бъди по-интересна, не скучна.

Eimi_{}
06-21-2006, 21:32
Еми виж сега.Единствения начин е да почнеш да пиеш и да пушиш..Това обаче няма да ти влияе добре..Може би с течение на времето ще престанат да се държат по този начин! :evil: Може би ти завиждат за нещо,както преди и при мен!Повечето ми завиждаха,че имам висок успех,а изобщо не уча.Търпях злобните им забележки,но накрая престанах да им обръщам внимание..И те спряха,защото видяха,че не ми влияат.Може би ако спреш да им обръщаш внимание ще те възприемат по по-различен начин! :wink:


тва беше най-тъпия съвет който бях чела тук.Как ще казваш на момичето да започва да пуши заради тъпото уважение на съучениците и?И кво като почне да се трови и да си скъсява живота тия ще си променят мнението ..? да да!
Към момичето: мила не бъди толков срамежлива,бъди по отпусната и най-важното бъди себе си,НО недей да пропадаш заради някви пубери с тях ще си още няколко години а здравето ти си е за цял живот :) Написах,че това е единствения начин,но че НЯМА да й влияе добре!Което за малко по-досетливите значи да не го прави!!!

06-22-2006, 08:34
razbira se 4e nqma da po4na da piq i pu6a samo za da mi obarnat vnimanie tva 6te e edna mn tapa postapka.i kvo da re4em 4e se promenq(zapo4na da piq,pu6a da se zaqjdam s po-slabite i t n ,toest se darja kato tqh)i te pak ako ne mi obra6tat vnimanie togava kakav smisal e imalo da se promenqm i da razvalqm tva koeto sam????nqma smisal

Gun4o
06-23-2006, 07:20
xaaxxa a we lele ot moq klas su6to ima nqkvi takiva v smisul nie sme Tehnologi4na paralelka i sme 24 ot koito 6-7 momi4e smqtaite! i polovinata ot mom4etata ni sa nqkvi ne sramejlivi ami nqkvi strannni zduxani ima 1 Sa6o deto sigurno putq mu e legloto-PC-to-u4ili6te-PC-to-legloto v smisul takuv s nego si lafa ne e zduxan ama prosto ne izliza s nas!a klasa sme zadrujni vupreki 4e sme se razdelili na grupi4ki ama nqma zn prosto pokaji 4e si(ako si de) pe4ena i moje da se govori s tebe i si 6iroko skroena a i nqma ni6to lo6o da izleze6 s tqx ili nqkoi de i da piinete po 1 biri4ka(tva ne e tvurt alkoxol) a ako puk 4ak izob6to ne pie6 nz :D da xoite na kafe i nqkvi takiva ae 4ao ot mene

ромина
06-23-2006, 12:28
i si 6iroko skroena
това е най-важното!!!

06-23-2006, 19:55
Ami i az ne se razbiram s nqkolko 'choveka' ot klasa. Te mislqt che sa neshto poveche ot drugite(haha, smeshnici). Nikoga ne bih iskal da imam neshto obshto s takiva sushestva. Gledat samo kak da sa centar na vnimanie i si mislqt che parite sa vsichko :shock: (ne go kazwam ot zavist... ako stava duma, bashta mi vadi puti poveche ot tqh no nikoga ne sum trugnal da se iztukvam ili da unijavam nqkoi)
S tqh vuobshte na govorq. Ostanlite sa mnogo tochni hora :)

Tui de, ne ostavqi principite si nikoga. Prosto nameri hora kato tebe i ostavi tezi jivotni da se biqt v gurdite. Jivota hubavo se shte gi naredi :)

koalka
06-23-2006, 21:20
Просто явно не си като тях и някак си странят от теб.Имай по-голямо самочувствие за себе си.Като не искат да ти бъдат приятели много им здраве.Сприятели се с хора,които ще ти бъдат истински приятели.Успех!

Eimi_{}
06-24-2006, 10:05
Всъщност,сигурна ли си,че ти е нужно тяхното уважение?(Ако знаят какво е да уважаваш някого)..Защо не опиташ да намериш истински приятели,които те харесват такава,каквато си? :wink:

sweet_girl_14
06-24-2006, 13:29
Tvoq sluchai e chesto sreshtan..poznavam mn momicheta i momcheta, koito sa bili po edna ili dr prichina izolirani ot dr. Dneshnata mladej e mn brutalna i machka vseki po razlichen. Ti imash otgovor na vuprosa..znaesh,che ne te vuzpriemat,zashtoto ne pravish sushtite gluposti kato tqx. Za da mojesh da se vnedrish v edna takava sreda trqbva da stanesh kato tqx,a tova ne ti go preporuchvam!Trqbva da se gordeesh, che si razlichna..mojesh da si sigurna, che ima xora,koito shte ocenqt kachestvata ti.! Az sushto ne se razbirax s tezi ot moq klas, zashtoto uchex mn i te zavijdaxa .. se opitvaxa da me smajat, ama az ne sum im pozvolila! Nikoga ne sum se nujdaela ot mnenieto ili uvajenieto na ogranichenite xora!Ne e nujno da se maxash..uchilishteto shte mine i shte namerish istinski xora!
taka e napalno sym saglasna

I_love_dead_people
06-24-2006, 14:22
Отпусни се,не бъди срамежлива.Човек трябва да изгради нещо в тоя живот,затова е важно общуването и мнението на околните. Прави още,и още опити да се сближиш с тях.Имай малко самочувствие...

06-25-2006, 18:00
Отпусни се,не бъди срамежлива.Човек трябва да изгради нещо в тоя живот,затова е важно общуването и мнението на околните. Прави още,и още опити да се сближиш с тях.Имай малко самочувствие...
но как не искам да бъда прекалено нахална :?: