PDA

View Full Version : Някакви идеи как да подаря цвете....



цветче
06-21-2006, 18:02
Така искам да подаря цвете на едно момиче но без тя да разбира кои съм ! не ме питаиоте защо а ко някои има някаква идея да посъветва

*an4eto*
06-21-2006, 18:11
mi ... :D ako iska6 da e anonimno ... dai nq nqkoi dr da i gi dade ... ama spored mene nqma golqm smisul da pra6ta6 cvetq bez tq ideq da si ima koi i gi e izpratil ... ama ti si znae6 .... a i nali kazva6 da ne pitame ... taka 4e pomoli nqkoi tvoi fr da i gi dade ... i da ne kazva 4e sa ot teb a da kaje 4e edno mo4e go e pomolilo da i gi predade

limubai
06-21-2006, 18:15
Ами може да пробваш с куриер. Колко е голяма? Може да поръчаш да и ги доставят в тях, в училище, в работата...Не виждам голям смисъл обаче да и не и казваш кой и ги праща, защото тя може да си помисли, че някой съвсем други й ги е пратил

@driana_15
06-21-2006, 18:25
mi ... :D ako iska6 da e anonimno ... dai nq nqkoi dr da i gi dade ... ama spored mene nqma golqm smisul da pra6ta6 cvetq bez tq ideq da si ima koi i gi e izpratil ... ama ti si znae6 .... a i nali kazva6 da ne pitame ... taka 4e pomoli nqkoi tvoi fr da i gi dade ... i da ne kazva 4e sa ot teb a da kaje 4e edno mo4e go e pomolilo da i gi predade

Ne mislq 4e e dobra ideq - tq moje da si pomisli 4e vaprosniq "priqtel" se opitva da q svalq,kazvaiki 4e nqkoi go e pomolil da i dade cvetq.Tova s kuriera e po-dobyr variqnt,stiga da ne i gi dostavqt,dokato roditelite i sa u tqh - ako e golqma,nqma problem,no ako e na 15-16 ili po-malka,roditelite 6te zapo4nat da zadavat dosadni vapros4eta i taka samo 6te q postavi6 v typo polojenie.Vse pak ti si re6ava6.Moje6 da i ostavi6 cvetqta nqkade(na 4ina v u4ili6te,pred vhoda) kadeto samo tq bi mogla da gi vzeme i da napi6e6 belejka.No tova za 4ina mai ne e mnogo umestno,zaradi sau4enicite.
Sigurna sym 4e 6te izmisli6 kak da go napravi6:)

limubai
06-21-2006, 18:33
...Moje6 da i ostavi6 cvetqta nqkade(na 4ina v u4ili6te,pred vhoda) kadeto samo tq bi mogla da gi vzeme i da napi6e6 belejka.No tova za 4ina mai ne e mnogo umestno,zaradi sau4enicite.
Sigurna sym 4e 6te izmisli6 kak da go napravi6:)
Това също е хитро между другото. Ако имате шкафчета в училище или пък някой път да кажем да оставши бележка някъде, където може да я види, че еди къде си има изненада за нея, но според мене е хубаво да й подметнеш все пак по някакъв начин, че си ти. Иначе би могло да стане идиотско.

Matik
06-21-2006, 18:35
Ееех ... 5-ти клас и аз точно това бях направил. Що се отнася до ситуацията смея да предположа че си още в основното у-ще и идеята ми е следната: Издебни някои час по физкултура или друг когато да няма никой в стаята и внимателно цветята в чантата и или под чина и така че тя да разбере че са за нея. Това с куриера също не е лоша идея щом искаш въпросното момиче да се изчерви като домат пред съучениците или приятелите си.

И все пак брат от това няма почти никакъв смисъл повярвай (зависи от момичето). Ако искаш опиши по подробно ситуацията.

06-21-2006, 19:02
ние не сме в едно училище такаче всички чинове ,шкафчета ...........отпадат

за куриера се сетих ама както казахте тя е не 1... и родителите.......

а по въпроса защомисля че тя ще се досети .....

ЦВЕТЧЕ
06-21-2006, 19:03
ние не сме в едно училище такаче всички чинове ,шкафчета ...........отпадат

за куриера се сетих ама както казахте тя е не 1... и родителите.......

а по въпроса защомисля че тя ще се досети .....


ПП:ЦВЕТЧЕ

Remini
06-21-2006, 19:07
Картичка копеле!
Мисля че с цветята и една картичка с готино пожелание ще свърши страхотна работа

s3xy_d0ll
06-21-2006, 19:21
xixi hubava ideq vapreki 4e e po hubavo da ne e anonimno da ne si pomisli 4e e koito tq iska... no ina4e ako znae6 kade jivei(ako ne prosledi q) ostav6 cveteto na istrivaklata,zvani6 i sa skriva6, i gledai da e sama v tqh :lol: aidi kasmet i da koi6 kvo e stanalo \:D/

ЦВЕТЧЕ
06-21-2006, 19:41
Няма защо да я проследявам аз и знам адреса телефона всичко ;) но немога да измисля как точно искам да те така за да е по-интересни...........

Eimi_{}
06-21-2006, 19:48
Ами пред вратата е най-добре :D

06-21-2006, 19:56
Ами пред вратата е най-добре :D


и да излезе баща и и а каквоп е това тука :) хаха

R0lfc0pter
06-21-2006, 20:17
awe t*p li si kaji mi za kfo i e da i daa6 bez da znae 4e sa ot tebe? nali 4rez tqh iska6 da i pokae6 ne6to etc.. awe nz ..

ЦВЕТЧЕ
06-21-2006, 20:19
awe t*p li si kaji mi za kfo i e da i daa6 bez da znae 4e sa ot tebe? nali 4rez tqh iska6 da i pokae6 ne6to etc.. awe nz ..


sa az sym si precenil situaciqta ne mi beri grija

06-22-2006, 01:31
Eimi ти даде добра идея - сложи ги пред вратата и. Но гледай да направиш неочакван комплимент на техните с въпросното цвете :wink: (да речем техните ги няма, слагаш цветето, звънеца ... и се омиташ). Ако и този вариант не става казувай ше измислим нещо.