PDA

View Full Version : Първата ми любов...искам я!



Обичам те още
06-21-2006, 18:44
Здравейте,
когато бях 9 клас се влюбих за първи път. Наиситна малко късно, но какво да направя...тогава видях това момиче. Всъшност тя си ме заговори ала бала, но аз бях много срамежлив е и ся съм си малко, но не като преди. След това няколко дни бяхме на здравей, здрасти, но хлътнах адски много по нея. Незнах как точно да реагирам, тоест как да и покажа, че я харесвам и накрах една позната да и каже и някви такива...след това обаче като е видех в даскало и се объщах на другата страна и бягах все едно съм видял дявол и то не за друго, ми защотоо ме беше срам. Както и да е ... минаха 2-3 месеца и дойде СВ. Валентин. Тогава имах лагер(футболче тренирах) и реших да и напиша едно писмо и дадох писмото на това същото момиче, за което ви споменах преди малко и тя уж и го беше дала...А бе харесвах си момичето, но ме беше страх да направя първата крачка. И от тогава не си говорим изобщо, дори не се поздравяваме :( :(
Преди няколко дни ми се наложи да говоря с една нейна приятелка по работа, но се оказа, че моята първа любов беше там и...по принцип не почувствах обичайното чувсто на подгъване на краката, но след това като отидох в нас и взех да си мисля много за нея. Цели две години си мислих само за нея и не поглеждах друго момиче...след това бях с 2-3-4 момичета. И ся вече са минали 3 години от както се запознахме, но май още я харесвам.
Незнам какво да правя хора...да се пробвам ли с нея или да си оставя и да не си мисля за нея..няма да е трудно, защото не я виждам често.
И още един въпрос...как да се опитам да е сваля, след като съм ходил с една нейна приятелка, а и не се виждаме много често...

love_all
06-21-2006, 18:53
Ami... ako iskash, se opitai, ama ako ne durjish, niama smisul. I sam mojesh da precenish.
Vij, ako ne znaesh kakvo TI chuvstvash, nikoi drug ne moje da ti pomogne. Oshte poveche, che nie ne te poznavame!

FiRe_LaDy
06-21-2006, 19:22
Emi syveta mi e da probash.Vse pak nishto ne gubish.Aide uspeh :wink:

Axxxel
06-21-2006, 19:35
Давай с пълна сила...3 години си падах по едно момиче...и аз бях доста притеснителен...обаче аз не направих нищо друго освен да пращам подаръчета...е прецаках работата, ама...Както и да е...действай без страх...иначе ще съжаляваш :D

Eimi_{}
06-21-2006, 19:39
Ти самият не знаеш какво да правиш.И затова си мисля,че вече не я харесваш толкова много..Пробвай,ако наистина я искаш! :roll:

iiirish
06-21-2006, 19:53
зависи колко време е минало от началото, когато сте били заедно. но все пак никога не е късно да възобновиш една стара връзка.
колкото до това как да го направиш... често казано не мога да ти кажа точно. може би до някъде добра идея е да се приобщиш към нейната компания, или просто да се доблишиш до нея чисто приятелски. започнете да излизате, да си споделяте...
първата стъпка е тази. по-нататък вече изборът е твой. успех :D

R0lfc0pter
06-21-2006, 20:19
Здравейте,
когато бях 9 клас се влюбих за първи път. Наиситна малко късно, но какво да направя...тогава видях това момиче. Всъшност тя си ме заговори ала бала, но аз бях много срамежлив е и ся съм си малко, но не като преди. След това няколко дни бяхме на здравей, здрасти, но хлътнах адски много по нея. Незнах как точно да реагирам, тоест как да и покажа, че я харесвам и накрах една позната да и каже и някви такива...след това обаче като е видех в даскало и се объщах на другата страна и бягах все едно съм видял дявол и то не за друго, ми защотоо ме беше срам. Както и да е ... минаха 2-3 месеца и дойде СВ. Валентин. Тогава имах лагер(футболче тренирах) и реших да и напиша едно писмо и дадох писмото на това същото момиче, за което ви споменах преди малко и тя уж и го беше дала...А бе харесвах си момичето, но ме беше страх да направя първата крачка. И от тогава не си говорим изобщо, дори не се поздравяваме :( :(
Преди няколко дни ми се наложи да говоря с една нейна приятелка по работа, но се оказа, че моята първа любов беше там и...по принцип не почувствах обичайното чувсто на подгъване на краката, но след това като отидох в нас и взех да си мисля много за нея. Цели две години си мислих само за нея и не поглеждах друго момиче...след това бях с 2-3-4 момичета. И ся вече са минали 3 години от както се запознахме, но май още я харесвам.
Незнам какво да правя хора...да се пробвам ли с нея или да си оставя и да не си мисля за нея..няма да е трудно, защото не я виждам често.
И още един въпрос...как да се опитам да е сваля, след като съм ходил с една нейна приятелка, а и не се виждаме много често...
mi ne iz4akai o6te 3 4 godini togaa moje

{sweet4e}
06-22-2006, 07:56
Абе яко се нерва така.Ако я обичаш се бори за нея.
Ма ако не се лъжа ти сега си 12 клас нали???

xax0
06-22-2006, 08:39
Моята първа любов е от 1ви клас, сега съм завършил и все още имам чуства към нея, боря се за нея, ноооо има една голяма стена- родителите и

но...

живот и здраве те ще умрат :lol:

iLoveChocolate
06-24-2006, 15:29
mi deistvai smelo i ne e se strahuvai tva e nai-vajnoto.puk ako naistina tolkova mn te vle4e (a ne e samo normalnoto podkosqvane na krakata kogato vidi6 nqkoq biv6a,nespodelena liubov) \:D/ opitai se da si q vurne6