PDA

View Full Version : ima li nadejda...



s3xy_d0ll
06-21-2006, 19:06
q spodelete kolko ot vas sa si vra6tali starite priqteli i kak? za6toto az ve4e 2 meseca ne moga zabravq posledniq i se 4udq kvo da napravq za da si go vrana otnovo :| ](*,)

koalka
06-21-2006, 19:25
Ами незнам как ще си го върнеш,ако няма чувства към теб.Ао има-няма проблем.Например можеш да прекарваш повече време с него и да говорите,кажи му колко хубаво ти е било с него и някви такива неща.Дано чувствата му се върнат. :D

Shine
06-21-2006, 19:26
q spodelete kolko ot vas sa si vra6tali starite priqteli i kak? za6toto az ve4e 2 meseca ne moga zabravq posledniq i se 4udq kvo da napravq za da si go vrana otnovo :| ](*,)
Ох...миличката...Аз съм го правила няколко пъти и от опит бих могла да ти кажа,че не е добра идея,но...ти си знаеш.
Хм...ами с единия...се събирахме неколкократно...сещам се че бяхме на някакъв купон и пак се забихме и си говорихме мн след това и рещихме да се съберем...Ако някой приятел на бившия ти е твой добър познат може да го помилиш да ти помогне...
А другия с който съм се събирала повторно ми писа да се видим..видяхме се,после аз заминах на море и там нз що си втълпих,че ми липсва и се почна смс любов...аве детска история... :lol:
Не бих могла да ти дам адекватен съвет,т.к. не си казала защо сте скъсали,по твое или по негово решение,или по взаимно съгласие...А има значение,но ти си го познаваш и би трябвало за знаеш какъв е пътя към сърцето му..Все пак се надявам да съм помогнала с нещо.
Успех мила!

ziky
06-21-2006, 23:50
Не е имало такъв случай...С иситнската ми първа любов сме късали смисал аз съм я късал някъде около 3 пъти и накрая тя ме скъса и ми еба майкаа на психиката и зравето....6 месеца минаха....бахти.. :|

summer_04
06-22-2006, 06:35
i az mislq ,4e ne e dobra ideq,no ako mng go iska6 ti sama tr da re6i6 kakvo da pravi6,6toto nie ne go poznavame i ne mojem da ti dadem suvet,ti znae6 kak 6te postupi v razli4ni situacii!:)nz purvo razberi kakvo toi izpitva kum teb i sled tova pravi kakvo trqbva!!!:)

playful_baby
06-22-2006, 09:17
i az mislq ,4e ne e dobra ideq,no ako mng go iska6 ti sama tr da re6i6 kakvo da pravi6,6toto nie ne go poznavame i ne mojem da ti dadem suvet,ti znae6 kak 6te postupi v razli4ni situacii!:)nz purvo razberi kakvo toi izpitva kum teb i sled tova pravi kakvo trqbva!!!:)

nadejdata umira posledna!!!no vse pak uspeh!!!

s3xy_d0ll
06-22-2006, 22:26
mersi vi vse pak
qvno 6a se otkazvam ve4e :cry: stiga da moga ](*,)

FiRe_LaDy
06-22-2006, 22:29
Nqma smisal mila.Otvarqi nova stranica.Onazi veche e prochetena. :smt006

ziky
06-22-2006, 22:32
mersi vi vse pak
qvno 6a se otkazvam ve4e :cry: stiga da moga ](*,)

Принципно трябва да се бориш до край за да постигнеш целите си...но бъди себе си постъпи както мислиш за добре...акквото и да си говорим ясно е че ще има сълзи и много спомени... :?

iLoveChocolate
06-24-2006, 15:35
na men starata istinaka liubov o6te mi e v surceto i edva li nqkoga 6te se mahne ot tam.sega mi e kato stara rana.no znam 4e nqma smisul da se subirame otnovo i 4e toi ne iska i izob6to toi mi kaza 4e nqma 6ansove.ta ako ti misli6 4e pri tebe ima i si sigurna 4e o6te go obi4a6.moje i toi da e s takiva 4uvstva i tova da e istinskata ti liubov.ako probva6 nqma da ti stane ni6to spored men \:D/

Krem4eto
06-24-2006, 17:11
q spodelete kolko ot vas sa si vra6tali starite priqteli i kak? za6toto az ve4e 2 meseca ne moga zabravq posledniq i se 4udq kvo da napravq za da si go vrana otnovo :| ](*,)
Един съм го връщала поне 4 пъти! Повярвай ми наистина не е добра идеята защото няма да е същото!Аз ти го казвам!Но все пак за да си го върнеш говори повече с него и докато си говорите общи работи го попитай съвсем истимаро дали още те харесва и така!

^ann^
06-24-2006, 17:25
Ами гаджето ми тръгна с друго момиче,изоставяйки ме и след месец скъсаха.После той ме умоляваше да се върна при него и накрая се съгласих.Сега чувствата ни дори са по-силни.Не мога да кажа,че съм направила нещо за да си го върна,но в периода когато бях сама,той виждаше само едно щастливо момиче,което се е справило със ситуацията и го е забравило напълно.Аз се погрижих да изглежда така,макар че страдах.Той разбра,че аз МОГА да живея без него и че щастието ми не зависи от него.Накрая той реши,че зарязвайки ме е направил голяма глупост и (въпреки,че в началото не бях съгласна пак да тръгна с него)сега сме пак заедно и сме щастливи.
Мога да те посъветвам да не тичаш след твоето момче като че ли е последното на Земята,а да му покажеш че и ти си имаш достойнство и не ти пука особено и най-важното - че можеш да си щастлива и без него.А,повярвай ми,наистина можеш:)

06-24-2006, 17:56
ami vednyj veche ne se e poluchilo.vtoriq pyt moje da e po-zle,no moje i da e po-dobre,zashtoto shte ste popravili starite greshki./taka si mislq/no moje da se poluchi taka che da stradash mn.opitai se da go zabravish i gledai napred.Uspeh! :wink:

strawberry1988
06-24-2006, 18:01
zavisi ot mn raboti

NeSTa_86
06-24-2006, 18:28
2 meseca sa mnogo vreme...toi ako e iskal da e s teb do sega da se e vurnal pri teb, taka che se ogledai i si nameri drugo momche ;)

Sneijder
06-24-2006, 19:50
а и винаги можеш да си намериш "момиче" пробваи нещо ново за 1-2 месеца :-D

koalka
06-24-2006, 19:53
Ами първо разбери дали има чувства към теб,защото колкото и да си луда по него,ако няма такива нищо няма да се получи.

rali4ka91
06-24-2006, 20:25
Никога не съм си връщала старите приятели може би и защото както казах в една друга тема не поддържам абсолютно никакви отношения с тях!Доста от тях аз съм зарязвала и съм го правила защото вече не изпитвам нищо към тях а тези които са ме зарязвали мене мисля че просто не ме заслужават!Колкото и да обичам някое момче никога не съм и няма и да тичам по ан момчета г*зовете!!!