PDA

View Full Version : как да стои на хубави къдрици



missito_
06-21-2006, 19:44
Здравейте,имам къдрава коса ама не мога да си намеря подходящ продукт,да съм дожолна от него.косата ми стои някак си суха и като че ли бухнала. :oops: Препоръчайте ми някаква пяна,балсам или шампоан,с които косата ми да стои на хубави къдрици,защото тя е хубава но не знам вече от толкоз продукти никой не помага.искам да са ми хубави оформени къдриците и да не стои бухнала.мерси предварително.:))))))))))))))

snejito
06-21-2006, 20:08
Ha i az sum sus su6tiq problem!kakvo li ne probvah neznam ni6to ne stava6e!Hora otgovarqite!Pomagaite 4e taq moita griva...:D:D:D:D:D:D:D

06-21-2006, 20:27
ami i az sam s takava kosa i izpolzvam sunsilk za kudrava i 4upliva kosa-tova e balsam koito ne se izmiva kato krem e i mn qka mi stava ot nego kosata te sa nqkolko vida zeleniq e za kudravelkite:PP

missito_
06-21-2006, 20:32
ami i az sam s takava kosa i izpolzvam sunsilk za kudrava i 4upliva kosa-tova e balsam koito ne se izmiva kato krem e i mn qka mi stava ot nego kosata te sa nqkolko vida zeleniq e za kudravelkite:PP
ами аз ползвам такъв шампоан зеления на сънсилк и не съм доволна. :(

06-21-2006, 20:39
ами аз ползвам такъв шампоан зеления на сънсилк и не съм доволна.
мисля,че момичето говореше за балсама,който се нанася на суха коса и е без измиване,не за шампоана.преди го ползвах и аз и си бях доволна...сега метода ми е друг,обаче има и други теми във форума,разтърсете се има добри съвети :wink:

kudravoto
06-21-2006, 20:42
mi i az imam super kudrava kosa sunsilka ne stava ot skoro izpolzvam na wella nqkva piqna za kudrava kosa i sum super dovolna

stereophonix
06-21-2006, 20:47
zpolzvam na nivea pqnata za kadrava i 4upliva kosa - mn sam dovolna (:

ProstoAz
06-21-2006, 21:18
И аз до скоро ползвах на Wella тази новата пяна, ако се сещате...мисля и, че я рекламираха...и бях много доволна от нея, докато кучето ми не я изяде. :x И сега ползвам някаква пяна на Taft -зелена, но е отвратителна, косата ми става още по-ужасна от нея. :shock:

a_curious_girl
06-22-2006, 13:31
Този балсам без измиване на Sunsilk не прави абсолютно НИЩООО!!!Никаква полза от него.

hollaback_girl
06-25-2006, 12:32
mi kupi si 6ampoan,balsam,maska,koito da sa za suha kosa ili za kadrava.kupi si i ka4estvena pqnq,koqto slagai na mokra kosa i kosata ti kato ne e mokra ne q razresvai za6tot kydricite se razvalqt i buhva.edna fr e sas sa6tiq problem i tiq ne6ta var6at rabota pri neq.;)

fuck_you_baby
06-25-2006, 15:42
Здравейте,имам къдрава коса ама не мога да си намеря подходящ продукт,да съм дожолна от него.косата ми стои някак си суха и като че ли бухнала. :oops: Препоръчайте ми някаква пяна,балсам или шампоан,с които косата ми да стои на хубави къдрици,защото тя е хубава но не знам вече от толкоз продукти никой не помага.искам да са ми хубави оформени къдриците и да не стои бухнала.мерси предварително.:))))))))))))))
da i az sam sas kadrava kosa i ponqkoga naistina stoi ujasno.buhva i stava kat...i az neznam kakvo.az parvo polzvah pqna na taft-taq 4ernata a sega si kupih sa6to na taft samo 4e za kadrici dano da e hubava