PDA

View Full Version : Колко пъти, колко дълго, краен резултат.



IvanIvanov
06-21-2006, 20:09
Интересно ми е да чуя мненията ви по въпроса с това, колко пъти може да правите секс (става въпрос за самия акт) и по колко минути трае един сеанс?

Аз за съжаление не съм от така наречените секс машини, след 2-3 минути клатене свършвам :| Добре е, че понаучихме с гаджето някоя друга техника за ръцете, та първо гледам по такъв начин да й доставя удоволствие и след това финализирвам нещата.

След като свърша да го вдигна повторно е почти невъзможно в следващите 60 минути. Напоследък буквално го правим сутрин и вечер а бе като цяло се получава, разбира се че би ми се искало да съм по издържлив, а дали има някакви техники за това нещо, ще се радвам да чуя мненията и съветите ви. М-у другото съм на 20 години.

Поздрав Иванчо.

`Death`Whore`
06-21-2006, 20:12
От колко време правиш секс? Ако го правиш отскоро и то без кондом, не е ненормално да свършваш така бързо. Но да не можеш да го вдигнеш пак след това...ако със свирка не можеш да го вдигнеш, е проблем.

LoRinSeR
06-21-2006, 20:14
От 20 до 40 минути ми е едно изпразване ;-) Абе зависи, понякога свършвам за 10 минути когато го правим набързо.

IvanIvanov
06-21-2006, 20:18
От колко време правиш секс? Ако го правиш отскоро и то без кондом, не е ненормално да свършваш така бързо. Но да не можеш да го вдигнеш пак след това...ако със свирка не можеш да го вдигнеш, е проблем.

С приятелката ми имаме интимна връзка от 6 месеца, имах интимна връзка с друго момиче за 9 месеца преди година и половина, това е като цяло. Така нареченият проблем си го имах и в предишната си връзка, що се касае до свирките, аз лично не ги намирам за възбуждащи, караме си на стандартен секс разнообразен от 7-8 пози.

А принципно след половин-един час почивка при втория акт свършвам далеч по бавно, около 15 мин. Но като гледам мнението на Lorinser направо съм на път да се заразя с комплекс :(

`Death`Whore`
06-21-2006, 20:20
Ами..урологът не би ли следвало да ти препоръча нещо за този проблем?

IvanIvanov
06-21-2006, 20:27
Ами..урологът не би ли следвало да ти препоръча нещо за този проблем?

Ами за доктор не съм мислил, тъй като честно казано тоя проблем ми е малко неудобно да дискутирам с познати или непознати лице в лице. Пък и приятелката ми се чувства удовлетворена и с малкото което й давам в секса и за това до сега не съм взимал сериозни мерки по въпроса. Аз исках да разбера как е при останалите за да разбера колко съм зле.

Щом нормалните мъже свършват за 40 минути, значи съм много зле ... олелей :-s

`Death`Whore`
06-21-2006, 21:40
Моят приятел обикновено свършва поне за 10-15 минути без кондом...препоръчвам ти да превъзмогнеш страха си. Гадно е, но...

Spydi
06-21-2006, 21:47
оф и аз имам подобен проблем!Самоче съм малко по-доре от теб тамън 10-15 мин :)
И аз искам някаква рецяпта за 40 минути ,ама като ме хване моята направо имам чуството че нижо неможе да ми помогне :)

06-22-2006, 00:03
Абе какъв страх, какви проблеми, бе хора...
Просто сте превъзбудени и успокоени, това е. Повечето мъже при първия път свършват бързо (после във форумите лъжат като рибари), след което правят малка почивка и за втория път има повече.
Това на жените им е пределно ясно. Ако пък случайно някоя патка ти каже друго, тегли й една майна. Трябва да си подбирате жените!

looper
06-22-2006, 03:17
Мастурбирането може да трае от 1 до 20 минути.
Сексуалният акт в повечето случаи е над час-два.