PDA

View Full Version : opu6en grim



LyDa_FenKa
06-21-2006, 22:30
Искам да попитам как се прави опушен грим,намерих тук в търсачката една тема за гримиране,но не ми стана много ясно.Много пъти съм опитвала,но не успявам:(Посъветвайте ме.......

mnogo_sladi4ka
06-21-2006, 22:34
Ето какво намерих:) Лично аз като съвет мога да добавя - ако нанасяш черен молив - си купи Каял (той е по-мек и лесно може да се нанесе и омекоти с четка в краищата). Пробвай да си направиш такъв грим със сенки цвят бордо, които да нанесеш с четчица (в края по-тъмно, в основата - по-разсеяно)...под вътр. линия на веждите с четка можеш да завършиш с перлен нюанс - така погледа става някак по-свеж..

'Опушен' грим (как да се постигне):
1.Нежно подчертайте горната и долната основа на миглите с мек тъмен молив, като правите линията възможно най-близо до миглите.

2.Омекотете линията, като сложите със заострен апликатор или леко с пръст сенки от розовата (брик) гама.

3.Като използвате стандартна четчица, нанесете среднотъмни сенки (сиво) по клепача и лек слой на гънката на клепача. Нанесете от същия брик цвят на свивката на клепача.

4.Нанесете същия цвят сенки и под окото, за да постигнете така желания 'опушен' ефект. За да преливат цветовете един в друг, използвайте бляскави кремообразни сенки под веждите. Завършете с 2 слоя черна спирала на горните и долните мигли за по-драматичен поглед.

Съвет: За да изпъкнат очите ви, използвайте за устните неутрално червило или гланц.

06-22-2006, 07:37
tozi vid grim e prekaleno silen i ne e mn podhodq6t za lqtoto :-k

niki7o
06-22-2006, 07:52
мерси много

hollaback_girl
06-25-2006, 20:56
ahaamz.mersi za pomo6tta.i az se 4udeh kak se prai tozi opu6en grim. :D kolko polezno ne6to mogat da sa forumite...