PDA

View Full Version : КОНТРОЛЬОРСКИ ЕЛЕК?



teenkopele
06-22-2006, 00:26
Някой може ли да ми кажe от къде да си взема, че ми е голям мерак? :wink:

teenkopele
06-22-2006, 00:32
миииииии от контрольор... 8)

Хех, този вариант съм го мислил, но едва ли някоя контрола ще се съгласи.

Искам да отбележа, че съм напълно сериозен. Страшно много искам такъв елек. :wink:

priti_kiti
06-22-2006, 00:57
Боже Тео съвсвем откачи... :lol: :lol: :lol:

иначее не вярвям някои контрольор да се навие да ти даде .. другия вариант е сам да си напраиш :D

П.П. кфо пак си намислил по дяволите?? :lol: :-D

Метълката
06-22-2006, 01:08
има един магазин за униформено облекло в района на пл. журналист, но не си спомям къде точно :( там си спомнямче имаше даже и жълтите катаджийски елечета. но не знам дали всеки свободно може да си купи;)

teenkopele
06-22-2006, 01:18
има един магазин за униформено облекло в района на пл. журналист, но не си спомям къде точно :( там си спомнямче имаше даже и жълтите катаджийски елечета. но не знам дали всеки свободно може да си купи;)

Живея близо до пл."Журналист". Горе-долу някакво обяснение, къде е въпросното магазинче?

Предварително ти благодаря. :wink:

anonymous464110
06-22-2006, 03:35
kontroliorski lek otdavna e izmislen.kazva se 6ofiorski kurs.ima i po-evtin variant nare4en velosiped.ako razpolaga6 s pove4e finansovi sredstva ima i luksozna versiq na ime 4asten samolet + pilot.

teenkopele
06-22-2006, 09:10
kontroliorski lek otdavna e izmislen.kazva se 6ofiorski kurs.ima i po-evtin variant nare4en velosiped.ako razpolaga6 s pove4e finansovi sredstva ima i luksozna versiq na ime 4asten samolet + pilot.

А?!? :wink:

MiRaCuLiXbb
06-22-2006, 11:41
ХАхаха, обърка се малко.
Елек можеш лесно да си направиш, само отличителните знаци да видиш... :-k В нета не виждам снимки...

djigi
06-22-2006, 13:46
На Илиенци са ми казвали (преди доста време), че имало абсолютно същите като на лелките и чичковците из градския транспорт в София. Повече подробности не мога да кажа, че тогава бях обзета от възмущение.

WILD__BOY
06-22-2006, 23:08
искам и аз!
бой за контролките!

bulgarche
06-22-2006, 23:16
Кои имаш в предвид? Син, с едно...дето ми се учудиха, чее келтски кръст (БАЗИК), едно ... на нато емблема ли е де да знам и има "дупка" за документ за самоличност ли?

Пробвай с добро, ако не стане давай със сила, както вече те посъветваха.
А ако в София са ви от тез яркте цветове (жилто, оранжево...) със сивите ленти...виждал съм на много места и са под 5 лева.

WILD__BOY
06-22-2006, 23:27
Кои имаш в предвид? Син, с едно...дето ми се учудиха, чее келтски кръст (БАЗИК), едно ... на нато емблема ли е де да знам и има "дупка" за документ за самоличност ли?

Пробвай с добро, ако не стане давай със сила, както вече те посъветваха.
А ако в София са ви от тез яркте цветове (жилто, оранжево...) със сивите ленти...виждал съм на много места и са под 5 лева.

Едни сини са с емблемата на СГКТ на гърба.

teenkopele
06-23-2006, 00:09
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:

priti_kiti
06-23-2006, 00:17
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink: 100% съм навитак! :lol:

HandOfBlood
06-23-2006, 00:46
и мене бройте :smt016

bulgarche
06-23-2006, 01:09
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:
Идвай в Зара. Тук няма кой к'во да ти каже. Поне постоянно има и все мишки. Ще ти уредим един елек :) Че и много навити за въргал ще има в автобуса :) Както тез дни ЧАКАШ ДВА ЧАСА за автобус :)

justinsfhc`murzimedaselog
06-23-2006, 02:46
ХАхаха, обърка се малко.
Елек можеш лесно да си направиш, само отличителните знаци да видиш... :-k В нета не виждам снимки...
ne sum se oburkal - kontroliorski elek = kontroliorski LEK.s tova e svurzano i prednoto mi mmnenie :mrgreen:

anonymous464110
06-23-2006, 02:46
ХАхаха, обърка се малко.
Елек можеш лесно да си направиш, само отличителните знаци да видиш... :-k В нета не виждам снимки...
ne sum se oburkal - kontroliorski elek = kontroliorski LEK.s tova e svurzano i prednoto mi mmnenie :mrgreen: :mrgreen:

WILD__BOY
06-23-2006, 08:40
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:
И аз съм навит

I_love_dead_people
06-23-2006, 09:44
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:
И аз съм навит

Аз също

KaMiKaDzE
06-23-2006, 11:04
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:

Аре и аз 6те се пожертвам в името на майка България.Кога запо4ваме?

teenkopele
06-23-2006, 11:07
Предлагам да направим хайка за контрольори! :wink:

Аре и аз 6те се пожертвам в името на майка България.Кога запо4ваме?

Началото на лятната ваканция, когато билетите ще скочат с 0.20лв. и контрольорите ще са като ято. :wink:

MiRaCuLiXbb
06-23-2006, 11:59
ХАхаха, обърка се малко.
Елек можеш лесно да си направиш, само отличителните знаци да видиш... :-k В нета не виждам снимки...
ne sum se oburkal - kontroliorski elek = kontroliorski LEK.s tova e svurzano i prednoto mi mmnenie :mrgreen: :mrgreen:
Бате да пукна ако нещо разбирам от поста ти. :)

MiRaCuLiXbb
06-23-2006, 12:48
Зацепих ве еййййййййййййййййййй, ще черпа. Имало малко мозък ве... :lol: /но малко :) /

Momchence
07-06-2006, 19:24
Остаете хората намира бе хахаха кфо са виновни те че тряя да я върши тая работа някой...работат си хората...верно че са тъпи и неучтиви ма кфо ти пука хахахахаха. Иначе има и такива дет си заслужават...хаха
Колкото до елеците http://www.skgt-bg.com/ е тука влизаш --> Тарифа и Превозни Документи --> Контрол и там моеш да видиш как излеждат ако не знаеш [=
Иначе само аз ли съм на мисълта че след като това се води за униформа на служител която му дава някакви привилегии не би трябвало да се намира на пазара за под 5 лева :lol:
Иначе съм виждал сякфи зелени оранжеви светлоотразителни елеци кат на куките и чистота .... беше в един подлез имаше магазин за работно облекло...но всички подлези са толкова еднакви не помня вече кой беше хахахаха. Беше на някфа метростанция....пу дееба подлезите...