PDA

View Full Version : Има ли смисъл?



snoopytoo
06-21-2006, 23:51
Преди време ходих с едно момиче и го харесвах толкова много че бях готов на абсулютно всичко,направо си мислех че го обичам.Обаче то не ме харесваше особенно много.След като скъса с мен мина 1 месец и я забравих, но сме в едно училище и даже в една компания от време на време и преди 2 седмици пак доста взех да я харесвам и и предложих, а тя ми каза че няма смисъл да ходим пак,защото едвали щяло да се получи.Преди седмица имаше екскурзия и тя отиде.Там тя е била с един много добър приятел и сега са един вид заедно,но пък нейната най-добра приятелка ми каза че тя ме харесва доста силно от 2 седмици ама неиска да ми го каже заради моят приятел.
Какво да правя??? Да го оставя да прави каквото иска или да се боря за нея с риск за нашето приятелство.НЗЗЗЗЗЗЗ ](*,) ](*,) ](*,)
Ако имате мнение няма да е зле да го изложите може да ми помогнете

Axxxel
06-22-2006, 00:03
По приказките, които даваш имам чувството че скоро всичко между нея и приятелят ти ще свърши.Пък и нека мина малко време...така момичето наистина може да разбере дали наистина си пада по теб...

teenkopele
06-22-2006, 01:15
По приказките, които даваш имам чувството че скоро всичко между нея и приятелят ти ще свърши.Пък и нека мина малко време...така момичето наистина може да разбере дали наистина си пада по теб...

Напълно съм съгласен. :wink:

Mastera
06-22-2006, 01:17
Pi4 li4no az si mislq 4e nqma smisul da se bori6 za neq ot tvoq razkaz si vadq zakliu4enieto 4e i e vse taq dali e s tebe ili s nego,za6toto ako e iskala da e s teb,kogato si i predlojil tq e 6tqla da ti dade pone nqkakva nadejda,a puk ako e iskala da e s nego,to togava ne e 6tqla da prikazva na neinata priqtelka 4e iska da e s tebe.A ima i drug variant, 4e tazi priqtelka (koqto ti e kazala 4e "tvoito momi4e" iska da e s tebe a ne s tvoq priqtel) iska da bude s tvoq priqtel i gleda kak da razkara tazi drugata.

Moqt suvet kum tebe e da si potursi6 3to i to svestno momi4e.Kakvoto i da re6i6 USPEH :smt023 Pi6i kakvo si reil i kakvo e stanalo.

{sweet4e}
06-22-2006, 08:04
Еми ако искаш й привлечи накакси вниманието.Ние момичетата обичаме да ни правят комплименти,така че може и ти да постъпиш така с нея.де да знам,измисли нещо

niki7o
06-22-2006, 08:10
По приказките, които даваш имам чувството че скоро всичко между нея и приятелят ти ще свърши.Пък и нека мина малко време...така момичето наистина може да разбере дали наистина си пада по теб...

Напълно съм съгласен. :wink:
i az

snoopytoo
06-27-2006, 22:37
Хора да ви кажа хептен се объркаха нещата.Откакто писах това започнах да мисля само за нея.Неска ми казаха че къса с него и ще се хваща с един мухльо който нея кефи.Според мен тва е за да подразни моя приятел и донякаде мен. И кво стана в карайна сметка тя нз кво иска поне според мен.Ако имаше начин по който да я забравя нямаше да се замисля ама секи ден идва до нас или аз съм пред тях или се виждаме и нз просто.
Е сега вече аз се обърках адски много, а за вас ваобще незнам кво ще си помислите.
Предполагаемият отговор е:Тя е дете още и незнае кво иска,но в моите очи е доста по голяма нище че е на 16.

ziky
06-27-2006, 22:39
По приказките, които даваш имам чувството че скоро всичко между нея и приятелят ти ще свърши.Пък и нека мина малко време...така момичето наистина може да разбере дали наистина си пада по теб...

Напълно съм съгласен. :wink:

Точно така сичко е въпрос на време...след време ше иска с тебе ама ти и покажи един голям дълъг тлъст в околовръст среден пръст :)

Ninja
06-27-2006, 23:06
Пич тва се едноче аз съм го писал.В момента аз съм в абсулютно същото полужение и нз кво да правя.

Bisollini
06-27-2006, 23:33
Pogovori s Priqtelq si i s neq savsem seriozno varhu tova moje6 da zagubi6 enid ot tqh no pone 6te znae6 4e ve4e nqma da ti e Mugla ;) :?

LP_girl_14
06-28-2006, 01:11
Остави я сама да прецени как да постъпи!Ти си й предложил-тя ти е отказала!Сега ако тя иска нещата между вас да се получат,тя е тази която трябва да дойде и да говори с теб.В крайна сметка не може вечно да вървиш по нея,а пък тя все да ти отговаря колебливо.Нека се изясни сама със себе си,да разбере какво чувства и към кой и тогава вече ще му мислиш.Но според мен едва ли ще се получи нещо между нея и приятеля ти

rali4ka91
06-28-2006, 01:19
Харесва те доста силно...хм....интересно звучи! :D
Ами бори се за нея пък ако те иска като приятел няма да си развалите приятелството дори и да знае че я харесваш!!!

snoopytoo
06-28-2006, 08:29
Дам аз говорих с моя приятел и той няма нищо против ама ще изчакам 1-2 седмици малко да се отаят нещата и тогава ще реша дали да говоря с нея,защото сега съм сигурен че няма да знае какво иска и дали няма да направи грешка.

lost_girl
06-28-2006, 12:26
4esno kazano nz,moje bi trqbva da se bori6 za neq,priqtel 6te si nameri6,no 6te nameri6 li dryga lubov,6te jertva6 6tastieto si za 1 priqtelstvo koeto moje da se razru6i i po druga pri4ina!a we q se bori za moomi4eto si