PDA

View Full Version : DO ALL TEANS!!!



06-22-2006, 00:27
priqteli! Pravete tova koeto naistina vi se pravi(V profesionalen plan) ne slu6aite va6te kakvo bilo nai dobre za vas!!!kazva vi go edin tyjen 4ovek, na6te me butnaha v gre6na posoka "Stani to na mama matematik,blabla"DA ama NE!! VECHE NE!!!DU6ATA MI E DADENA NA MUZIKATA, PRAVQ VSI4KO ZA MUZIKA VE4E NE ME INTERESUVA MATEMATIKA I DRUGITE RABOTI...SAMO MUZIKA I EZICI!!!ZAEBAH MATEMATIKATA I VE4E JIVOTA MI E PONE PESEN, MOJE DA NE SAM BOGAT ILI NE6TO NO PONE PRAVQ TOVA KOETO NAISTINA ME PRAVI 6TASTLIV!!!
Zaslu6aite se v dumite i namerete smisal!!Ako iskate da stanete hudojnik primerno => Stanete. Poslu6aite sarceto si!

teenkopele
06-22-2006, 00:58
Всеки има право да избира какъв да стане, но дали има възможност, това е друг въпрос. :wink:

06-22-2006, 07:09
Всеки има право да избира какъв да стане, но дали има възможност, това е друг въпрос. :wink:

Съгласен!

Hatrist
06-22-2006, 08:04
---

06-22-2006, 08:06
Всеки има право да избира какъв да стане, но дали има възможност, това е друг въпрос. :wink:

Ако наистина искаш нещо винаги има начин за постигане!!!

cannabinoid
06-22-2006, 09:06
ako te interesuvat ezicite zanchi 100% ne uchish angliiski .. TEANS?

06-22-2006, 17:25
oh my god, i've done a mistake, please pardon me! Such a stupid mistake i wrote "TEANS" instead of "TEENS". Nevermind

06-22-2006, 20:42
bravo to znaelo angliiski GUD JOB DUD U SUK AT INGLI6

Lorein
06-24-2006, 17:15
priqteli! Pravete tova koeto naistina vi se pravi(V profesionalen plan) ne slu6aite va6te kakvo bilo nai dobre za vas!!!kazva vi go edin tyjen 4ovek, na6te me butnaha v gre6na posoka "Stani to na mama matematik,blabla"DA ama NE!! VECHE NE!!!DU6ATA MI E DADENA NA MUZIKATA, PRAVQ VSI4KO ZA MUZIKA VE4E NE ME INTERESUVA MATEMATIKA I DRUGITE RABOTI...SAMO MUZIKA I EZICI!!!ZAEBAH MATEMATIKATA I VE4E JIVOTA MI E PONE PESEN, MOJE DA NE SAM BOGAT ILI NE6TO NO PONE PRAVQ TOVA KOETO NAISTINA ME PRAVI 6TASTLIV!!!
Zaslu6aite se v dumite i namerete smisal!!Ako iskate da stanete hudojnik primerno => Stanete. Poslu6aite sarceto si!

Еми така си е... Например мене вкъщи ми предлагат (не ме принуждават) да уча фармацефтика, но на мене биологията не ми е ЧАК ТОЛКОВА присърце. Аз искам да уча езици - английски, немски, френски, испански... :roll: Е, не всички,но... Но се замислете и нещо друго. Едно е да правиш нещо присърце и да ти е готино, докато го учиш или там, каквото ще го правиш... Но като завършим ще трябва да си търсим работа и напоследък искат поне 2 езика и т.н. Тогава дават по-високи заплати... живота ни ще бъде по-лек. Но аз съм ПРОТИВ да учиш нещо, което не ти харесва. Затова съм си избрала един среден вариант - ще уча няколко чужди езика (мн искам) и така ще имам изгода, тъй като се търсят хора за работа, които знаят поне 1 език, но да го знаят перфектно... Така...аз малко се отплеснах, ама какво да се прави... :roll: Е, това беше от мен, дано сте ме разбрали, въпреки че понякога не мога да обяснявам както трябва :lol: