PDA

View Full Version : Само приятел или нещо повече.Помощ!



Mikohito
06-22-2006, 01:58
Миналото лято ходих на море за няколко седмици в Китен и се запознах с едно много готино момиче.Събрахме се хубава компания и излизахме често заедно цялата компания по дискотеки на сам на там.И имаше много флиртове между мен и това момиче но така и не се реших да се пробвам с нея.След като се върнахме в София тя тръгна с едно момче и вече са близо година заедно.С нея си останахме приятели и се виждаме рядко но аз все още я харесвам много а от нейна страна незнам как стоят нещата.Преди няколко седмици излизахме заедно и я хванах през кръста и тя не се дърпаше но не искам това да го броя като сигнал защото е възможно нищо да не значи.Кажете ми как да разбера дали изпитва все още нещо към мен или ме възприема само като приятел но ще ми е някак си кофти да я питам директно.

06-22-2006, 02:11
фани я за задника и ше разбереш

Mastera
06-22-2006, 02:51
mi pi4 spored men (mejdu drugoto nqmam nikakuv opit)purvo trqbva da probva6 s celuvka po buzata,s nqkoq druga pregrudka i s nqkakvi drugi nameci leko diskretni i spored men ako tq izpitva ne6to kum teb nqma na4in da ne razbere6.Imai vpredvid 4e nqmam nikakuv opit i samo ako jelae6 vzimai pod vnimanie saveta mi.USPEH.Pi6i za razvitieto

06-22-2006, 02:52
ti race nqma6 li

summer_04
06-22-2006, 06:44
mislq,4e trqbva da zapo4ne6 da izlzia6 po -4esto s neq,da q pita6 kak vurvi s priqtelqt i?po4ni da q svalq6,takiva ne6ta!tq vednaga 6et useti kvo stava,i ako izpitva ne6to kum teb,rabotata e ope4ena,ako ne sigurno nqma da napravi ni6to za da ne si razvalite priqtelstvoto!:)

Mikohito
06-22-2006, 19:29
Днес излязохме заедно ходихме на кафе после се разхождахме и ни беше много весело заедно.И от дума на дума малко като на шега я разпитах как вървят нещата с приятелят й и тя каза че незнае колко още ще бъдат заедно.Той май не държал много на нея въпреки че не иска да я пусне сама да ходи на море.

ziky
06-22-2006, 20:29
Миналото лято ходих на море за няколко седмици в Китен и се запознах с едно много готино момиче.Събрахме се хубава компания и излизахме често заедно цялата компания по дискотеки на сам на там.И имаше много флиртове между мен и това момиче но така и не се реших да се пробвам с нея.След като се върнахме в София тя тръгна с едно момче и вече са близо година заедно.С нея си останахме приятели и се виждаме рядко но аз все още я харесвам много а от нейна страна незнам как стоят нещата.Преди няколко седмици излизахме заедно и я хванах през кръста и тя не се дърпаше но не искам това да го броя като сигнал защото е възможно нищо да не значи.Кажете ми как да разбера дали изпитва все още нещо към мен или ме възприема само като приятел но ще ми е някак си кофти да я питам директно.

Съвета който винаги давам:

Не се меси с обвързани!

Благодаря! :)

Krem4eto
06-24-2006, 12:51
Днес излязохме заедно ходихме на кафе после се разхождахме и ни беше много весело заедно.И от дума на дума малко като на шега я разпитах как вървят нещата с приятелят й и тя каза че незнае колко още ще бъдат заедно.Той май не държал много на нея въпреки че не иска да я пусне сама да ходи на море.

Нз дали сега е момента но пък защо да не пробваш!

Mikohito
07-28-2006, 22:25
С нея вече излизаме доста често заедно само двамата и днес ми каза че са скарани с приятеля й и че му е казала че може да скъсат но се притеснявам да не ме приема само като приятел защото тогава ще бъде трудно да приемем на друг етап.Дайте ми някакъв съвет какво да правя.

Samotnik
07-28-2006, 22:43
Ми то вече ти казаха хората:



Съвета който винаги давам:

Не се меси с обвързани!

Благодаря! :)

И според мен не бутай чуждо, защото ще си изпатиш.Щом приятелят и не я пуска да върви на море сама значи се притеснява за нея да не направи нещо => държи на нея.И ти не се меси във връзката им.Когато бях с мойта много се дразнех някой като прави такова нещо, дори до бой щеше да стигне и то не един път ама се разминаха нещата.Не се бъркай в живота на хората и я забрави

iiirish
07-28-2006, 22:45
еми, остави нещата така както са. ако тя къса с приятеля си заради някакви чувства към теб, значи първата крачка е от нейна страна и няма за какво да се притесняваш :wink:

`Death`Whore`
07-28-2006, 22:47
Щом е 1 година с него, значи изпитва силни чувства. Има и изключения, естествено. Но по-добре е да не си въобразяваш разни неща - например, че те не се обичат или че обича теб. Хващането през кръста...е като прегръдка. По-интимно е, но има хора, които смятат тези неща за приятелски и нормални.

Shukaritetka
07-28-2006, 22:59
Mi fakta 4e si spodelq s teb......mislq 4e tq te 4uvstva kato priqtel.No ne se ot4aivai,ti prodyljavai da i pokazva6 4uvstvata si pyk momi4eto 6te ti pokaje po nqkakyv na4in

Obitax
07-28-2006, 23:42
Mokiho sega E MOMENTA! Iz4akai sabitiqta do krai i sled tova deistvai . Dano uspee6 .


Good Luck .

ANGEL4E
07-29-2006, 00:41
С нея вече излизаме доста често заедно само двамата и днес ми каза че са скарани с приятеля й и че му е казала че може да скъсат но се притеснявам да не ме приема само като приятел защото тогава ще бъде трудно да приемем на друг етап.Дайте ми някакъв съвет какво да правя.

to4no za da ne te prieme kato fr zapo4ni da flirtuva6 s neq da q svalq6 i taka 6te razbere6 dali tq te haresva ili ne

koalka
07-29-2006, 06:36
Ами било е флирт тогава и нищо повече.Но сега тя има приятел,койт сигурно обича и им е дълга връзката.Много хора на нашата възраст се прегръщат и това е нормално за някой от тях.

macka123
07-29-2006, 08:42
mislq,4e trqbva da zapo4ne6 da izlzia6 po -4esto s neq,da q pita6 kak vurvi s priqtelqt i?po4ni da q svalq6,takiva ne6ta!tq vednaga 6et useti kvo stava,i ako izpitva ne6to kum teb,rabotata e ope4ena,ako ne sigurno nqma da napravi ni6to za da ne si razvalite priqtelstvoto!:)

`Death`Whore`
07-29-2006, 08:45
Да, обаче тя знае, че знаеш, че си има сериозен приятел и може да приеме като обида това, че в сваляш - един вид, че е курва и според теб би пуснала на някого независимо от това, че има приятел.

Mikohito
07-29-2006, 23:13
Скоро се надявам да се видим отново.Както казах в един от предишните ми постове връзката им невърви напоследък така че си мисля че сега е момента да й покажа че я харесвам.

anitka_555
07-30-2006, 13:29
ama parvo po4ni s nameci ne deistvai napravo.kaji i 4e e nai-krasivoto momi4e za teb i taka.parvo q predrazpoloji sled tva i kaji vsi4ko.uspeh :-)

08-02-2006, 23:17
Ne pravi greshkata,ako skysa s priqtelq si vednaga da izpolvash momenta,che e samotna i da i predlagash ili neshto takova.Opitai se da zadyrjish priqtelstvoto m/u vas,zashtoto dori i da ima neshto po-natatyk na osnovata na priqtelstvoto shte vi byde mnogo po-lesno.Opitai se da spechelish doverieto i da bydesh nein priqtel,a ne prosto poznat,zashtoto m/u dvete ima ogromna razlika!

unfaithful
08-03-2006, 11:04
Ne pravi greshkata,ako skysa s priqtelq si vednaga da izpolvash momenta,che e samotna i da i predlagash ili neshto takova.Opitai se da zadyrjish priqtelstvoto m/u vas,zashtoto dori i da ima neshto po-natatyk na osnovata na priqtelstvoto shte vi byde mnogo po-lesno.Opitai se da spechelish doverieto i da bydesh nein priqtel,a ne prosto poznat,zashtoto m/u dvete ima ogromna razlika!
Tova bqh az.