PDA

View Full Version : Moderated:Има ли ли сте проблеми при секс без презерватив?



06-22-2006, 06:15
Momi4eta kajete mi ima li li ste nqkakvi problemi i "avariini" slu4ki ako pravite sex bez prezervativ,no ne izcqlo.V smisul samo za malko (dori da nqma minuta) i posle si produljite s prezervativ?Do sega slu4valo li vi se e ne6to takova?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

NaughtyGirl
06-22-2006, 06:42
E kakuv problem moje da ima v tozi slu4ai...nali mom4eto ne se e izpraznilo v teb...kuf e problema?!

`Death`Whore`
06-22-2006, 06:43
Не знам дали аз съм луда, но при секса без кондом трябва да има притеснение. По-добре слагайте кондом и не се притеснявайте.

06-22-2006, 07:33
da est 4e ima problem!!!!!!!!mikoga ne pravete sex bez prezervativ osven ako ne iskate da zabremeneete!!osven bolestite, predi spermata ima edna te4enost ot koqto su6to moje da stane belq i nqma da useti6 dori!!!
SEX SAMO S PREDPAZNI MERKI!!!!!!!!1vinagi

miloto_girl_4e
06-22-2006, 08:35
оффф, кажи ми от какъв зор ще правите секс без презерватив за една минута?
нито някакво удоволствие ще усетите, нито нищо, само ще има после за какво да се притеснявате ...
а и това, че не се е изпразнил в теб, не значи, че няма от оная течност преди еякулация, която също съдържа сперматозоиди :!:
веднъж гаджето искаше така да пробваме за малко, но не го огря.. няма после цял месец да треперя дали не е станал гафа

Варки
06-22-2006, 11:29
Абе хора вие чувате ли се какви глупости говорите бе?Правили ли сте го без презерватив,че да лайте с големи усти?
1-во Когато правиш секс без презерватив ти трябв да бъдеш напълно сигурна,че партньора ти е здрав и ще те пази (тоест няма да свърши в теб)
2-ро Секса без презерватив няма нищо общо с този с презерватив.Усещането е 1 000 000 пъти по-голям,но разбира се и рискът!
Не казвам,че няма опасност при секса без презерватив,но когато той НЕ свърши в теб и не си в овулация опасноста е по-малка.
Да тази течност,както я наричате има известно малко количество сперматозоиди,но моля ви не се излагайте!Знате ли колко бременни щеше да има ако всичко ставаше ей така само за малко...

Simona_Sexy
06-22-2006, 12:43
Ние с моя приятел го правиме без презерватив и не се притеснявам защото сме от 2 години заедно и аз съм напълно сигорна в него!

IKisseDAGirL
06-22-2006, 13:05
все още съм с акъла си слава богу и не бих го направила без... не бих и забравила.. как може такова нещо да се забрави? :shock: мн е безотговорно според мене :roll:

alkobalko
06-22-2006, 18:39
Ami do sega ne mi se e sluchvalo da go pravq bez. Mislq, che tova bi bilo dosta bezotgovorna postupka. Vse pak trqbva da mislim i za zdraveto si. Mislq, che nikoi ne bi iskal da stane roditel tolkova mlad ili puk da pipne nqkoq bolest.

innna
06-22-2006, 19:55
на ме нми се е случвало доста пъти...избягвам но по прицип вероятността е наистина минимална особено ако не си в овулация! :wink:

06-22-2006, 19:57
Ми да..... чакам го да се роди следващия месец.

ProstoAz
06-22-2006, 22:00
Ами "неизцяло" не ми се е случвало... :lol:
А "изцяло" (без да свършва в мен) много често съм го правила без презерватив и никакви проблеми не съм имала. :P
Покрепям Варки. :wink:

SuN4o_F
06-22-2006, 22:27
все още съм с акъла си слава богу и не бих го направила без... не бих и забравила.. как може такова нещо да се забрави? :shock: мн е безотговорно според мене :roll:
saglasna sam az sam tolkova pritesnitelna v takiva otnosheniq ne iskam i da si pomislqm za deca za tova vinagi s prezervativ :!: