PDA

View Full Version : Погледнете тук няма да съжалявате.



Участвайте
06-22-2006, 08:59
http://www.wetten-sie-machts.de/ Става дума за човек който се е хванал на бас с приятелката си че ако направи сайт който да посетят 11 милиона души тя ще излезне гола на терена на финалния мач на световното Така че въпроса е само да влезнеш и да пратиш линка на всички твои познати!!!Айде да му помогнем. :idea: :idea: :idea: :wink:

teenkopele
06-22-2006, 09:14
Посетих го, но едва ли броячът ще навърти 11 000 000 посещения. :wink:

teenkopele
06-22-2006, 09:21
абе пчела..
хвани си стани от мозъка и помисли малко бе...
виж и кфо съм написал... бахти и залупения сеирджия си, има ли манджа на която не си отишъл да си мерудия...

хвани един път помисли преди да се цепиш...

ТОВА Е ЛЪЖА, ИЗМИСЛИЦА, ПРЪЧКА, ШЕГА, ЕБАВКА...

Сеирджия можеш да викаш на някой, който познаваш, но с тебе изобщо нямам намерение да споря, няма смисъл.
Що се отнася до мерудията...гледай се първо себе си, а после коментирай другите какво правят!

П.П. Ако си мислиш, че още в началото не разбрах, че това е ташак, толкова по-зле за тебе...

teenkopele
06-22-2006, 09:40
да бе разбрал си... :lol:

аууу да гледам себе си... я се погледни, че във всяка тема... ауууу ще дойда на скейт профанията, ще ходя на боя с възглавници, ще сеирджииствам на анархопротеста, графити фестове, само ходиш да гледаш... ебати не си ли сеирджия, а???

Сеир е да отидеш и да гледаш сеир, без да взимаш участие, което аз не правя, но както и да е...
За анархистите, не съм ходил за твоя информация, за боя с възглавници, ходя редовно и то не само да гледам, за графитите съм запален и попивам инфо, но щом казваш че сеирджийствам, може би е така....
Нямам намерение да се обяснявам повече, защото мога да правя каквото и както си искам, без някой да ми държи сметка, още по-малко пък ти... :wink:

niki7o
06-22-2006, 09:43
баси...
не стига, че е лъжа това, ама какво някакви хора толкова се палят...
гола жена ли не сте виждали бе дееба??

machoka
06-22-2006, 10:00
ъХъХ, екс, жената да не те e оставила без секс снощи? :twisted:

:D

При всички положения пчелата поне не седи по цял ден пред компа, както аз и ти /или поне си оползотворява свободното времето по-добре/ :D

machoka
06-22-2006, 10:05
гахахаха...
една седмица ще съм такъв...

:lol: :twisted:

Поне не ти се случва всеки месец :twisted: :twisted:

06-22-2006, 10:06
гахахаха...
една седмица ще съм такъв...

:lol: :twisted:

Ти май взимаш пример от мен,а?! :lol:


edit:Тука май на чат го обърнахме... :lol:

06-22-2006, 10:40
Стига сте се карали ми бъдете съпри4астни - това е една благородна кауза!!!Пуснете го и като спам в скайп - "ако не влезе6 тук и не разпрати6 линка на вси4ките си познати тая но6т Зайо Байо 6те те натопори :smt013

Brrrrrrrrrrrrr
06-22-2006, 17:07
Стига сте се карали ми бъдете съпри4астни - това е една благородна кауза!!!Пуснете го и като спам в скайп - "ако не влезе6 тук и не разпрати6 линка на вси4ките си познати тая но6т Зайо Байо 6те те натопори :smt013
Голяма смехория! :lol: :lol: Виждала съм много такиваа спамове в скайп например: Ако пуснеш това съобщение на 14 човека в следващите 15 мин. последният ще ти напише Обичам те!
Големи глупости ама ако не докладват е добра идея! :lol: