PDA

View Full Version : Понякога сещате ли се..



06-22-2006, 08:14
Понякога слушали ли сте песни, които сте ги слушали още като малки ? И се сетите, е тогава всичко е било толкова лесно..нямало е проблеми..нямало е любов..притеснения и рев (:)) Сега всичко стана толкова сложно и почти неразбираемо.. :roll:

{sweet4e}
06-22-2006, 08:31
Е нещо не я чатнах тая тема,ама е така,че сега всичко е по-сложно

rali4ka91
06-22-2006, 08:44
Да често си ги слушам!Даже имам много такива песни от времето когато съм била в детската градина и като ги слушам...някак си иска ми се пак да съм онова хлапе което не мисеше за друго освен да яде,спи и играе!Но времето минава и ще ми става все по-трудно така че вече свиквам с тая мисъл! :)

06-22-2006, 08:44
Става дума за това, примерно имате нещо още от малки, след години го намерите и се сещате как тогава сте били малки, нямало е проблеми..любов и т.н.

LP_girl_14
06-22-2006, 08:49
Да,сещам се понякога,например като гледам някакви малки дечица и си припомням как аз съм се държала като тях,или пък се сещам за бисерите,които съм ръсела.И наистина живота ми тогава определено е бил по-лесен,щото тогава едва ли съм осъзнавала колко проблеми има в живота.Но колкото повече растем,толкова повече се увеличават и отговорностите...

playful_baby
06-22-2006, 08:53
opredeleno mi se e sluchvalo!!! :lol: :lol: :lol: