PDA

View Full Version : "Жената в огледалото"



*Poli*
06-22-2006, 09:56
Решихме с *an4eto* да пуснем тема, където който иска ще коментира 1 от любимите ни сапунки - "Жената в огледалото" :wink:

Нас лично мн ни кефи, само малко е тъпичко, по-точно нереално, преобразяването на Хулиана в Марица. Самата идея не е зле, но изпълнението... :? Иначе всичко е супер :::

pickpocket
06-22-2006, 10:05
абе гледа се даже е са го пускам :І

the_o.c_girl
06-22-2006, 10:27
много як сериал :arrow: super

Kam4eto
06-22-2006, 10:33
гледам го ама напоследък се дразня и май няма вече да го гледам - тъпичка е тая Марица

sk8girL
06-22-2006, 10:48
Mi az go gledam,shoto sym sledobqd na uchilishte i nqma kvo da pravq do obqd:) Inache biva:)

midian
06-22-2006, 11:03
много е тъп,абе общо зето вси4ки сапунки са тъпи... :smt015 :smt015 :smt015

ПУПИТА
06-22-2006, 11:38
НЯКОИ щЕ МИ КАЙЕ КАКВО СТАНА В СюДНЕшНАТА СЕРИЯ

*Poli*
06-22-2006, 11:39
НЯКОИ щЕ МИ КАЙЕ КАКВО СТАНА В СюДНЕшНАТА СЕРИЯ

skifff (http://www.btv.bg/week/?magic=coming&tale=290)

francheska_baby
06-22-2006, 12:08
Харесва ми :wink:

francheska_baby
06-22-2006, 12:09
Ако сте пропуснали някоя серия можете да влезнете в www.btv.bg и да прочетете какво се е случило :wink:

just_a_kid
06-22-2006, 12:17
Никога не съм го гледала...Според мен гледането на сапунки е пълна загуба на време, защото навсякъде историята е една и съща, а актьорите в повечето случаи са бездарни и изкуствени. Сапунените сериали са за пенсионерки, които си нямат друга работа.

*an4eto*
06-22-2006, 12:39
много е тъп,абе общо зето вси4ки сапунки са тъпи... :smt015 :smt015 :smt015
abe ti izob6to nqkoga polojitelno mnenie moje6 li da dade6?


Никога не съм го гледала...Според мен гледането на сапунки е пълна загуба на време, защото навсякъде историята е една и съща, а актьорите в повечето случаи са бездарни и изкуствени. Сапунените сериали са за пенсионерки, които си нямат друга работа.
just_a_kid,emi mislq 4e v momenta nqma mnogo dr smisleni ne6ta za pravene ... a pisaneto vuv forym da ne bi da ima osobeno golqm smisul?zamisli se ....

P.S: a ina4e za samiq serial:kefi me ... a i vremeto minava burzo ... kakto ve4e kazhame samo leko tupi4ko e tova s preobrazqvaneto na Marica v Hyliana ... ina4e ostanaloto me kefi ....

niki7o
06-22-2006, 13:17
kefi me tva e mnogo qk serial i mn me kefqt aktiorite

*an4eto*
06-22-2006, 13:52
kefi me tva e mnogo qk serial i mn me kefqt aktiorite
dam qki4uk e ... a aktiroite sa su6tite kato v "Trima brtaq-tri sestri ..."

*an4eto*
06-22-2006, 15:25
zna4i za vsi4ki,koito sledqt tozi serial: 6te obvinqt marica otnovo v krajba na formyli i v predatelstvo sre6ty kompaniqta.opitvaiki se da izbqga preturpqva mnogo lo6a katastrofa i vsi4ki si mislqt 4e e murtva....a prez tova vreme maika i s4ypva ogledaloto i se poly4ava nqkakva magiq i barbara stava marica prez denq ... a v ogledaloto e nqkakvo stra6ili6te ....(pulna fantasmagoriq xaxaxaxaxxa ama pone 6te e interesno) ... ta barbara stava eto tova su6testvo :
http://img90.imageshack.us/img90/6059/44065640bo.jpg (http://imageshack.us)

a 4arli i lysmila 6te imat dete ... i o6te kup dr ne6ta ...

niki7o
06-22-2006, 15:27
zna4i za vsi4ki,koito sledqt tozi serial: 6te obvinqt marica otnovo v krajba na formyli i v predatelstvo sre6ty kompaniqta.opitvaiki se da izbqga preturpqva mnogo lo6a katastrofa i vsi4ki si mislqt 4e e murtva....a prez tova vreme maika i s4ypva ogledaloto i se poly4ava nqkakva magiq i barbara stava marica prez denq ... a v ogledaloto e nqkakvo stra6ili6te ....(pulna fantasmagoriq xaxaxaxaxxa ama pone 6te e interesno) ... ta barbara stava eto tova su6testvo :
http://img90.imageshack.us/img90/6059/44065640bo.jpg (http://imageshack.us)

a 4arli i lysmila 6te imat dete ... i o6te kup dr ne6ta ...
wol 6te bude interesno

Kam4eto
06-22-2006, 15:32
zna4i za vsi4ki,koito sledqt tozi serial: 6te obvinqt marica otnovo v krajba na formyli i v predatelstvo sre6ty kompaniqta.opitvaiki se da izbqga preturpqva mnogo lo6a katastrofa i vsi4ki si mislqt 4e e murtva....a prez tova vreme maika i s4ypva ogledaloto i se poly4ava nqkakva magiq i barbara stava marica prez denq ... a v ogledaloto e nqkakvo stra6ili6te ....(pulna fantasmagoriq xaxaxaxaxxa ama pone 6te e interesno) ... ta barbara stava eto tova su6testvo :
http://img90.imageshack.us/img90/6059/44065640bo.jpg (http://imageshack.us)

a 4arli i lysmila 6te imat dete ... i o6te kup dr ne6ta ...
откъде си го чела това? ако е в интернет пусни линк плс

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2006, 15:50
lele ujas e .. :) ne seriala mi snimkata ina4e seriala si me kefi .. zaribqva.. :) a i huan alfonso e mn`sladi4ak http://smilies.sofrayt.com/%5E/u/angel.gif

*an4eto*
06-22-2006, 16:18
zna4i za vsi4ki,koito sledqt tozi serial: 6te obvinqt marica otnovo v krajba na formyli i v predatelstvo sre6ty kompaniqta.opitvaiki se da izbqga preturpqva mnogo lo6a katastrofa i vsi4ki si mislqt 4e e murtva....a prez tova vreme maika i s4ypva ogledaloto i se poly4ava nqkakva magiq i barbara stava marica prez denq ... a v ogledaloto e nqkakvo stra6ili6te ....(pulna fantasmagoriq xaxaxaxaxxa ama pone 6te e interesno) ... ta barbara stava eto tova su6testvo :
http://img90.imageshack.us/img90/6059/44065640bo.jpg (http://imageshack.us)

a 4arli i lysmila 6te imat dete ... i o6te kup dr ne6ta ...
откъде си го чела това? ако е в интернет пусни линк плс

poraztursih se v google i popadnah na nqkakuv forym na lydi fenove na vsqkakvi seriali ... i tam edno momi4e be6e gledalo serialite na ispanski (ima gi v neta i ako nqkoi iska moga da my dam link na saita na seriala na ispanski otkudeto mogat da se drupnat absolutno vsi4ki serii) i tq tam razkaza kakvo stava s vsi4ki i az re6ih da spodelq s dr za6toto e mn int ;) smisul ne kaza absolutno vsi4ki podrobnosti a samo nai-vajnoto ... za6toto samata tq ne razbira mn dobre ispanski ...

the_o.c_girl
06-22-2006, 17:23
Хулиана Солер вярва, че истинската любов никога няма да я сполети и животът й ще премине в самота. Тя е чаровна и интелигентна, но грозновата. Съдбата обаче й дава възможност да сбъдне мечтите си, благодарение на магията, скрита в едно огледало от леля й Мерседес. Магията превръща Хулиана в изумително красива жена през деня, но през нощта тя е отново грозна. Така Хулиана започва да води двойнствен живот и сменя името си на Марица.

Марица Ферер започва работа в компания “Мути”. Там тя среща голямата си любов Маркос. Той е осиновеният син на собственика на компанията, Габриел Мути. Марица не подозира, че Габриел е всъщност нейният истински баща.

Но освен любов, работата носи и много разочарования на Марица. Тя се сблъсква с омраза, злоба и интриги, в чиито основи стои най-често Барбара Монтесинос, безскрупулна амбициозна жена, готова на всичко, за да заграби компанията "Мути". Тя забърква Хулиана в измама и младата жена е принудена да избяга, за да избегне затвора. По време на бягството си тя претърпява ужасна катастрофа и всички решават, че е мъртва. Междувременно нейната майка неволно счупва огледалото и разваля магията.

Не след дълго Хулиана се омъжва за богаташ, който умира скоро след сватбата. Тя наследява голямо богатство, с което купува мажоритарния дял от акциите на компанията “Мути”. Хулиана е решена да отмъсти на причинилите й зло. И все пак, истинската причина да се завърне в “Мути” е любовта й към Маркос, и надеждата й той да я обикне такава, каквато е...

the_o.c_girl
06-22-2006, 17:24
http://www.btv.bg/uploads/graphics/204.jpg

the_o.c_girl
06-22-2006, 17:25
http://www.btv.bg/week/?magic=runes&tale=290
ето снимки за всички фенове(супер е сериалът)

*an4eto*
06-22-2006, 17:40
http://www.btv.bg/week/?magic=runes&tale=290
ето снимки за всички фенове(супер е сериалът)
v btv-to ve4e mn sum rovila ... tam ne e mn interesno ... vij az kakvo namerih ... za6toto napravih malko po-ob6irno tursene :D ;)

*an4eto*
06-22-2006, 18:30
mislq 4e 6te e interesno da vidite snimki zad kadur na tova kak "sglobqvat" barbara Xaxaxxaxa :D ;)
http://img277.imageshack.us/img277/1012/44065422ro.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/1183/44065540dx.jpg

*an4eto*
06-22-2006, 22:18
nqkoi ako nameri int novini - da gi napi6e mn iskam da doidat ve4e po-krainite serii

*Sumerian_Haze*
06-22-2006, 22:32
Kak gi gledate izobshto tiq bozi , taka li nqmate kvo drugo da praite ? Vsi4kite sa edni i sushti ( obi4a me , ne me obi4a ....) Absolutni idiotismi i pone actiorite da stavaha za neshto ... Uvi ... :roll:

*an4eto*
06-22-2006, 22:51
Kak gi gledate izobshto tiq bozi , taka li nqmate kvo drugo da praite ? Vsi4kite sa edni i sushti ( obi4a me , ne me obi4a ....) Absolutni idiotismi i pone actiorite da stavaha za neshto ... Uvi ... :roll:
ae sega ... vseki si ima mnenie ... bezdelnivite kato nas ... obi4at da gledat takiva ne6ta ... vqrno 4e sa bozi ama e int ... nali ti zapulva vremeto ... tova e vajnoto a tebe kato ne te kefi ti predlagam da ne pi6e6 v taq tema...

Selene
06-22-2006, 23:20
Ако сте пропуснали някоя серия можете да влезнете в www.btv.bg и да прочетете какво се е случило :wink:

Ако сте пропуснали някоя серия и ако искате да я гледате има ги в www.torrents.linkos.bg :wink: (само че са качени от 19 май нататък , ама не съм сигурна).

broken`dreams
06-23-2006, 16:54
pff az ne razbrah kato maikata na marica s4upva ogledaloto kakvo stava s Marica??? V smisul tq si ostava Marica zavinagi ili Marica iz4ezva a si ostava Huliana koqto ve4e ne moje da bude krasiva???

xOtkiSsSs
06-23-2006, 17:52
Емии значи след 1023-1024 серия може пак да почна да го гледам :-D че напоследък взе да става мега тъп мн бавно се развива всичко иначе за такива дето си нямат работа е идеално запълване на времето :-)

Samo_za_teb
06-23-2006, 18:11
Chestno da si priznaq rqdko se prebiram v kashti i gledam televiziq, no shtom stane 11 nezavisimo kakvo pravq sqdam pred TV to i gledam seriala. Moje da ne e neshto osobenno no pone za chas se prenasqm v sveta na Huliana i Marica . S oblekchenie razbriram che moite problemi ne sa samo moi -che podli hora ima i shte ima vinagi i taka ....
E tova e
Gotino filmche malko naivno no vse pak hubavo

*an4eto*
06-25-2006, 18:06
pff az ne razbrah kato maikata na marica s4upva ogledaloto kakvo stava s Marica??? V smisul tq si ostava Marica zavinagi ili Marica iz4ezva a si ostava Huliana koqto ve4e ne moje da bude krasiva???
ami ne sum mn sigyrna no mai marica si ostava samo marica ... i se vru6ta v kompaniqta kato marica s cel da otmusti na pri4inilite i zlo ... a nakraq hyliana stava krasiva i se omujva za markos ... ne6to takova trqbva da e ...

*Poli*
06-25-2006, 21:19
http://img433.imageshack.us/img433/2429/ateaw4vp9rx.gif (http://imageshack.us)

Tva me iskefi ;)

*an4eto*
06-25-2006, 21:27
http://img433.imageshack.us/img433/2429/ateaw4vp9rx.gif (http://imageshack.us)

Tva me iskefi ;)

Xaxaxaxxaxa ... nali znae6 4e 6tom teb te e izkefilo-i mene zna4i su6to ... :smt008

tainstvenata
06-25-2006, 21:45
men me kefi filma no... naistina mn bavno proti4a vsi4ko za sq no .. si me kefi i si go gledam.. kakto 4eta 6e stane interesno... :) :P aide naistina nqkoi ako razbere ne6to dr da pishe :) :P

techCandy
06-25-2006, 22:44
Ами доста е тъпичак. Марица ли беше хубавата, ужасно я гримират,
тва не е дневен грим. Актьорската игра, ако изобщо това може да се нарече така, е под всякаква критика. Диалога е безкрайно елементарен, ако гледам без дублаж (който също е много дразнещ) ще науча испански за отрицатено време. Идейката е малко по- разчупена отколкото в другите подбни бози, и това е единственото, което го различава. Заглеждала съм го няколко пъти за по малко. :smt019

*an4eto*
06-26-2006, 11:21
Ами доста е тъпичак. Марица ли беше хубавата, ужасно я гримират,
тва не е дневен грим. Актьорската игра, ако изобщо това може да се нарече така, е под всякаква критика. Диалога е безкрайно елементарен, ако гледам без дублаж (който също е много дразнещ) ще науча испански за отрицатено време. Идейката е малко по- разчупена отколкото в другите подбни бози, и това е единственото, което го различава. Заглеждала съм го няколко пъти за по малко. :smt019

tupi4uk ... ama ne ... mn yvli4a i minava vremeto bez da razbere6 ... i e ima qk zamisul ... neobiknoven e i dosega ne sum gledala podoben film ... vqrno 4e po nqkoi put izpulnenieto ne e na nivo no tova e samo po nqkoi put .... ima i tupi4ki momenti no spored men te sa po-malko ot hybavite ....mene me kefi i si go gledkam ....

*an4eto*
06-26-2006, 13:56
ytre v "jenicata v ogledaloto":

Маркос успява да спаси Марица, но решението на проблема намира Ниньо, който натиска бутона за аларма и подава сигнал в полицията.
Лус Мила има сериозни съмнения за поведението на Педрито и се опитва да научи нещо от Начито, но той е обещал на приятеля си да мълчи. Хитрото дете намира решение и не казва на майката, но споделя с маестро Тапиа, който незабавно подава жалба в полицията срещу Педро с надеждата този път наистина да не се измъкне.
На Марица й прилошава след напрежението по отвличането и тя припада. Докторът има съмнения, че причината е бременност, но Алберто успява да го убеди да запази мълчание.
Докато Алберто разпитва Марица за състоянието й, Маркос става неволен свидетел и иска обяснение...

drygi den:

Маркос вече знае за бременността на Марица, но Алберто заявява, че детето е от него. Маркос е изумен и иска потвърждение от Марица. Тя вижда възможност да прекрати връзката им. Затова заявява, че наистина детето е от Алберто.
Барбара подкупва охраната на Ромеро и осигурява бягството му от затвора. Уверява го, че прави това единствено, за да й помогне някой ден да си отмъсти на Марица Ферер.
Рехина се измъква от конфузната ситуация с Габриел като му заявява, че Марица е нейна дъщеря.
Алберто кани Марица на обяд, но Педро е в течение на техните планове от Барбара и стреля по тях на излизане от компанията...

po-drygi den:

Очевидно Педро отново допуска грешка, защото прострелва Алберто вместо Марица. За щастие раната е повърхностна. Габриел става свидетел на грубото отношение на Маркос към Марица и иска обяснение. Марица заявява пред него, че детето което чака не е от сина му Маркос. Габриел е силно разочарован и иска да я освободи от ангажимента й като рекламно лице. Но тя е решена да завърши кампанията и тогава да напусне.
Лус Мила е назначена в компанията на работа. Чарли се опитва да флиртува с нея, но при всеки опит да я целуне получава доза от шамари.
Маркос прави серенада на Марица с мариачи. Лус Мила й препоръчва да слезе и да му признае истината...

po-po drygi den:

Тъй като Марица не слиза, Маркос решава да влезе насила да я потърси и започва да я обижда, докато тя е затворена в другата стая.
Барбара казва на Габриел, че детето на Марица е от Алберто. Тя кара Марица да подпише други документи, за да я съсипе по-бързо и успява. Рехина нарежда на Кристина да потърси Марица за репетицията, но Барбара вдига скандал. Марица не напредва в уроците по манекенство. Става още по-зле, когато Маркос застава срещу нея. Точно тогава се появява и Ксиомара и той започва да я целува. Марица не му остава длъжна и в следващия момент пред очите на Маркос и Ксиомара двамата с Алберто също започват да се целуват.

piFka_LP
06-26-2006, 20:05
хм...много хубав филм поне на мене ми харесва и го гледаМ когато мога та...яка тема :lol:

*an4eto*
06-26-2006, 20:14
хм...много хубав филм поне на мене ми харесва и го гледаМ когато мога та...яка тема :lol:
da qki4uk si e.... ama estesveno se namirat i hora koito ne go haresvat i samo povtarqt kli6eta:"vsi4ki bozi sa ednakvi i az bozio ne gledam"

Xxaxaxa :D ;)

niki7o
06-26-2006, 20:19
men mn si me kefi :smt005

k0tencet0
06-26-2006, 20:48
men mn si me kefi :smt005

i men mn me kefi

*an4eto*
06-28-2006, 12:49
mno tupo be6e tova kudeto Marica kaza na Markos,4e deteto i e ot Alberto :D :D ;)

niki7o
06-28-2006, 12:51
mno tupo be6e tova kudeto Marica kaza na Markos,4e deteto i e ot Alberto :D :D ;)
da :(

*an4eto*
06-28-2006, 13:10
mno tupo be6e tova kudeto Marica kaza na Markos,4e deteto i e ot Alberto :D :D ;)
da :(
ама спокс ... накрая е повече от ясно че ще се съберат :lol:

CVETELLINA
06-28-2006, 13:13
аууу сапунките са ми голяма страст....Гледала съм около 95% от латино сериалите,които са давали по телевизията... :-D И този "Жената в огледалото" е хубав,не че имам много време да го гледам де,ама от това което съм гледала ми се струва супер.... :wink:

*an4eto*
06-28-2006, 14:18
аууу сапунките са ми голяма страст....Гледала съм около 95% от латино сериалите,които са давали по телевизията... :-D И този "Жената в огледалото" е хубав,не че имам много време да го гледам де,ама от това което съм гледала ми се струва супер.... :wink:
Xaxaxax i az si padam po gledane na serial4eta ... za6toto mn yvliz4at i predi da si se ysetil e minalo ve4e vremeto ...

gog4u
06-28-2006, 14:37
dam mnogo e qk samo4e naistona e malko daje dosta nerealno.no ina4e e mnogo zariben.

*an4eto*
06-28-2006, 14:38
dam mnogo e qk samo4e naistona e malko daje dosta nerealno.no ina4e e mnogo zariben.
emi to vsi4ki sapynki sa zaribqva6ti ... sedne6 li vednuj da gi gleda6 ... oturvane nqma :D kato semkite ;) :lol:

gog4u
06-28-2006, 14:51
dam mnogo e qk samo4e naistona e malko daje dosta nerealno.no ina4e e mnogo zariben.
emi to vsi4ki sapynki sa zaribqva6ti ... sedne6 li vednuj da gi gleda6 ... oturvane nqma :D kato semkite ;) :lol:xaxa.hubav primer si dala

*an4eto*
06-28-2006, 15:03
emi taka si e .... zapo4ne6 li da gleda6 purvata se zaibqva6 i iska6 da izgleda6 i poslednata-hilqdnata ... i sus semkite e taka ... zapo4ne6 li gi ... ne moje6 da spre6 dokato ne svur6i6 paket4eto ... :D

xOtkiSsSs
06-28-2006, 16:06
M супер проста е тая Марица направо вече нзн дали да не спирам да го гледам само реве и дрънка глупости къф беше смисъла да казва, че детето й е от алберто басии #-o

piFka_LP
06-28-2006, 16:12
M супер проста е тая Марица направо вече нзн дали да не спирам да го гледам само реве и дрънка глупости къф беше смисъла да казва, че детето й е от алберто басии #-o
да наистина и аз неска мн се ядосах че така му каза но тя проста:lol: хиихих и се пак ако той разбере че имат дете наили ще свърши филма :)

`Death`Whore`
06-28-2006, 16:14
Главната героиня в 99% от тези сериали е много глупава.

*an4eto*
06-28-2006, 16:20
Главната героиня в 99% от тези сериали е много глупава.
leleee ... ama "mn me kefi" 4e vinagi dava6 otricatelni mneniq i samo kritikyva6 vsi4ko ...


a ina4e marica naistina dosta tupo postupi ... ama 6te se opravi sled edno 20 serii :D ;)

`Death`Whore`
06-28-2006, 16:22
В този форум няма как да давам положителни мнения. Просто го казах, както го помислих. А вие се правите на културни, а всъщност казвате същото.

*an4eto*
06-28-2006, 16:27
В този форум няма как да давам положителни мнения. Просто го казах, както го помислих. А вие се правите на културни, а всъщност казвате същото.
Да ти кажа честно като срещна човек,като теб,който не може да се радва и намира само отрицателното в нещата,ми става жал и се чудя как изобщо можеш да живееш само със заяжданици и контра ... ама както и да е .... а този форум наистина не е нищо осбено,но не съм седнала на всички на криво да говоря нали?!

LiSiKa
06-28-2006, 16:31
според мен `Death`Whore` е мисис компретенция по вси4ки въпроси..ако се накдидатираш за президет .. имаш един глас от мене !!! :-D

xOtkiSsSs
06-28-2006, 21:40
според мен `Death`Whore` е мисис компретенция по вси4ки въпроси..ако се накдидатираш за президет .. имаш един глас от мене !!! :-D
Не се ли казва КОМПЕТЕНЦИЯ или аз нещо съм се сбъркала :-k

*an4eto*
06-30-2006, 11:11
nqma li nqkoi koito e razbral malko po-podrobno akkvo 6te stane v jenata v ogledaloto po-natatuk?(ama ne ot btv.bg)

guAMaHT
06-30-2006, 11:38
Много е готин тоя сериял ,обаче ме дразни Марица що не каза на Маркос...

piFka_LP
06-30-2006, 11:57
ами ще разкрият марица тя ще се отжени за един богаташ майка и ще развали магията друго незнам

{sweet4e}
06-30-2006, 12:36
Serial4eto e mnogo qko ama taq Marica e malko tapa.Lele kak mojeha da napravqt drugata tolkova grozna i smahnata?!?!?!?!?!
http://img420.imageshack.us/img420/8835/thepussycatdolls022ka.jpg

*an4eto*
06-30-2006, 13:00
da ... 6te se ojeni za nakakuv bogata6 i toi 6te ymre ... i posle tq 6te ima qko para i 6te kypi pove4eto akcii v kompaniqta .... i 6te otmusti tam na barbara,ksiomara i t.n. ....

a ina4e spored men tova 4e napraviha Hyliana tolkova groizna a defakto e edna i su6ta akstrisata,koqto igrae i Marica i Hyliana ... to4no tova pravi seriala malko po-razli4en i originalen .... men me kefi ideqta ... ni6to 4e e malko nerealno ;)

piFka_LP
06-30-2006, 13:27
mene to4no nerealnoto me kefi :lol:

*an4eto*
06-30-2006, 13:32
mene to4no nerealnoto me kefi :lol:

Xaxaxaxaxa ... emi mene i tova me kefi za6toto se otli4ava mn ot dr seriali ;)

strawberry
06-30-2006, 16:02
Поредната боза без грам смисъл...Как може човек с помощта на огледало да се преобразява в красавица :?: :!: Гледам го от време на време за убиване на времето...

*an4eto*
06-30-2006, 16:42
Поредната боза без грам смисъл...Как може човек с помощта на огледало да се преобразява в красавица :?: :!: Гледам го от време на време за убиване на времето...
slayranka :D
to4no tova e qkoto 4e ne e realno io 4e e kato prikazka ...

{sweet4e}
06-30-2006, 17:33
Поредната боза без грам смисъл...Как може човек с помощта на огледало да се преобразява в красавица :?: :!: Гледам го от време на време за убиване на времето...
Щом не ти харесва не го гледай,пък и точно това го прави по-различен и е нещо,което досега не е било и събужда интерес

xOtkiSsSs
06-30-2006, 17:47
Абе я кажете кво стана днеска, че не ми са става в понеделник в 5 да го гледам. Пък днес в 11 трябваше да ходя до даскало да си взема бележника .......

Game_Over_Boys
06-30-2006, 17:52
zna4i za vsi4ki,koito sledqt tozi serial: 6te obvinqt marica otnovo v krajba na formyli i v predatelstvo sre6ty kompaniqta.opitvaiki se da izbqga preturpqva mnogo lo6a katastrofa i vsi4ki si mislqt 4e e murtva....a prez tova vreme maika i s4ypva ogledaloto i se poly4ava nqkakva magiq i barbara stava marica prez denq ... a v ogledaloto e nqkakvo stra6ili6te ....(pulna fantasmagoriq xaxaxaxaxxa ama pone 6te e interesno) ... ta barbara stava eto tova su6testvo :
http://img90.imageshack.us/img90/6059/44065640bo.jpg (http://imageshack.us)

a 4arli i lysmila 6te imat dete ... i o6te kup dr ne6ta ...

Би ли ми казала от къде прочете това,за да погледна,че съм любопитна! :wink:

*an4eto*
06-30-2006, 18:22
poraztursih se v google i popadnah na nqkakuv forym na lydi fenove na vsqkakvi seriali ... i tam edno momi4e be6e gledalo serialite na ispanski (ima gi v neta i ako nqkoi iska moga da my dam link na saita na seriala na ispanski otkudeto mogat da se drupnat absolutno vsi4ki serii) i tq tam razkaza kakvo stava s vsi4ki i az re6ih da spodelq s dr za6toto e mn int Wink smisul ne kaza absolutno vsi4ki podrobnosti a samo nai-vajnoto ... za6toto samata tq ne razbira mn dobre ispanski ...
^
|
|
game_over_boys,

a ina4e,hotkisSs,eto kakvo stana dnes:

Тъй като Марица не слиза, Маркос решава да влезе насила да я потърси и започва да я обижда, докато тя е затворена в другата стая.
Барбара казва на Габриел, че детето на Марица е от Алберто. Тя кара Марица да подпише други документи, за да я съсипе по-бързо и успява. Рехина нарежда на Кристина да потърси Марица за репетицията, но Барбара вдига скандал. Марица не напредва в уроците по манекенство. Става още по-зле, когато Маркос застава срещу нея. Точно тогава се появява и Ксиомара и той започва да я целува. Марица не му остава длъжна и в следващия момент пред очите на Маркос и Ксиомара двамата с Алберто също започват да се целуват.

Game_Over_Boys
06-30-2006, 18:31
poraztursih se v google i popadnah na nqkakuv forym na lydi fenove na vsqkakvi seriali ... i tam edno momi4e be6e gledalo serialite na ispanski (ima gi v neta i ako nqkoi iska moga da my dam link na saita na seriala na ispanski otkudeto mogat da se drupnat absolutno vsi4ki serii) i tq tam razkaza kakvo stava s vsi4ki i az re6ih da spodelq s dr za6toto e mn int Wink smisul ne kaza absolutno vsi4ki podrobnosti a samo nai-vajnoto ... za6toto samata tq ne razbira mn dobre ispanski ...
^
|
|
game_over_boys,

a ina4e,hotkisSs,eto kakvo stana dnes:

Тъй като Марица не слиза, Маркос решава да влезе насила да я потърси и започва да я обижда, докато тя е затворена в другата стая.
Барбара казва на Габриел, че детето на Марица е от Алберто. Тя кара Марица да подпише други документи, за да я съсипе по-бързо и успява. Рехина нарежда на Кристина да потърси Марица за репетицията, но Барбара вдига скандал. Марица не напредва в уроците по манекенство. Става още по-зле, когато Маркос застава срещу нея. Точно тогава се появява и Ксиомара и той започва да я целува. Марица не му остава длъжна и в следващия момент пред очите на Маркос и Ксиомара двамата с Алберто също започват да се целуват.

Да де ама помниш ли линка!Ако не се сешташ спокс!И аз ще се разровя!

*an4eto*
06-30-2006, 18:32
sorry ne go pomnq ... ;(

Game_Over_Boys
06-30-2006, 18:49
Не се притеснявай!
http://imeee.moj-album.com/slike/95610/u8pG7_E8HoxFctTw.t.gif

guAMaHT
07-01-2006, 10:27
Хайде не се излагайте можете да гледате серияла в реално време!Избирате си от менюто в ляво като давате на долу и на горе със стрелкичките серияла се казва La mujer en el espejo и си избирате серий до последната ги има - 131 и готово ;) супер са си серийте само дето са на испански ама нищо важното е да разбереш горе долу какво ще стане :mrgreen:

http://telemundo.feedroom.com/ifr_main.jsp?nsid=b-7e6b368b:10c28379e93:40e6&st=1151741061707&mp=WMP&cpf=true&fr=070106_040424_w7e6b368bx10c28379e93x40e7&rdm=303968.6344795331 enjoi :D

xOtkiSsSs
07-01-2006, 12:33
*an4eto* миси мн то аз веднъж ще го пропусна и те ще се случа супер мн работи :-D В понеделник ще гледам повече ако не пак ще разказвате, че май работа ще почвам :-)

*an4eto*
07-03-2006, 11:20
syper .... znaete li akkvo 6te stane?
Markos 6te kaje na Marica 4e adski mn q obi4a i e suglasen da priznae deteto i za svoe ... i tq taka 6te se trogne ot dymite my ... 4e 6te my kaje 4e deteto i e ne e ot Alberto a ot nego!ma tova nqkude sled 2-3 serii ;) :D

RedChil
07-04-2006, 00:25
Като всички други латино-сериали е...НЕЗЕМНО ТЪП!

*an4eto*
07-07-2006, 09:11
http://img320.imageshack.us/img320/3241/animation542xk.png
http://img255.imageshack.us/img255/6690/animation500sa.png

WILD__BOY
07-07-2006, 10:26
Шибана латиноамериканска боза. Всичките им сапунки са едни и същи. Едни и същи актиори и се еедно гледам един филм в който просто майката става дъщеря.

RedChil
07-07-2006, 10:33
Шибана латиноамериканска боза. Всичките им сапунки са едни и същи. Едни и същи актиори и се еедно гледам един филм в който просто майката става дъщеря.
...а балдъзата се оказва баджанак.От тия сериали яко се затъпява,то лицата на актиорите,гласовете...всичк о е некво такова дебилно...

*an4eto*
07-07-2006, 11:10
Mn me kefqt takiva kato vas oba4e ... :D :D :D deto ve4no se izrazqvat sus kli6eta ... kato ne vi haresva nikoi ne vi kara da go gledate be ! Nas si ni kefi i ne ni pyka kakvo 6te kaja takiva kato vas ... nali vremeto ti minava burzo dokato go gleda6 i taka se ylisva6,4e izob6to n zabelqzva6 koga e minal edin 4as ... i e mn po-dobre otkolkoto da gledam nqkakvi ek6uni ili basketbolni ma4ove ... ma kakvo sum sednala da obesnqvam na takiva kato vas ... :smt005

Mo6no
07-07-2006, 11:24
Не ми хресва, но всеки има право да леда каквото си иска.

Само да добавя, че според мен тези, които четат превода много яко се подиграват на тези, които гледат филма, чрез невероятните си вживявания.

niki7o
07-07-2006, 11:34
vijte kakvi namerih
http://img82.imageshack.us/img82/3029/1z4essp8ft.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/1907/1z4estu3ji.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/5016/1z4esuw0of.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/4774/1z6f7u96bb.jpg (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/9637/jvo45nt.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/3163/jvo64sz.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/9757/jvo73ja.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/964/jvo83pu.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/4595/jvo145mj.gif (http://imageshack.us)
http://img82.imageshack.us/img82/6509/jvo157el.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/2398/jvo169rr.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/5237/jvo170yf.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/9572/jvo181rx.gif (http://imageshack.us)http://img82.imageshack.us/img82/9931/jvo191up.gif (http://imageshack.us)
i poslednoto
http://img82.imageshack.us/img82/1871/natka30vl.jpg (http://imageshack.us)

the_o.c_girl
07-07-2006, 12:56
аууу супер са мацка!бравооооо

niki7o
07-07-2006, 12:58
molqvi se kajete kakvo stana neska 4e ne mojah da go gledam filma

the_o.c_girl
07-07-2006, 13:14
Маркос обвинява Хулиана, че измисля всевъзможни истории, за да настрои приятелката си срещу него и да попречи на връзката им.
Въпреки усилията на изпълнената с ревност Ксиомара да провали участието на Марица, тя се представя блестящо и всички са във възторг от нея.
По нареждане на Барбара, Ромеро отива в школата, за да убие Педро, но става точно обратното. В крайна сметка, жертвата се оказва Ромеро.мила,ако пропуснеш серия влизай в www.btv.bg

the_o.c_girl
07-07-2006, 13:15
http://www.btv.bg/week/?magic=visavis&tale=290 заповядай 8)

niki7o
07-07-2006, 13:17
mersi mnogo

sLaDuLaNkaTa
07-07-2006, 22:26
abe ot vs sapunki tozi mai nai mi haresva :)

6emet4e
07-08-2006, 01:32
еми...попринцип тая сапунка не е лоша,инт ми е ама съм я гледала само 2 или 3 пъти кат съм била с едни приятели,а аз все забравям да я гледам като съм самичка #-o

In4iTu_
07-08-2006, 07:44
Сериалчето е супер. Много ме кефи и винаги,когато имам време го гледам. Интересен е, а пък и доста се различава от останалите сапунки...Не съм толкова голяма фенка на сериалчетата, но този май е най-хубавият досега...е след "Вдовицата в бяло" :smt005 :smt005 :smt005

07-08-2006, 23:40
На мен ми харесва,но има какво да се иска

Napushen_Buhal
07-08-2006, 23:42
знам че всеки си има вкус ама как можете да ги гледате теа лиги фе... о хуанита защо го направи... ти имаше всичко... защо нараняваш така чувствата ми любов моя :smt010 супер превземки са

xOtkiSsSs
07-09-2006, 18:12
знам че всеки си има вкус ама как можете да ги гледате теа лиги фе... о хуанита защо го направи... ти имаше всичко... защо нараняваш така чувствата ми любов моя :smt010 супер превземки са
Хахах че и името нацели да не би чат-пат и ти да гледкаш, ама да се прикриваш :-)

*an4eto*
07-10-2006, 07:11
знам че всеки си има вкус ама как можете да ги гледате теа лиги фе... о хуанита защо го направи... ти имаше всичко... защо нараняваш така чувствата ми любов моя :smt010 супер превземки са

e ega kakvo da se pravi?ne e tolkova qk kato mi6o 6amara,ystata i spensss :D

kakto e kazul edin velik rapur mi6o 6amara :"Jivota e hybav za6toto e krazisv!" :smt005

a na the_o.c_girl ... moga da kaja samo 4e e jalka ... :D i sega kakvo ?! 6te vliza6 vuv vsqka tema 6te citira6 kakvo sum kazala i 6te komentira6 li??? :D :D :D osuznai se :smt005 a ina4e serial4eto men mn me kefi ... ama dnes mai nqma da moga da go g;edam ... 6te razkazvate podrobno za6toto v BTV ne e tolkova podrobno ;)

*PaPi*
07-10-2006, 07:24
сериалчето е готино.обаче мн почнаха да го разтягат.ама за мен най-готината сапунка си остава "Приятелки и Съпернички".

*an4eto*
07-10-2006, 11:54
nqkoi moje li da mi kaje v dne6nata seriq kakvo e stanalo?no ne tova ot BTV ... tam ve4e go rpo4etoh ... ako moje ne6to koeto ne e napisano tam,za6toto tam ne opisvat epizodite mn podrobno 10x

just_a_kid
07-10-2006, 11:57
nqkoi moje li da mi kaje v dne6nata seriq kakvo e stanalo?no ne tova ot BTV ... tam ve4e go rpo4etoh ... ako moje ne6to koeto ne e napisano tam,za6toto tam ne opisvat epizodite mn podrobno 10x
И какво толкова ще стане, ако не разбереш какво се е случило? Ще дойде краят на света ли?! Чудя се как може толкова да ви вълнуват такива глупости като сапунените сериали. А пък като е чааааак толкова важно, защо не вземеш да си дръпнеш от някъде сериите?!

xOtkiSsSs
07-10-2006, 12:00
Не си пропуснала нищо интересно.. кво стана ми Маркос там се развика на Хулиана, че пълнела главата на Марица с глупости, разбира се Хулиана пак пусна едни крокодилски сълзи тя му каза че Марица не съществува и преди тва и Марица му каза същото абе общо взето глупости ... Тоя Ромеро го хвърлиха в едни боклуци и Лусмила ходи да го спасява. А Барбара нае пак Педро да се прави на химика, изработил формулата за нощния крем пред Хуан Тобияс. Марица я преследваха някви журналисти даваше интервюта и май май тва беше в общи линии :)

e_l_i_z_a
07-10-2006, 12:07
xOtkiSsSs,пропускаш нещо важно-накрая Маркитос предложи бракче на Марица :-D Ма тя квато е патка,едва ли ще приеме...е,все пак си има причини...абе нз.Ще видим :-D

xOtkiSsSs
07-10-2006, 12:17
xOtkiSsSs,пропускаш нещо важно-накрая Маркитос предложи бракче на Марица :-D Ма тя квато е патка,едва ли ще приеме...е,все пак си има причини...абе нз.Ще видим :-D
Tctc tva sym go prospala sorka :)

*an4eto*
07-10-2006, 12:50
xOtkiSsSs,пропускаш нещо важно-накрая Маркитос предложи бракче на Марица :-D Ма тя квато е патка,едва ли ще приеме...е,все пак си има причини...абе нз.Ще видим :-D
Tctc tva sym go prospala sorka :)
mnogo ti blagodarq ... i na e_l_i_z_a su6to i blagodarq ... a just_a_kid da vzeme da se hvurli otnqkude ... az ne sum vmania4ena po razni serial4eta kato samata tebe i kato the_o.c_girl ... prosto kato zapo4na da sledq edin serial i mi stava interesno ...
:smt005

Moderated by Tiffany
по т.2 от правилника.

little_sea_angel
07-10-2006, 14:39
mnoogo e qk tozi serial \:D/ kogato imam vreme ne go izpuskam

little_sea_angel
07-13-2006, 21:22
eto malko informaciq kvo 6te stane natatuka: Хулиана Солер вярва, че истинската любов никога няма да я сполети и животът й ще премине в самота. Тя е чаровна и интелигентна, но грозновата. Съдбата обаче й дава възможност да сбъдне мечтите си, благодарение на магията, скрита в едно огледало от леля й Мерседес. Магията превръща Хулиана в изумително красива жена през деня, но през нощта тя е отново грозна. Така Хулиана започва да води двойнствен живот и сменя името си на Марица.



Марица Ферер започва работа в компания “Мути”. Там тя среща голямата си любов Маркос. Той е осиновеният син на собственика на компанията, Габриел Мути. Марица не подозира, че Габриел е всъщност нейният истински баща.



Но освен любов, работата носи и много разочарования на Марица. Тя се сблъсква с омраза, злоба и интриги, в чиито основи стои най-често Барбара Монтесинос, безскрупулна амбициозна жена, готова на всичко, за да заграби компанията "Мути". Тя забърква Хулиана в измама и младата жена е принудена да избяга, за да избегне затвора. По време на бягството си тя претърпява ужасна катастрофа и всички решават, че е мъртва. Междувременно нейната майка неволно счупва огледалото и разваля магията.



Не след дълго Хулиана се омъжва за богаташ, който умира скоро след сватбата. Тя наследява голямо богатство, с което купува мажоритарния дял от акциите на компанията “Мути”. Хулиана е решена да отмъсти на причинилите й зло. И все пак, истинската причина да се завърне в “Мути” е любовта й към Маркос, и надеждата й той да я обикне такава, каквато е...

MiSs Unfaithful
07-15-2006, 21:21
. . . Не след дълго Хулиана се омъжва за богаташ, който умира скоро след сватбата. Тя наследява голямо богатство, с което купува мажоритарния дял от акциите на компанията “Мути”. Хулиана е решена да отмъсти на причинилите й зло. И все пак, истинската причина да се завърне в “Мути” е любовта й към Маркос, и надеждата й той да я обикне такава, каквато е...

Аз гледа филма като бях на гости в чужбина и смея да твърдя, че това е един от малкото добре направени филми тип "сапунки" . . . като започнем от сюжета и стигнем до актьорската игра. Мога да обясня какво се случва след момента, който си разказала.
Значи след като Хулиана се връща при "Мути" Маркос е вече женен за Барбара, която през деня приема образа на Марица. Той е убеден, че Барбара е Марица и живее добре с нея. Хулиана разбира, че жената представяще се за Марица е Барбара и решава да отмъсти на нея и на Маркос, защото не може да приеме това, че той е объркал истинската Марица с "новата" Марица. . . замисля жестоко отмъщение, което е свързано с компанията "Мути" . Хулиана има за цел да унищожи компанията. Както може би добре си спомнята леля Мерседес беше "натопена" , че е имала забежка с някакъв мъж, ала след време се разбира, че наистина е имало такава забежка. Тя е била с мъж (някакъв моряк) и в живота на Хулиана се появява някакъв роднина на този моряк. (Мисля, че му новопоявилия се е брат на въпросния моряк, но не съм сигурна. ) Този се разкрива пред Хулиана и решава да й помогне с отмъщението след като тя му разказва живота си. Роднината обаче не е безкористен и след като помага на Хулиана се изкушава и краде известна част от парите на компания "Мути". След това този роднина изчезва и Хулиана остава много убидена и наранена от неговата постъпка. Започва да мисля за самоубийство и точно, когато е решена да го направи разбира, че Маркос е променил чувствата си към "Марица" и е влюбен в нея(Хулиана). Тя е щастлива, но не напълно. Разказва му истината, след което той й заявява, че я обича въпреки всико (дори въпреки разрухата на комппанията). Обаче Хулиана не може да си прости, че е наранила мъжа на живота си и все пак изчезва. . . избягва някъде. Така и не я намират ;/ и после показват 'след 5 години' и дават как Маркос е с някаква жена, която досега не се беше появявала във филма. Покават и Хулиана. Тя пък е в някакво малко селце и живее с онзи роднина на моряка(дето лелята е имала забежка с него).
Ами май това беше в общи линии. За мое огромно съжаление филма не се разви както на мен ми се искаше, но. . . какво да се прави ;) Надявам се, че не съм развалила удовоствието Ви да го изгледаде 'в очакване' до самия край, за да видите какво ще се случи в последния епизод, но не се стърпях да Ви разкажа. . . :)

girlpower
07-15-2006, 21:26
Е как може да свърши така гадно ! Той няма да е със Марица?Да не си се объркала нещо?

648541
07-15-2006, 21:27
eeeeeeeeeeee folma e mn qk gledam go kogato moga a samo da popitam kakvo stava nqma li happy end??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

yomadedi
07-15-2006, 23:14
Wow очаквах хепи енд...каква е тая драма...ебати тъпнята

koalka
07-16-2006, 14:47
Всички сапунки са едни и същи и да адски тъпи.Не мога да разбера какво им харесватие.Тая боза е тъпа,каокто всички други.

LuDa_po_TaRkaN
07-16-2006, 15:15
dam.. ne e losh

MiSs Unfaithful
07-16-2006, 16:26
Е как може да свърши така гадно ! Той няма да е със Марица?Да не си се объркала нещо?

Е ти пък сега какво ме изкара. . . Не бих седнала да си губя времето като разказвам нещо, ако не съм сигурна в думите си. . . пък и съгласи се, че няма нищо сложно в сюжета на един сериал, за да ме питаш дали съм сигурна.

Napushen_Buhal
07-16-2006, 20:08
знам че всеки си има вкус ама как можете да ги гледате теа лиги фе... о хуанита защо го направи... ти имаше всичко... защо нараняваш така чувствата ми любов моя :smt010 супер превземки са

e ega kakvo da se pravi?ne e tolkova qk kato mi6o 6amara,ystata i spensss :D

kakto e kazul edin velik rapur mi6o 6amara :"Jivota e hybav za6toto e krazisv!" :smt005

a na the_o.c_girl ... moga da kaja samo 4e e jalka ... :D i sega kakvo ?! 6te vliza6 vuv vsqka tema 6te citira6 kakvo sum kazala i 6te komentira6 li??? :D :D :D osuznai se :smt005 a ina4e serial4eto men mn me kefi ... ama dnes mai nqma da moga da go g;edam ... 6te razkazvate podrobno za6toto v BTV ne e tolkova podrobno ;)

тва дето го е казал шамара може някой ден да го разбереш... ама като те гледам много се съмнявам

Game_Over_Boys
07-16-2006, 20:58
Гледала съм последния епизод на испански и за щастие има щастлив край!Хулиана и Маркос изясняват всичко помежду си и се женят!На сватбата Барбара,в образа на др.жена се опитва да стреля по Хулиана,но не успява и някой я застрелва,но не помня кой и когато умира се превруща в чудовището което е!След това дават няколко години по-късно Хулиана,Маркос,Габриел,Рех на и децата на Хулиана и Маркос на пикник-едно голямо щастливо семейство!
http://tvnovellas.info/forum/index.phpТук можете да видите снимки от последния епизод!Влизате в Жената в огледалото--->Жената в огледалото фотогалерии---->Последният епизод!

*an4eto*
07-17-2006, 19:44
mn qsno 4e 6te ima dobur krai ... vse pak e sapynka .... no mn me kefi ...za6toto e neobiknovena i ne e kato vsi4ki dr ..... syper e napravo serial4eto ....a na Napushen_Buhal moga da kaja samo 4e rapa my e mamata,kopele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mi6o 6amara i ystata sa da best prosto ..... ..... vanko1 su6to,spens su6to ... abe nai si padam po teq qkite rapuri sus smuknatite dunki ... 6apkite na krivo i lenti4kite .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bati pi4ovete,maina :D :D :D moje nqkoi den da go razbere6 .... ama kato te gledam ne mi se vqrva :D :D :D

Angel_Girl
07-18-2006, 01:39
Nqkoi moje li da mi dade link za da moga da pro4eta rezumetata na seriite do posledniq epizod?Blagodarq predvaritelno

Briseis
07-18-2006, 01:40
И аз го гледам :-D Голяма изрудия е :smt016

xOtkiSsSs
07-18-2006, 11:54
Nqkoi moje li da mi dade link za da moga da pro4eta rezumetata na seriite do posledniq epizod?Blagodarq predvaritelno
В Бтв-то ли?

fashion_f
07-18-2006, 22:31
Ми кефи ме сериал4ето :-) , ноо нямам време да го гледам за съжаление :smt013 :smt010

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2006, 23:10
[quote=little_sea_angel]Хулиана разбира, че жената представяще се за Марица е Барбара и решава да отмъсти на нея и на Маркос, защото не може да приеме това, че той е объркал истинската Марица с "новата" Марица. . .

wow wow wow dosta....razli4no :) a kak barbara stava maricaa??!?!v ogledaloto ama koga..?... seriala ne e lo6 a ne me kefi edinstveno tova 4e ima malko... nerealnost vuv filma :)

Angel_Girl
07-19-2006, 02:00
Nqkoi moje li da mi dade link za da moga da pro4eta rezumetata na seriite do posledniq epizod?Blagodarq predvaritelno
В Бтв-то ли?
Ne nqkade drugade za6toto v BTV sam 4ela i ingormaciqta e mn malko za sajalenie

*Poli*
07-20-2006, 15:53
Днешната серия ме накара да се замисля за възможноста да си съберат Хулиана и тоя от "Марбея"....

Мн ми хареса, че той хареса Хулиана такава, каквата е!! Мн ме трогна...

Какво мислите за това?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-20-2006, 16:00
xax toi e mn`po golqm ot neq moje da i e ba6ta.. i men me trogna da makar 44e po mi haresvat s markos.... :smt007

*an4eto*
07-20-2006, 16:04
za lubovta vuzrastta nqma zna4enie ... qka dvoika sa s Hylianita ... i s Markos ne e zle ... :D

niki7o
07-20-2006, 16:05
леле аз тоя филм не съм го гледала от няколко дена :-k

*an4eto*
07-20-2006, 16:09
леле аз тоя филм не съм го гледала от няколко дена :-k

Gubi6, macka, gubi6....

miminia
07-20-2006, 18:22
Тоя сериял е много хубав ама нещо напоследък се объркаха нещата

lqblq
07-21-2006, 11:43
Tozi serial stra6no mnogo me kefi Naprao golqma maniq e.

iri93
07-21-2006, 11:47
Супер е сериалчето и с мн красиви актьори и актриси разбира се :wink: :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-21-2006, 12:20
леле аз тоя филм не съм го гледала от няколко дена :-k

Gubi6, macka, gubi6....

xaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

07-22-2006, 00:36
Мога да ви разкажа ВСИЧКО, което ще се случи във филма.
Ще продължи някъде до края на Ноември.
Хуляна ще се омъжи за Тобиас, А Маркос за Ксиомара.
Барбара ще прегази Тобиас и той ще умре, и докато Марица е на погребението (огледалото се чупи малко преди края на филма) е забулена, така че не й се вижда лицето, Маркос ще дойде на погребението и Марица ще си махне черното було от главата. Тогава Маркос ще зине " Марица??", а тя ще го зяпа.
После Марица влиза в затвора, понеже още не е доказана невинността й. Маркос ще отиде да я разпитва и т.н А онази която видя Алберто докато правеше монатажа ще се разкае, и ще остави едно доказателство за невинността на марица на бюрото на маркос. Те ще разследват малко и ще разберат че не е виновна и ще я пуснат на свобода. Става собственик на Марбея и т.н но Маркос мисли че Ксиомара е бременна. Барбара се навира в гардероба на Хуляна. Точно когато се скрие, Марица и Лусмила влизат в стаята и започват да си приказват. Марица подхваща темата за жената в огледалото и Барбара чува всичко за магията на огледалото и вижда как марица става хулияна. След това барбара претърпява злополука и е напълно обезобразена
Когато се вижда побеснява и казва на ромеро да вземе огледалото и да отвлече марица. Така става!
Марица обяснява през сълзи всичко и Барбара се превръща в марица ферер,рез това време Хуляна си е хуляна. барбара я бута върху огледалото и тя го чупи.
И така хуляна си е хуляна а барбара остава марица.
Хуляна се опитва да убеди Маркос, Ксиомара също, че марицата е фалшива. Той не вярва.
Но все пак разбира истината. Накара един работник да сложи огледало в един ъгъл на Компания мути. Вика " марица " там. И когато се осмелява поглежда нагоре и вижда едно обезобразено чудовище до себе си в отражението на огледалото. А той вкочанен от ужас само зяпа нагоре и не казва нищо. НАПРАВО ОНЕМЯВА ОТ УЖАС.
Разделят се разбира се.
Хулиянита се разхубавява, постепенно става като Марица, но с къдрева коса.Ксиомара умира накрая. Рехина и Габриел се събират.
На сватбата на Хулияна и Маркос по перука и слънчеви очила се появява Барбара,за да не я познаят като " МАРИЦА ФЕРЕР". Ромеро отваря една бутилка шампанско на Барбара и тя се напивабез да подозира че Ромеро е сложил отрова. И ромеро изпива една чашаот отровното шампанско. И барбара казва " Маркос и Марица" при което всички машинално се обръщат и точно когато насочи пистолета към тях пада и умира. Ромеро се намествва и умира до нея. След това дават Хулияна и Маркос след 3 год. с двете им деца
Това е накратко, прибавяйки чемежду Маркос и Хулияна се случи една тъпотия накрая. А хуан тобиас възкръсва накрая на филма и намира маркос понеже той беше заминал, мислеше че щом тобиас а възкръснал, то хулияна ще иде при него.
Това знам. Това съм гледала.
Все пак може да съм пропуснала нещо което да ви интересува.
Питайте, запозната съм много добре със този сериал и това което се случва!

Angel_Girl
07-22-2006, 04:20
Мога да ви разкажа ВСИЧКО, което ще се случи във филма.
Ще продължи някъде до края на Ноември.
Хуляна ще се омъжи за Тобиас, А Маркос за Ксиомара.
Барбара ще прегази Тобиас и той ще умре, и докато Марица е на погребението (огледалото се чупи малко преди края на филма) е забулена, така че не й се вижда лицето, Маркос ще дойде на погребението и Марица ще си махне черното було от главата. Тогава Маркос ще зине " Марица??", а тя ще го зяпа.
После Марица влиза в затвора, понеже още не е доказана невинността й. Маркос ще отиде да я разпитва и т.н А онази която видя Алберто докато правеше монатажа ще се разкае, и ще остави едно доказателство за невинността на марица на бюрото на маркос. Те ще разследват малко и ще разберат че не е виновна и ще я пуснат на свобода. Става собственик на Марбея и т.н но Маркос мисли че Ксиомара е бременна. Барбара се навира в гардероба на Хуляна. Точно когато се скрие, Марица и Лусмила влизат в стаята и започват да си приказват. Марица подхваща темата за жената в огледалото и Барбара чува всичко за магията на огледалото и вижда как марица става хулияна. След това барбара претърпява злополука и е напълно обезобразена
Когато се вижда побеснява и казва на ромеро да вземе огледалото и да отвлече марица. Така става!
Марица обяснява през сълзи всичко и Барбара се превръща в марица ферер,рез това време Хуляна си е хуляна. барбара я бута върху огледалото и тя го чупи.
И така хуляна си е хуляна а барбара остава марица.
Хуляна се опитва да убеди Маркос, Ксиомара също, че марицата е фалшива. Той не вярва.
Но все пак разбира истината. Накара един работник да сложи огледало в един ъгъл на Компания мути. Вика " марица " там. И когато се осмелява поглежда нагоре и вижда едно обезобразено чудовище до себе си в отражението на огледалото. А той вкочанен от ужас само зяпа нагоре и не казва нищо. НАПРАВО ОНЕМЯВА ОТ УЖАС.
Разделят се разбира се.
Хулиянита се разхубавява, постепенно става като Марица, но с къдрева коса.Ксиомара умира накрая. Рехина и Габриел се събират.
На сватбата на Хулияна и Маркос по перука и слънчеви очила се появява Барбара,за да не я познаят като " МАРИЦА ФЕРЕР". Ромеро отваря една бутилка шампанско на Барбара и тя се напивабез да подозира че Ромеро е сложил отрова. И ромеро изпива една чашаот отровното шампанско. И барбара казва " Маркос и Марица" при което всички машинално се обръщат и точно когато насочи пистолета към тях пада и умира. Ромеро се намествва и умира до нея. След това дават Хулияна и Маркос след 3 год. с двете им деца
Това е накратко, прибавяйки чемежду Маркос и Хулияна се случи една тъпотия накрая. А хуан тобиас възкръсва накрая на филма и намира маркос понеже той беше заминал, мислеше че щом тобиас а възкръснал, то хулияна ще иде при него.
Това знам. Това съм гледала.
Все пак може да съм пропуснала нещо което да ви интересува.
Питайте, запозната съм много добре със този сериал и това което се случва!
Q razkaji o6te ne6to 4e mi stana mn interesno. Mersi predvaritelno

07-22-2006, 10:45
Доста време ще мине докато разберат че барбара се прави на марица. Това ще бие рекорда на блатото в Трима братя и Три сестри. Гарантирам! Ужас! А Барбара е много стршна. Понякога като види отрежението си в огледалото крещи " НОООООООО! " А да знаете колко ще е смешна като марица. Много ми беше смешно. Някакви свити вежди и очи пълни със злоба. Така както не сме виждали Марица.
Кажете ми моля ви какво точно ви интересува?

07-22-2006, 12:40
някой може ли да ми даде действащ линк за да си дръпна сериите

Дето ви написах ко стаа
07-22-2006, 13:33
Аз съм тази, която ви разказа всичко, имам всички серии със субтитрите на няколко ДВД-та.
Гост, можеш да си ги дръпнеш, някои рипват и качват тук-там но са само сериите които са излъчвани да сега. торрент-линкос.бг нещо такова беше, само че на латиница. Мога да ти кажа линк на сайт, в който можеш да гледаш повечето серии в интернет, но са на испански и са лошо качество. От този линк можеш да гледаш и още доста сериали - Имението, Любов или измама, аве абсолютно всички колумбийски сапунки.

teenage_drama_queen
07-22-2006, 21:51
mi nz gotin e vapreki 4e az go gledam ot na4aloto na vakanciqta 6toto bqh parva smqna no mn mi haresva za6toto obojavam Paola Rey O:)

*an4eto*.
07-29-2006, 11:53
ne znam za6to ama ve4e v BTV ne kazvat kakvo 6te stane v sledva6tite epizodi ... mn e gadno taka ... smisul moje bi e po-interesno da gleda6 bez da znae6 gore-doly akkvo 6te stane ... ama ne moga da shavan ideqta za6to dosega pi6eha kakvo stava ... a ve4e ne :D :D :D nqkakvo stranno e ama kakto i da e.... mnogo interesen zapo4na da stava seriala

*an4eto*
08-01-2006, 11:38
iskah da vi pitam ... tezi,koito sa gledali seriala ... naistina li hyan Tobias 6te ymre kakto e napisano v BTV?

za6toto po-nagore nqkoi be6e pysnal snimki ot posledniq epizod i tam go ima6e i Hyan Tobias zaedno s Djindjur ...

FiSoLiNka
08-01-2006, 13:27
гледам го ама напоследък се дразня и май няма вече да го гледам - тъпичка е тая Марица
to4no...am serial4eto e gotino

SunnyG
08-10-2006, 17:19
Серила е много якичък наистина:)някой може ли да ми намери снимки на Чарли,защото незнам истинското му име за да го потърся..

SunnyG
08-10-2006, 17:23
"Дето ви написах ко стаа" q kaji linkcheto sas seriite;)

Anabella
08-10-2006, 17:56
Много ме кефи,а и всички актьори са супер,само че понякога ме еяд да го дледам ;)

CrazyWitch
08-10-2006, 17:57
Абе я ми кажете харесва ли ви Маркус и тъпите му извивки на горната устна. Майкоооу противен ми е. Мислех да пусна цяла тема за това лайно... ама се отказах. Туку виж някой ме е покритикувал. Ае ... и как си свива окото до кат приказва. Боже мой опази ме от такава участ като него!!!

I_love_dead_people
08-10-2006, 19:50
"Жената в огледалото" за мен е поредния евтин сериал. Започнаха да ги правят много, бързо омръзнаха, да не говорим че повечето си приличат.
Единствените хубави сапунки за мен са "Бедната Настя", защото е руски и някакси няма общо с мексиканските сериалчета и "Любов и омраза", който го даваха преди 5 години и тогава не се правеха толкова сапунки.

Novkov
08-11-2006, 06:00
Не знам за сериала, но Марица Ферер(Паула Рей) е :smt007 :smt007 :smt007

~~`MaLaK-b3b40`~~
08-11-2006, 07:09
И аз редовно го следя този сериал яки4ак е ама се разбира какво ще стане как да кажа много е прозрачен и ... ама иначе става за гледане пък и актиори като Маркос Мути и Чарли дори и Алберто как да не ги гледа6 :oops: :oops: :oops: :P \:D/

08-11-2006, 10:02
super e ama e malko kato prikazka s tova preobrazqvane :smt006 : :smt008 :smt008 smt006

CrazyWitch
08-11-2006, 10:08
Абе сериала ми харесва, но най-хубавата сапунка която съм гледала и "Дивия ангел" с Наталия Орейро преди 4 години. От тогава съм и фенка на Наталия. Дано да го пуснат пак :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2006, 12:27
Абе сериала ми харесва, но най-хубавата сапунка която съм гледала и "Дивия ангел" с Наталия Орейро преди 4 години. От тогава съм и фенка на Наталия. Дано да го пуснат пак :(

seriala i na men mi haresa super qk be6e :) a btw ksiomara ne e bremenna nali :smt017

macka123
08-11-2006, 12:41
готин е
а тая паола рей ми е любимата сапунена актриса
а и хуан алфонсо е супер пич--->кво тяло има само а ;)

~~`MaLaK-b3b40`~~
08-11-2006, 13:09
a[N]D[i]T[k]a]
Абе сериала ми харесва, но най-хубавата сапунка която съм гледала и "Дивия ангел" с Наталия Орейро преди 4 години. От тогава съм и фенка на Наталия. Дано да го пуснат пак :(

seriala i na men mi haresa super qk be6e :) a btw ksiomara ne e bremenna nali :smt017 dam ne e e bremenna samo lyje markos da ne se razdelq s neq za da mu zemi parite \:D/ :-D

blue*ephemera*
08-11-2006, 21:27
Аз лично мисля,че сериала е много добър и мене ме кефи!Харесвам Ксиомара,макар че е доста зла...Тая Паола Рей/Марица/ ми е леко противна!Много е гадно,че Ксиоми ще умре:
http://www.my-album.us/slike/1092646/Z5Mez7grE9toZqAH.jpg
Иначе тва за Барбара е много интересно,защото аз разбрах,че Наваро и е сложил отрова в чашата и тя умира от тва!

teenage_drama_queen
08-11-2006, 21:33
ee seriala e super kak ... nali e s paolq rey :mrgreen:

blue*ephemera*
08-11-2006, 21:52
Ако искте вижте тфа...
http://www.youtube.com/watch?v=qsToBIGormk
Нз дали ше ви е интересно,обаче филма нататъка според мен ше бъде супер як! :-D

08-22-2006, 15:08
Този сериал наистина е изключителен... особено със звезда като Паола Рей...! А огледалото подсилва напрежението. Добър е, харесва ми... става интересен след пожара, в който изгаря Барбара... и особено превръщането й в Мраица Ферер.

mai4eto
08-24-2006, 13:08
mn e gotin toq film ama naistina e malko nerealen :shock: :?

cskamoni4ka
08-24-2006, 13:31
Много яко сериалче и аз го гледам! :D Абе кой ли се опитва да убие Барбара а? :-D

09-23-2006, 13:41
da vqrno koi e toq s 4ernite rakavici.misleh 4e e ksiomara ama ne e tq.nqkoi znae li???

648541
09-23-2006, 17:23
spored mene toq e 4ernite rukavici e toq ot firmata "marbeq" kudeto be6e suo4astnik na barbara ama sega mu zabravih imeto :-k

SummeRLove08
09-23-2006, 17:56
Обичам “La mujer en el espejo”!!!Паола Рей и Хуан А.Баптиста са страхотни и филма е много интригуващ!

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-23-2006, 19:24
Аз лично мисля,че сериала е много добър и мене ме кефи!Харесвам Ксиомара,макар че е доста зла...Тая Паола Рей/Марица/ ми е леко противна!Много е гадно,че Ксиоми ще умре:
http://www.my-album.us/slike/1092646/Z5Mez7grE9toZqAH.jpg
Иначе тва за Барбара е много интересно,защото аз разбрах,че Наваро и е сложил отрова в чашата и тя умира от тва!

koi be6e navaro :smt017

BeBeTo_F
09-24-2006, 01:51
В началото си мислех,че ще бъде малко по-различно,но е като всички сапунки,накрая хулиана,ще се омъжи за маркос,а барбара свършва или в затвора или умира.....и накрая всички заживяват щасливо =D>

GLeZoRanA
09-24-2006, 01:56
В началото си мислех,че ще бъде малко по-различно,но е като всички сапунки,накрая хулиана,ще се омъжи за маркос,а барбара свършва или в затвора или умира.....и накрая всички заживяват щасливо =D> Хех ама разбира се интересното е още колко народ ще умре до тогава аз все си мислех че серилачето е свършило лятото на морето го следях :) и ми беше интересно 0_o щото сигурно от година и половина не бях гледала серили :)

dumbo_s
09-24-2006, 09:28
Става хубава работа е щом и аз го гледам.Макар че Ксимара наистина не е толкова грозна,но играе по-гадни роли. :cry:

648541
09-24-2006, 14:22
aaaaaaaa navaro se kazva toq s 4ernite rukavici sega go vidqh :-D :lol:

SummeRLove08
09-24-2006, 16:10
А някой да ми каже как за Бога е оживял Хуан Тобиас????????????!!!!!?!?!??? :shock: :shock: :o :smt017 :-s :smt091 :D :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 16:11
Става хубава работа е щом и аз го гледам.Макар че Ксимара наистина не е толкова грозна,но играе по-гадни роли. :cry:
na men ksiomito mi e grozna :) no barbara be6e dosta hubava 4e da igrae takava gadna rolq :?

^SwEeT^DrEaM^
09-24-2006, 16:24
А някой да ми каже как за Бога е оживял Хуан Тобиас????????????!!!!!?!?!??? :shock: :shock: :o :smt017 :-s :smt091 :D :smt005 той жив :shock: Ех тия сериали как здраво преувеличават .. той умря 10 пъти докато го откарат в болница.. а сега пък жив..скоро не съм го гледала някой ще ми разкаже какво стана с Хуан и жена му ???

648541
09-24-2006, 20:05
А някой да ми каже как за Бога е оживял Хуан Тобиас????????????!!!!!?!?!??? :shock: :shock: :o :smt017 :-s :smt091 :D :smt005

az do kolkoto 4etoh bil vuskrusnal haha kolkoto i sme6no da zvu4i :-k

the_destiny
09-24-2006, 20:47
Аз да попитам наистина ли Хуан Алфонсо Баптиста е бил в София преди няколко дена?!

Mimka_sweet
09-24-2006, 20:47
RADVA ME!!!!
P.S baba me zaribi :mrgreen:

broken_girl
09-25-2006, 18:37
а този сериал е единствения от сапунките ,които гледам с кеф ;-)

malko mace
10-02-2006, 14:08
Abe tapotiyka si e chestno kazano,no go gledah,i men babcheto me zaribi! :D

AnnGi
10-02-2006, 19:06
абе какво стана до сега с тоя сериал аз съм 1 смяна и нз кажете

Mimka_sweet
10-02-2006, 20:34
OoOohh tolkova e qko!!! Naistina mn se kefq tva e 2riq serial sled "3ma bratq 3 sestri" na koito se kefq totalno!!!!!!!!!

*Poli*
10-03-2006, 16:41
Zna4i sa po4vah daskaloto..... i nali sm 1-va smqna i nqma kak da go gledam.... ama... xaxxxa.... po4nah da stavam v 5h (sutrinta) da go gledam.. bahti zaribqva6toto serial4e... Kakvo li ne pravq, ako naistina iskam.... :-D

Emi vie kak uspqvate da go gledate?

10-10-2006, 20:11
тоя сериал е върха!!!!!

*Poli*
10-12-2006, 15:31
А някой да ми каже как за Бога е оживял Хуан Тобиас????????????!!!!!?!?!??? :shock: :shock: :o :smt017 :-s :smt091 :D :smt005 той жив :shock: Ех тия сериали как здраво преувеличават .. той умря 10 пъти докато го откарат в болница.. а сега пък жив..скоро не съм го гледала някой ще ми разкаже какво стана с Хуан и жена му ???

Верно ли бе :-D ?

Scarabey
10-12-2006, 20:58
Мда сериала е некав як ма нещо много се протаква

Scarabey
10-12-2006, 21:02
Аве от къде видяхте кво ще стане по нататъка?

10-13-2006, 13:19
В началото си мислех,че ще бъде малко по-различно,но е като всички сапунки,накрая хулиана,ще се омъжи за маркос,а барбара свършва или в затвора или умира.....и накрая всички заживяват щасливо =D>

Ще е много яко Хулиана да се ожени за Полицайчето :Д:Д:Д:Д

tedinkata_
10-19-2006, 14:14
super gotino serial4e :) men me kefi :D

MaMyHKa
10-20-2006, 09:59
А някой знае ли от къде можемд а си теглим сериите да ги гледаме?

eas7a
10-20-2006, 10:18
Баси простотията... няма да коментирам какво IQ трябва да имаш за да я гледаш тая тъпотия, както и останалите с латино-американски произход

Selene
10-20-2006, 12:54
А някой знае ли от къде можемд а си теглим сериите да ги гледаме?

torrents.data.bg
torrents.linkos.bg

^cool^girl^
10-20-2006, 19:11
Почна обещаващо да не е поредната боза, но с цялото
това проточване на действието и всичко това с Барбара
доста ми изтъпя ..... :roll:

6emet4e
10-20-2006, 20:58
аве преди го гледах,ама са нещо стана няква бозичка...и е някъв изнервящ от време на време...
но инааче става як е 8-[

SummeRLove08
10-20-2006, 21:26
За феновете на сериала както и на главните актьори това клипче е страхотно! http://www.youtube.com/watch?v=HViI7gWOwGI
Там има избрани моменти от филмите с Гато и Паола.Големи сладури са!!! :smt052 :smt060

МаМуНКа
10-24-2006, 19:59
Selene, ама на БГ ли са или на испански?Щото ако са на испански няма да мога да ги гледам...

SweetYGirL93
11-09-2006, 13:10
Mn qk serial ama sega ne moga da go gledam 4e sam na u4ili6te :( ama si go teglq ot internet

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 13:49
BOZA :smt021 :smt015

SummerMakesMeHappy
06-26-2010, 09:30
ima himi4ni raboti tam :oops:


И трябваше да изкараш тема от 4 години , за да кажеш това? :shock:

Molzinka
06-26-2010, 10:13
темата е от 2006! :-x