PDA

View Full Version : obarvane



Black_Devil
06-22-2006, 11:57
kak smqtate - k1de e normalno da obarvam priqtelq mi, za da mu dostavq udovolstvie, no p1k i ne znam dali 6te mu haresa :?

06-22-2006, 12:01
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

Black_Devil
06-22-2006, 12:03
a ako nqmam?

innna
06-22-2006, 12:19
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

много добър съвет! Аз редовно го правя! =D>

ziky
06-22-2006, 12:22
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

Да м-удругото много ме възбужда тва :) а и не само това де...момчетата обичат да ги барат и по половите органи но не само те и момичетата също... :)

Ice_Queen
06-22-2006, 12:26
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

Да м-удругото много ме възбужда тва :) а и не само това де...момчетата обичат да ги барат и по половите органи но не само те и момичетата също... :)

Палавник :twisted:
Тва с ноктите реално е много добре идея,също може да го хапеш леко по вратлето,да му пускаш езичета пак там ии т.н Каквото ти хрумне,стига да не му пускаш кръв ;)

ziky
06-22-2006, 12:28
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

Да м-удругото много ме възбужда тва :) а и не само това де...момчетата обичат да ги барат и по половите органи но не само те и момичетата също... :)

Палавник :twisted:
Тва с ноктите реално е много добре идея,също може да го хапеш леко по вратлето,да му пускаш езичета пак там ии т.н Каквото ти хрумне,стига да не му пускаш кръв ;)

ААААААААААААА СТИГА ЧЕ ПОЛУДЯХХХ ](*,) ](*,) ](*,)

Black_Devil
06-22-2006, 12:28
da ne se v1zbudi be

Ice_Queen
06-22-2006, 12:30
Най-хубавото според мен което можеш да направиш е ако имаш (нокти), съвсем скришно да пуснеш една ръка под тениската му от странта на гърба и да почнеш да го драскаш, почти на всички им харесва :mrgreen:

Да м-удругото много ме възбужда тва :) а и не само това де...момчетата обичат да ги барат и по половите органи но не само те и момичетата също... :)

Палавник :twisted:
Тва с ноктите реално е много добре идея,също може да го хапеш леко по вратлето,да му пускаш езичета пак там ии т.н Каквото ти хрумне,стига да не му пускаш кръв ;)
ААААААААААААА СТИГА ЧЕ ПОЛУДЯХХХ ](*,) ](*,) ](*,)
в смисъл ?

ziky
06-22-2006, 12:31
da ne se v1zbudi be


Нем [-( :oops:

Ice_Queen
06-22-2006, 12:31
da ne se v1zbudi be
ахаххахаххахахах N/C

Black_Devil
06-22-2006, 12:36
nqkvi drugi mesta? :wink:

ziky
06-22-2006, 12:43
nqkvi drugi mesta? :wink:

Принципно аз обичкам и по дупето и по ушето най вече.....после по врата да ме драскат с нокти по корема и гърба и надоло е ясно :D:D

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:01
ami az moq go galq po vratleto,geluvam go po vrata kato v pove4eto sl. puskam ezi4e,nain-4esto go galq otpred po korem4eto kato ne puskam race po-nadolu i nai 4esto go hapq po uhoto no ti nedei ako neiska6 toi da te gali po nqkoi dr. 4asti na tqloto...e malko se izhvarlih SORRY,nadqvam se da ne se razsardi6. :roll:

brain_stew
06-22-2006, 13:39
Еми има момчета които обичат и да ги галят по корема, имам предвид ако например си има плочки и т.н. както си се натискате да го погалиш нежно по корема после тръгваш леко надолу под пъпа и след това минаваш към гърба!И там са вече хапене по ухото, но виж има момчета които обичат да ги галят по косата!Макар че ако е някое конте и си държи на Hair-styleingа може и да не ти разреши.Но важното е да нацелиш някоя ерогенна зона те повечето са по гърба и по врата.Но и целуването по гърдите върши работа, но виж там е вече в по-интимна обстановка!Но от личен опит знам едно-никога не изненадваи момче отзад!Имам предвит от леко потупване до нещо наистина болезнено, виж докато се мляскате и сте възбудени може леко ад го хванеш за дупето и да впиеш нокти, но, повтарям, леко иначе всичко отива на вятъра!

Black_Devil
06-22-2006, 14:26
a na momi4etata k1de im e nai-priqtno da b1dat obarvani

brain_stew
06-22-2006, 15:22
Лично аз много обичам да ме разстриват по гърба или да ме галят по косата!Но виж краката са зона в която може да ме пипат ама може и да се пропусне.Не винаги се стига до краката нали разбирате.Но иначе много обичам онзи номер от "Али МаКбийл" сас ямката зад коляното.Ако се намери някои да експерементира наистина има ефект.Но аз имам най-много точки на гърба и ходилата.Много обичам и смучките или леко захапване на ухото.Според мен е секси, но въпреки всичко всяко момиче е различно.Някои обичат по-грубите действия, а други искат нежно докосване!Зависи от човека

innna
06-22-2006, 15:30
мойто тигърче много обича да му облизвам ушенцето O:) O:) O:) може да пробваш!

brain_stew
06-22-2006, 15:36
gotino li e?

innna
06-22-2006, 15:51
хаха! ми незнам ама му става почти веднага O:)

Black_Devil
06-22-2006, 15:58
kvo znae6, 6tom mu stava. hm mn dobro,6te probvam

NeSTa_86
06-22-2006, 16:06
kak smqtate - k1de e normalno da obarvam priqtelq mi, za da mu dostavq udovolstvie, no p1k i ne znam dali 6te mu haresa :?kvo 6a go ovarvash be devoiko...otvarqi krakata, puk toi 6a si napravi kefa ;)

Black_Devil
06-22-2006, 16:13
abe 4ovek az ti talk za obarvane, to drugoto e otdelno

06-22-2006, 16:13
kak smqtate - k1de e normalno da obarvam priqtelq mi, za da mu dostavq udovolstvie, no p1k i ne znam dali 6te mu haresa :?kvo 6a go ovarvash be devoiko...otvarqi krakata, puk toi 6a si napravi kefa ;)

Ха!Май това е най-доброто което беше казано до сега!

IsTiNsKa_LuBoV
06-22-2006, 17:29
mmm po u6eto s ezi4e i po vrata su6to...Celuvkite sa nai-vuzbujda6ti ako znae6 kude da gi izpolzva6...a tva za noktite su6to e ideq :):):)

ziky
06-22-2006, 20:53
хаха! ми незнам ама му става почти веднага O:)




ХАХАХАХАХХхАхАаха :D:D:D:D:D:D

beb4o_bu
06-22-2006, 21:23
Всичко казано до сега наистина дава ефект. Аз пробвам също и когато сме лице до лице, но не се целуваме, а прокарвам език по долната му устна бавно...

faith girl
06-22-2006, 22:18
sq 6ti kaja edin nomer ;) fa6ta6 go za kolana i se pritiska6 kam nego kato prez tva vreme spuska6 rakata si nadolu i posle q darpa6 kam garba i go gu6va6 :) dosega seki pat kato sam go pravila mi se radvat mnogo :D haha

ziky
06-22-2006, 22:21
sq 6ti kaja edin nomer ;) fa6ta6 go za kolana i se pritiska6 kam nego kato prez tva vreme spuska6 rakata si nadolu i posle q darpa6 kam garba i go gu6va6 :) dosega seki pat kato sam go pravila mi se radvat mnogo :D haha

Пфффф аз отивам некъде да се скрия тука стана напеченооооооооооооооо :o :o

brain_stew
06-23-2006, 20:08
абе дали е напечено или не всичко води до едно-леглото!Е не винаги де зависи от връзката и на кого какво кога му става!

eXciTiNg-BabY
06-23-2006, 22:12
аве бракни му в га6тите и му го хвани и по4ни да си играе6 с него :lol: 6те му стане много гот :mrgreen:

ziky
06-23-2006, 22:13
аве бракни му в га6тите и му го хвани и по4ни да си играе6 с него :lol: 6те му стане много гот :mrgreen:

НЕ КРАЙ АЗ СЕ ИЗНАСЯМ!!!!

Max_Payne
06-23-2006, 23:28
аве бракни му в га6тите и му го хвани и по4ни да си играе6 с него :lol: 6те му стане много гот :mrgreen:

НЕ КРАЙ АЗ СЕ ИЗНАСЯМ!!!!

Ти все така приказваш но като гледам няма скоро да се изнесеш :-D

ziky
06-23-2006, 23:54
аве бракни му в га6тите и му го хвани и по4ни да си играе6 с него :lol: 6те му стане много гот :mrgreen:

НЕ КРАЙ АЗ СЕ ИЗНАСЯМ!!!!

Ти все така приказваш но като гледам няма скоро да се изнесеш :-D

Ти гониш ли ме :mrgreen: :mrgreen:

Max_Payne
06-24-2006, 09:45
аве бракни му в га6тите и му го хвани и по4ни да си играе6 с него :lol: 6те му стане много гот :mrgreen:

НЕ КРАЙ АЗ СЕ ИЗНАСЯМ!!!!

Ти все така приказваш но като гледам няма скоро да се изнесеш :-D

Ти гониш ли ме :mrgreen: :mrgreen:

Може и така да се приеме........ :wink:
Но е по-скоро констатация :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

barbi-DOLL
06-24-2006, 09:52
ami nai dobre e po polovite organi , est suvsem leko i nejno-kato masaj , ako mu haresva moje6 i po dupeto da go gali6,gurdite i da go draska6 i razbira se trqaa i malko vuobrajenie ;)

`Death`Whore`
06-24-2006, 09:54
Трябва да опиташ да го пипаш и целуваш на доста места, за да разбереш какво му харесва. На някои мъже не им харесва да ги лигавят по врата, други умират от кеф. Хвани му дупето, пипай го по бедрата, смучи му врата, лигави му ушите...когато запъшка, му е хубаво.

nasty_f
06-28-2006, 17:29
U6enceto-leki4ko go zahapi
Vratleto-pak leki44ko go celuvai.Moje i s ezi4e leki4ko da go oblije6(ne da go ligavi6)
leki4koto draskane po gurbut su6to e mnogo vuzbujda6to ili puk po korema sa6to nqkoi se vuzbujdat.
Moje i da go hvane6(ako ne te e sram i priqtelqt ti ne e nqkoi sramejlivko)za polovite organi ama ne silno i malko da gi "poma4ka6".Garantiram 4e 6te se natdignat pantalonkite mu tam dolu :shock:

Bisollini
06-28-2006, 17:47
Tfa s Noktite DObra Ideika :P~ i Az Mnogo Obi4am :wink: :oops: :oops:

ziky
06-28-2006, 17:49
U6enceto-leki4ko go zahapi
Vratleto-pak leki44ko go celuvai.Moje i s ezi4e leki4ko da go oblije6(ne da go ligavi6)
leki4koto draskane po gurbut su6to e mnogo vuzbujda6to ili puk po korema sa6to nqkoi se vuzbujdat.
Moje i da go hvane6(ako ne te e sram i priqtelqt ti ne e nqkoi sramejlivko)za polovite organi ama ne silno i malko da gi "poma4ka6".Garantiram 4e 6te se natdignat pantalonkite mu tam dolu :shock:


АЙДЕ БаЙ аз няма да пиша повече тука!!!!!!!!!!!