PDA

View Full Version : Завинаги,просто завинаги...



literbebe
06-22-2006, 14:28
Някога когато се обърнеш пак към спомените стари,ще видиш моята душа,която още те 4ака и се моли да се върнеш.Душа,останала самотна,когато ти си тръгна онзи ден.Струва ми се цяла ве4ност...Крещя ,,Оби4ам те!" и пла4а,но ти не се обръщаш.Животът ми се струва празен и безсмислен,и студен.Сърцето ми е празно.Ти знай 4е те оби4ам и винаги ще те оби4ам,завинаги.Но ти не се обръщаш и не 4уваш как сърцето ми те вика и пак крещи,4е те оби4а..Ивсеки ден се питам,защо си тръгна ти.Защо остави ме да скитам,сама,обре4ена на спомени.Оби4ам те безкрайно много,а теб те няма.За творя ли о4и ти пак се появяваш,но нереален и безсмислен...Не знаеш колко бих дала,за да съм с теб отново,не знаеш колко сълзи съм проляла,а теб те няма.Бих умряла ,за да те върна.На дявола душата си бих продала,само за да те оби4ам.Да усещам отново ръцете ти,да целувам пак устните ти и да се разтапям пак в ръцете ти.Оби4ам те и не разбирам защо те няма.Знай,4е винаги ще те оби4ам и когато някога се обърнеш назад аз пак ще съм там и може би ще осъзнаеш,4е никой никога не те е оби4ал и няма да те оби4а така,както аз,защото само аз и никоя друга,има моето сърце,изстрадало толкова много,но още оби4ащо те....Сълзите по бузите ми капят и те са признак колко те оби4ам и с всяка сълза те оби4ам пове4е...ВЪРВИ,КОГАТО СЕ БЪРНЕш щЕ МЕ ИМА,НО ВЕ4Е щЕ СЪМ ПРОСТО ДУХ,ЗАщОТО ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ ПЛА4А,ВЪВ СЪЛЗИТЕ СИ щЕ СЕ ОДАВЯ И ПРИ ДЯВОЛА щЕ ИДА,НО ОщЕ щЕ ТЕ ОБИ4АМ...и душата ми ще те 4ака ве4но,докато не се обърнеш към спмените ни...Оби4ам те ти знай това е вси4ко...ОБИ4АМ ТЕ,НО ТО ЗА ТЕБ НЕ ЗНА4И НИщО... :smt010 :smt010 :smt010

Ве4е минаха два месеца,но ... :smt010 :smt010 :smt010

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 ! §§

playful_baby
06-22-2006, 14:37
МНОГО МИ ХАРЕСВА!!!СУПЕР Е!!!И ВЪПРЕКИ ТОВА МИ ЗВУЧИ НЯКАК ДАЛЕЧНО !МОЖЕ БИ ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ИЗПИТВАЛА ТОЛКОВА СИЛНИ ЧУВСТВА!НЗ НО НАИСТИНА Е МНОГО ХУБАВО! =D> =D> =D>

{sweet4e}
06-22-2006, 19:14
На мен пък ми е много познато.Разбирам как се чувстваш,мила....много ясно си изразила чувствата си....много е хубаво

POLA^_^
06-22-2006, 20:24
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

literbebe
06-22-2006, 20:41
mersi.napravo mi stana nqkak po dobre kogato go napisah,no tova mom4e naistina za men e vsi4ko napravo 6te otka4a :smt010 :smt010 :smt010

CVETELLINA
06-22-2006, 20:46
много е красиво!браво!!!ама каквото и да напишем за тях,виждаш,че не го оценяват....за жалост...

He3HauKa
06-22-2006, 21:04
Gadno e kogato obichash ,no nemojesh da si s choveka za kogoto mechtaesh postoqnno ....No..... jivota e pred teb ,shte se sreshtash s hilqdi hora ,shte obichash otnovo i otnovo ,dori shte stradash otnovo ,no i shte se smeesh ,shte jelaesh nqkogo oshte po silno..... Znam che kakvo i da napisha shte te boli i sht se stremish kam tozi chovek ,za kogoto si napisala tezi prekrasni i silni dumi... Prosto pogledni napred i se opitai da vidish vsi4ko hubavo ,koeto ti se predlaga zashtoto jivota e edin ... i nqma smisal da go prekatrvame v samosajalenie i stradanie :wink: Uspehi

beb4o_bu
06-22-2006, 21:09
Много е хубаво...за мое щастие може би, още не съм изживявала раздяла. Обаче интересното е, че често мисля какво ще е ако се разделим. В такива моменти се раждат най-хубавите стихове(понякога пиша, за да се освободя от тези си мисли...)! :smt049

ziky
06-22-2006, 21:10
МНОГО МИ ХАРЕСВА!!!СУПЕР Е!!!И ВЪПРЕКИ ТОВА МИ ЗВУЧИ НЯКАК ДАЛЕЧНО !МОЖЕ БИ ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ИЗПИТВАЛА ТОЛКОВА СИЛНИ ЧУВСТВА!НЗ НО НАИСТИНА Е МНОГО ХУБАВО! =D> =D> =D>


:wink:

06-22-2006, 21:13
Знам какво е това..да обичаш, а тя (в твоя случай той) да не те обича..да не се интересува от теб..да бъдеш НИКОЙ. Знам какво е подяволите.. знам :( Съжалявам за вас, съжалявам и за моята бивша приятелка..толкова много неща искам да й кажа..а нея я няма.. :smt010 :smt011

sk8girL
06-22-2006, 21:16
:( . . .

summer_04
06-22-2006, 21:32
super e =D>

pagoschee
03-17-2010, 16:43
много е красиво!браво!!!ама каквото и да напишем за тях,виждаш,че не го оценяват....за жалост...


мнението ми е абсолютно същото