PDA

View Full Version : Как да стане



umkatnz
06-22-2006, 15:24
Ами как да се запозная с нея.Страшно много я харесвам.

06-22-2006, 17:48
abe 4ovek normalen li si :-k kak 6te napi6e6 takava dylga tema :?: az li4no pro4etoh pyrvite 5-6 abzaca i ne izdyrjah pove4e :roll: 101% vseki koito e otvoril temata i e vidql kolko e dylga, e napravil kato men ili po veroqtno - ne se e hvanal da 4ete...na nikoi ne mu se zanimava s tolkova 4etene :!: i to tolkova bezsmisleno podrobno ](*,) ili napi6i s nqkolko izre4eniq situaciqta ili ne se nadqvai nqkoi da ti pi6e [-X

Spei64eto
06-22-2006, 17:57
Това ще да бъде проблема ми на кратко e mnoo nakratko go dava6 :mrgreen:

{sweet4e}
06-22-2006, 18:02
Майкооооооо тва е цял роман бе

linkipinki
06-22-2006, 18:13
Еми пич аз я прочетох тая тема /по-скоро роман/ ама можеше да потърсиш в търсачката малко а?!

Такива като тебе под път и над път ... та да си призная и аз бях такъв

Ще ти кажа само да търсиш теми като:

"Как да я сваля" ; "Как да я заговоря" ; "Как да привлека вниманието й" ; "Kaк го направихте" .....

И безброй подобни теми... има хора който са го обяснили като за идиоти /не те убиждам просто казвам че има и по зле от тебе/

Единственото което ще ти кажа от моя опит е...

"бъди себе си... не показвай че те е срам... ако си сигурен в нея стреляй ... намери начин да я заговориш с помоща на някой приятел или приятелка "

След това е лесно... Ако и тя изпитва нещо към тебе може да се пробваш да я поканиш някъде ;) Гледай да не сгафиш някъде и внимавай какво говориш... понякога хората казват неща който се разбират по някоко начина \:D/

Успех \:D/

umkatnz
06-22-2006, 18:20
..

linkipinki
06-22-2006, 18:27
Еми пич като имаш такава сигурна приятелка... накарай я да те запознае с нея.. после искай от приятелката ти телефона й ... от там нататъка изчакай ден два и и звънни да се видите някъде на кафенце ала бала... ако те харесва ще се навие ако ли не здраве да е ... не е единствената на света :smt006

поне аз така бих направил :smt005

Labelle
06-22-2006, 19:06
Искрено ти съчувствам. Знеш ли какъв е проблемът- фантазията ти миличък, тя почва да работи от един поглед още. Проблемът ти е, че витаеш в облаците създаваш си някаква ситуация , въображаема с даденото момиче и те е страх реалността да не те свали на земята. Трудно, много трудно ще преодолееш този си страх.
Единственото решение е да слезеш на земята, да престанеш да гледаш на момичетата като някакви странни създания, да си мислиш какво би станало ако сте заедно - те са просто хора, можеш да говориш по същия начин както с някое момче с тях.
А и влюбването , тайната любов - как може да обичаш някой с който не си разменил и една дума? Мисля , че просто си самотен и искаш а намериш подходящата. Тя няма да дойде сама, за жалост. Преодолей страха си - лесно е да ти го кажа, преодолей фантазиите си, слез малко на земята, където ти е мястото. Или поне опитай, няма да стане веднага, но понякога с желание всичко се постига дори и преодоляването на срама. Така че само малко по смело и, ние момичетата не ядем хора. Можеш да немриш много общи теми просто като заговориш "момичето от съседната стая" представи си, че е най- добрия ти приятел. Дръж се по същия начин. Ествестенотта печели много повече симпатии от престореното поведение с цел да се харесаш. Успех

ziky
06-22-2006, 20:32
Искрено ти съчувствам. Знеш ли какъв е проблемът- фантазията ти миличък, тя почва да работи от един поглед още. Проблемът ти е, че витаеш в облаците създаваш си някаква ситуация , въображаема с даденото момиче и те е страх реалността да не те свали на земята. Трудно, много трудно ще преодолееш този си страх.
Единственото решение е да слезеш на земята, да престанеш да гледаш на момичетата като някакви странни създания, да си мислиш какво би станало ако сте заедно - те са просто хора, можеш да говориш по същия начин както с някое момче с тях.
А и влюбването , тайната любов - как може да обичаш някой с който не си разменил и една дума? Мисля , че просто си самотен и искаш а намериш подходящата. Тя няма да дойде сама, за жалост. Преодолей страха си - лесно е да ти го кажа, преодолей фантазиите си, слез малко на земята, където ти е мястото. Или поне опитай, няма да стане веднага, но понякога с желание всичко се постига дори и преодоляването на срама. Така че само малко по смело и, ние момичетата не ядем хора. Можеш да немриш много общи теми просто като заговориш "момичето от съседната стая" представи си, че е най- добрия ти приятел. Дръж се по същия начин. Ествестенотта печели много повече симпатии от престореното поведение с цел да се харесаш. Успех

:smt014 = :smt008

=D> =D> :)

06-22-2006, 20:38
Прочетох цялата тема и в никакъв случей не ми беше скучно!И знаеш ли,защо?Защото и аз имам подобен,ако не същият проблем.Знам какво ти е,защото аз съм в същото ш****о полoжение.

umkatnz
06-22-2006, 20:58
i kakvo da praim sega :(

ziky
06-22-2006, 21:00
i kakvo da praim sega :(

Тряаа да ида на очен лекар че нещо темата изчезна :D
Ама се пак тоя форум е за това....какво като е дълга..и по дуълги и запрлетени съм чел...чоерка иска проблем и иска съвет....просто ние трябвше да му го дадем...не да му се нахвърляме :|:|

umkatnz
06-22-2006, 21:07
върнах я спокос...но това не решава нещата .....аве от мисли май нема да спя тая нощ как да глася нещата за първата стъпка тя добре ..ами след това ми е проблема как да я задържа
смисъл тя ако ме харесва и тя и нали чуства нещо няма да е трудно но все пак не мога стоя безучастно ....нали трябва аз да съм инициатора...а именно там ме няма...като не пия не пу6а по диско не ходя ..не вися по кафенета...как да стани...къде да ходим :(

faith girl
06-22-2006, 22:24
ne6to ne moga da sfana za ko ide re4 mn e dalgo ma 6ti kaja edno-napi6i go s 5-6 izre4eniq i 6e se probvame da ti pomognem:) :) :)

ziky
06-22-2006, 22:28
ne6to ne moga da sfana za ko ide re4 mn e dalgo ma 6ti kaja edno-napi6i go s 5-6 izre4eniq i 6e se probvame da ti pomognem:) :) :)

След като е толко дълго значи смисал че има нещо за да е толко дълго...неможе да се опише с няколко изречения...... :-k

FiRe_LaDy
06-22-2006, 22:31
Nz kvi nervi trqa imam za da sedna da procheta tova.To po dobre da sedna da si procheta knigite za lqtoto deto mi dadoha ot daskalo. :lol: :lol: :lol: ne che shte gi procheta de :P

ziky
06-22-2006, 22:32
Nz kvi nervi trqa imam za da sedna da procheta tova.To po dobre da sedna da si procheta knigite za lqtoto deto mi dadoha ot daskalo. :lol: :lol: :lol: ne che shte gi procheta de :P

Като нямаш нерви не го чети :roll:

umkatnz
06-22-2006, 22:46
..

Medivh.
06-23-2006, 06:14
Подобна изтория при мен. Само дето аз действах и се прецаках много здраво. Пък тя е казвала че съм грозен... Ама какво да се прави...
Има време до 12-ти клас

06-23-2006, 07:42
Не го прочетох цялото тъй кат нямам излищно време за губене и ми беше тъпичко, но от това което прочетох ми прилича на рекламата на спрайт - "нещата такива каквито са"

koitoidae
06-23-2006, 08:03
umkatnz, много си се спекъл пич. И съм съгласен с един предишен пост, много си си отпуснал фантазията, каква любов, какво привличане, какви пет лева? Това че те погледнала 10 пъти не означава нищо. На мен знаеш ли колко пъти ми се е случвало, гледа ме някаква мацка, аз отида, заговоря я и тя отвръща "какво искаш бе!?" Давай го малко по-спокойно и полека. Гледай трезво на нещата и не си отпускай фантазията, не си прави планове, защото ако нещата не тръгнат както ти си ги мислел ще паднеш ама МНОГО отвисоко, чак няма да повярваш отколко високо, пък особено ако междувременно вече си се влюбил. Тогава пък ептен вече няма да погледнеш момиче. Хората ти го казаха, заговори я, няма нищо страшно, а най-добре помоли тази твоя приятелка да ви организира среща, там се запознайте и ето ти...все ще намериш теми за разговор. Но не си прави никакви планове предварително, остави нещата да се развиват сами, а ти само ги подтиквай. Нищо няма да стане насила, и това ти го казвам и в контекста на твоя срок от една седмица до края на учебната година. Е какво като дойде ваканцията? Ми вие сте от един град, вземи и телефона на срещата, АйСиКю номер ако щеш и ето ти контакта за лятото. То ако има да става нещо само ще стане.

Действай и умната! Сам ще видиш след няколко срещи как ще се очупиш...ама то няма да стане като само стоиш и въздишаш.

А ако нещата не се получат не се падай духом - и твоя ден ще дойде.
Ще те окуража с една китайска поговорка - "Във всяка загуба се крие зародишът на бъдещата победа".

Късмет!

summer_04
06-23-2006, 09:47
dosta e krati4ko

linkipinki
06-23-2006, 17:30
dosta e krati4ko :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

wiki
06-23-2006, 18:00
umkatnz, kato pro4etoh mneniqta nqkoi kazvat 4e ili e prekaleno d1lga ili im se storila sku4na. tova ne zasqga temata.
ta na temata : kato ne si hodil na kafe ili na disko. kakvo ti pre4i da zapo4ne6. nqkolko p1ti kato otide6 i ima6 smelostta da q zagovori6 q pokani. ako ne ti se hodi na disko to ot li4en opit moga da ti kaja 4e nqkoi spokoen k1sen sledobed e priqtno da se posedi v nqkoe kafene, no ti si re6avai

ziky
06-23-2006, 19:35
umkatnz, много си се спекъл пич. И съм съгласен с един предишен пост, много си си отпуснал фантазията, каква любов, какво привличане, какви пет лева? Това че те погледнала 10 пъти не означава нищо. На мен знаеш ли колко пъти ми се е случвало, гледа ме някаква мацка, аз отида, заговоря я и тя отвръща "какво искаш бе!?" Давай го малко по-спокойно и полека. Гледай трезво на нещата и не си отпускай фантазията, не си прави планове, защото ако нещата не тръгнат както ти си ги мислел ще паднеш ама МНОГО отвисоко, чак няма да повярваш отколко високо, пък особено ако междувременно вече си се влюбил. Тогава пък ептен вече няма да погледнеш момиче. Хората ти го казаха, заговори я, няма нищо страшно, а най-добре помоли тази твоя приятелка да ви организира среща, там се запознайте и ето ти...все ще намериш теми за разговор. Но не си прави никакви планове предварително, остави нещата да се развиват сами, а ти само ги подтиквай. Нищо няма да стане насила, и това ти го казвам и в контекста на твоя срок от една седмица до края на учебната година. Е какво като дойде ваканцията? Ми вие сте от един град, вземи и телефона на срещата, АйСиКю номер ако щеш и ето ти контакта за лятото. То ако има да става нещо само ще стане.

Действай и умната! Сам ще видиш след няколко срещи как ще се очупиш...ама то няма да стане като само стоиш и въздишаш.

А ако нещата не се получат не се падай духом - и твоя ден ще дойде.
Ще те окуража с една китайска поговорка - "Във всяка загуба се крие зародишът на бъдещата победа".

Късмет!

Е тва еиситнско мнение а не колко е дълга темата и некфи такиа [-(

06-24-2006, 09:10
Дълга,тъпа тва е.Който мисли темата за такава да не си попълва само мненията.Темата е доста интересна и само,който има същият проблем може да разбере за какво иде реч.Е, аз съм в подобна ситуация.Даже при това съм на 20 години.Е,осмелих се един път въпреките всичките въпросителни... и ме свалиха на замята.Такаче ако може плейбойте и плейгърлите,на който им е тъпо и безинтересно да не пишат изобщо в тази тема.

hmm
06-24-2006, 11:48
Много сте зле за какво пишете "много е дълго" , "скучно е".АМИ НА КОЙТО МУ Е ТЪПО И СКУЧНОДА НЕ ГО ЧЕТЕ И ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА.Омразна ми да чета безмислени мнения!Човека има нужда от съвет,ако нямате кво да кажете просто не пишете тук!
По темата : Според мен може да и се усмихнеш да видиш как ще реагира....ако и тя ти се усмихне значи имаш някакви шансове...може след това да я заговориш да и кажеш че ти изглежда позната...дали е била от предишното ти даскало,или за някакви ваши общи познати и аз не знам.Вече си доста големичак и трябва да преодолееш този срам...Никой не може да ти помогне да го направиш само ти трябва да събереш кураж и .... ! Успех!

umkatnz
06-24-2006, 15:29
искренно благодря на всички които се включиха

hmm това ми допада първо с усмивка , но има един проблем ..сега след неделяата имам ама точно 4 дни в които мога направа невъзможното за мен...да мек да се запознем..и да но и тя го иска иначе ще се омаже сичко.....
та викам варианта с усмивките е добър ама колко да трае акто имам само 4 дена...а пък и нз ..кой знае какво може да стане да не я видя или друго така 4е ги смятам за 3 :(
Оф само една неделя ми остана да направя тази важна крачка и нз как ще стане тука у нас се навивам ..и като ида на дасколо краката ми омекват :(

foulmist
06-24-2006, 17:07
4udesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

hmm
06-24-2006, 17:48
Ами пробвай дори един ден да ти остава така ще разбереш какви са ти шансовете с това момиче.Ако ти се усмихне това е знак че трябва да действаш - да я заговориш.За да и бъдеш интересен и за да иска да излизате трябва да има за какво да си говори с теб.... общи интереси , за познати...!!! Нещо такова...!!! В никакъв случай не дей да се спичаш ... :D Пийни си една водка и .. действай :P

POLA^_^
06-24-2006, 19:01
Ами пробвай дори един ден да ти остава така ще разбереш какви са ти шансовете с това момиче.Ако ти се усмихне това е знак че трябва да действаш - да я заговориш.За да и бъдеш интересен и за да иска да излизате трябва да има за какво да си говори с теб.... общи интереси , за познати...!!! Нещо такова...!!! В никакъв случай не дей да се спичаш ... :D Пийни си една водка и .. действай :P
като изключим това накрая с водката,мнението се припокрива с моето.Действай после ще съжаляваш и ще се самообвиняваш,че нищо не си направил!Хората са го казали- От опит глава не боли! :wink: