PDA

View Full Version : KAKVO STAVA ?



arsenaleca
06-22-2006, 17:45
pomo6t bliskite 2 sedmici s moeto gaje po4nahme da se karame tova normalnoli e ili ne6to drygo , tq se po malko mi obru6ta vnimanie
KAJETE KAKVO DA PRAVQ MOLQVI :(

{sweet4e}
06-22-2006, 18:04
Ми...поглези я....иначе е съвсем нормално да се карате.Накарай я да се чувства добре,купи й нещо и тя ще се почувства специална!!!Ние момичетата това искаме

LP_girl_14
06-22-2006, 18:14
Е нормално е !Няма връзки които да протичат съвсем гладко.Просто отношенията явно са ви били малко оптегнати и затова тя не е прекарвала достатъчно време с теб.Организирай й специална вечер,например във романтична обстановка-със цветя,приятна музика,свещи и т.н.Или пък си направете една среднощна разходка и обсъдете нещата.Когато има проблеми и недоразумения,независимо дали са за глупости,или за нещо сериозно трябва да се обсъждат.И й показвай колкото се може по-често колко много я обичаш O:)

summer_04
06-22-2006, 20:33
govori s neq,pitai q kakvo stava 6to se e otdrupnala!

koalka
06-22-2006, 20:36
Ами нормално е във всяка връзка има караници-малко или много,но не се притеснявайте-ако се е обичате няма проблем,а това е най-важното

ziky
06-22-2006, 20:38
С мойта се карам постоянно и да ти кажа след сяко каране се обичкаме се повече и повече...обаче може в твоя случай и да друго..знам ли :?

sheherezada
06-22-2006, 21:31
Ами по принцип е нормално,но не трябва да питаш нас защо ти обръща по малко внимание - трябва да говориш с нея и да изясните причините... :(

iiirish
06-22-2006, 22:04
не се притеснявай. ако се обичате това, че се драчите няма да ви пречи кой знае колко много. все пак огъня между вас трябва да се поддържа, а и това е начин.
между другото с моя приятел постоянно се караме. днес например прсто не спряхме, но пък какво сдобряване имаше накрая... :D

teenkopele
06-23-2006, 00:19
Е нормално е !Няма връзки които да протичат съвсем гладко.Просто отношенията явно са ви били малко оптегнати и затова тя не е прекарвала достатъчно време с теб.Организирай й специална вечер,например във романтична обстановка-със цветя,приятна музика,свещи и т.н.Или пък си направете една среднощна разходка и обсъдете нещата.Когато има проблеми и недоразумения,независимо дали са за глупости,или за нещо сериозно трябва да се обсъждат.И й показвай колкото се може по-често колко много я обичаш O:)

Напълно съм съгласен. :wink:

alkobalko
06-23-2006, 05:04
Nqma vruzka, koqto da e vechno shtastie. Ako naistina se obichate i durjite edin na drug, tova ne bi trqbvalo da e golqm problem. Pogovorete i si izqsnete situaciqta, za da ne se pritesnqvash.

babi_girl
06-23-2006, 06:22
Говори с нея. По принцип е нормално да се карате. За да опражиш нещата, поглези я. Заведи я някаде. Кажи и колко я обичаш.

arsenaleca
06-24-2006, 15:51
blagodarq vi mn mn mi pomognah te :)