PDA

View Full Version : Работа за лятото!



beb4o_bu
06-22-2006, 19:22
:smt006 Та...аз уча още, но смятам това лято да не стоя ей така, а да си намеря някаква работа. Има някакви възможности тука, ама май не са много сигурни. Ако има някой на моето положение, т.е. да иска да си намери работа за лятото(предполагам,че няма да са малко хора), да сподели. А ако има някой който вече си е намирал или намерил, да каже каква работа. Защото не знам какво да търся и къде, ако не стане заплануваното. Мерси много!

RoyTheReaper
06-22-2006, 19:34
имам оферта за работа като преводач, мисля да приема, но не се знае.

djigi
06-22-2006, 19:43
В студентската община (става дума за София) има бюро, където имат база данни за работа за ученици и студенти. Иначе в тези вестници като "Позвънете" също има обяви за работа.

Lorein
06-24-2006, 17:25
:smt006 Та...аз уча още, но смятам това лято да не стоя ей така, а да си намеря някаква работа. Има някакви възможности тука, ама май не са много сигурни. Ако има някой на моето положение, т.е. да иска да си намери работа за лятото(предполагам,че няма да са малко хора), да сподели. А ако има някой който вече си е намирал или намерил, да каже каква работа. Защото не знам какво да търся и къде, ако не стане заплануваното. Мерси много!

И аз това лято ще си търся работа, въпреки че съм на 14. Едва ли ще имам мн възможности, но мисля нещо от рода да продавам сладолед, да разнасям вестници ( :lol: ) или нещо такова, но нямам представа къде да търся... Някой знае ли нещо?

П.П Видях това, което написа djigi , но ме интересува за Русе, например дали има такова бюро в Русе или къде мога да потърся другаде..

sweet_girl_14
06-24-2006, 18:14
и аз искам да си намеря някаква работа ей така за по няколко 4аса ама просто нз къде

TikvenaElhichka
06-24-2006, 19:51
:smt006 Та...аз уча още, но смятам това лято да не стоя ей така, а да си намеря някаква работа. Има някакви възможности тука, ама май не са много сигурни. Ако има някой на моето положение, т.е. да иска да си намери работа за лятото(предполагам,че няма да са малко хора), да сподели. А ако има някой който вече си е намирал или намерил, да каже каква работа. Защото не знам какво да търся и къде, ако не стане заплануваното. Мерси много!

И аз това лято ще си търся работа, въпреки че съм на 14. Едва ли ще имам мн възможности, но мисля нещо от рода да продавам сладолед, да разнасям вестници ( :lol: ) или нещо такова, но нямам представа къде да търся... Някой знае ли нещо?

П.П Видях това, което написа djigi , но ме интересува за Русе, например дали има такова бюро в Русе или къде мога да потърся другаде..
Уф, и мен ме интересува за Русе, ама нз, а приятелите ми не можеш да ги хванеш на работа и нищо не знаят, но ми трябват финанси, а мразя да чакам на майка и татко :(

Razar
06-24-2006, 19:57
В студентската община (става дума за София) има бюро, където имат база данни за работа за ученици и студенти. Иначе в тези вестници като "Позвънете" също има обяви за работа.

В тази база данни с която те разполагат могат да ти намерят работа за която ще получаваш по 200лв... и за какво ще ти стигнат.. за един топъл :lol: . А иначе ако се разтърсите има винаги къде да си намерите.. аз например си намерих една оферта в склад за алкохол.. за по 15 лв на ден.. ама няма да я бъде тая защото става въпрос за 12 часа на ден.. а аз искам и да живеч все пак... за момичетата... винаги имат шансове в заведения и такива разни.. http://gbg.bg http://jobs.bg ето в тези сайтове аз разглеждам за обяви :)

bob_marley
06-24-2006, 20:19
Тая тема Я има сяка година :shock:

06-24-2006, 21:30
Само че доколкото си спомням лица под 15 години немогат да работят :)

flam`f
06-25-2006, 18:13
могат ама след позволение от родителите и мед.преглед и молба. ;-)

beb4o_bu
06-25-2006, 21:41
Аз гледах в JOBS.BG, обаче там си има сериозна работа... в смисъл не е за ученици. Трудно се намира там. Ако някой знае сайт, в който може да се намери работа за ученици, нали...да праща. Малко се съмнявам да има специално такава страница,но...нищо.

IKisseDAGirL
06-26-2006, 08:00
аз ще почвам в скоро време работа като сервитьорка.. малко банално е, но в моя малък град няма кой знае кви възможности, апък не ми се седи цяло лято ей така със скръстени ръце :wink: само дано да се науча да я държа тая табла, че ще ми е за първи път :mrgreen: 8-[ 8-[

honey91
06-26-2006, 08:05
Само че доколкото си спомням лица под 15 години немогат да работят :)
Daje po na 16 ne navsqkade gi priemat.Edin fr tarse6e rabota v Macdonalds i mu kazaxa 4e trqbva da ima navar6eni 16 i dokument sas saglasieto na roditel

Shine
06-26-2006, 14:23
Ми аз съм работила в Макдоналдс,обаче...не си заслужава,поне според мен...Мноооого,мнооого работа,направо те изгърбват,а парите въобще не си заслужават...Иначе за мацките сервитьорка,барманка(в тия по-малките кафета,където няма сервитьорки,там е мн спокойна работата),продавачка в магазин за дрехи(това също не е лошо)..Обаче за всичко това ви трябват 16 години,ако сте на договор де...

innna
06-26-2006, 14:52
през май месец имах възможност да работя 10 дни за 400лв! И затова мисля лятото да не работ защото толково трудно ще изкарам за 1 месец пак! :-k

beb4o_bu
06-26-2006, 21:06
през май месец имах възможност да работя 10 дни за 400лв!
Каква е била тази работа?!!! Я кажи малко повече...

kati ot plovdiv
07-08-2006, 13:27
zdraveite az sam na 16godini i si tursq rabota no nikude ne me vzimat vikat 4e sum bila malka i za tova se u4udvam na va6ite komentari.ako nqkoi me pomogne da si namerq rabota 6te sam mnogo blagodarna!!!!
tova e maila mi:katerina_secrets@yahoo.com

Ice_Queen
07-08-2006, 13:50
през май месец имах възможност да работя 10 дни за 400лв! И затова мисля лятото да не работ защото толково трудно ще изкарам за 1 месец пак! :-k
Малеее какво си правила бе :shock: :shock: ( плс кажи че започнаха 1 такива странни мисли да ми минават през главата ! :shock: ) :shock:

LoVe_RuSlAn
07-08-2006, 16:09
http://zaplata.bg/ eto tuk ima no e samo za litza nad 16 god. vkliu4itelno tezi na po 14 15 tuk nqma da namerqt