PDA

View Full Version : той знае!ами сега?....



brain_stew
06-22-2006, 19:23
Харесвам брата на една моя съученичка!Тя знаеше това, но той не.С него имаме много добри отношения.Държим се приятелски един с друг, говорим си, ебаваме се със сестра му...абе изобщо той е страхотен човек!Но по незнаен начин е разбрал че го харесвам!Предполагаме подслушал някой разговор на мен и сестра му или го е рпочел в дневника й!Но съм абсолютно сигурна че тя не му е казала.Та след като той разбра че го харесвам, започна да се държи старнно!Почна да ми задава по-неприлични въпроси, задаваше ми въпроси за бивши гаджета, задава ми лични въпроси!Аз се чувствам страно, защото знам че той си има приятелка, но и флиртуваме с него.Та въпроса ми е:какво да правя?Как да се държа с него?Ккаво да му говоря?Той ме пита дали наистина го харесвам, какво да отговарям?Не знам как да се държа, как да риемам внезапната му привързаност към мен - като намек че между нас може да се получи или че просто ми дава напразни надежди?Моля помогнете ми!

faith girl
06-22-2006, 19:42
presledvai celite si no ne badi prekaleno directna.. :smt071 badi estestvena i se opitai da zapazi6 neposredstvenite otno6eniq s nego

brain_stew
06-22-2006, 19:47
еми ок обаче когато той ми задава тия лични въпроси аз не мога просто така да го отрежа!Страх ме е че ще се обиди!

He3HauKa
06-22-2006, 19:58
1-vo na kolko si godini ? :smt016 Vtoro-dryj se s nego estestveno,da otgovarqsh na vaprosite mu ne e flirt ,sled kato te razpitva znachi se itneresuva ot teb taka che ....prosto se dryj priqtelski neshtata shte se naredqt ot smosebesi :-D

ziky
06-22-2006, 20:23
presledvai celite si no ne badi prekaleno directna.. :smt071 badi estestvena i se opitai da zapazi6 neposredstvenite otno6eniq s nego

=D> =D>

faith girl
06-22-2006, 22:04
a da i mejdu drugoto na kolko godini si ti i na kolko godini e toi?
:)

FiRe_LaDy
06-22-2006, 22:21
Milichka az v moita tema ti davah syveti.Ako iskash oshte neshto ot men samo kaji.NAsreshta sym. :wink: :wink:

brain_stew
06-23-2006, 09:38
10x!Ами аз съм на 14 а той е на 18!10х че ми помагате!Ми той е много странна птица по принцип!Или ще се държи мило или ще е загадъчен, много сложен човек е а аз вече съм влюбена в него!Обича да ме дразни защото често минава покрай моето даксало и дори не се обажда!Но все пак той си има приятелка и не знам! нямам навика да се обвързвам със заети момчета!Въпреки че вече веднъж бяха късали, а аз знам че тези разкъсани връзки са много неиздръжливи!Не знам какво да правя!

Вики винаги с проблеми
06-23-2006, 09:56
vij sega i az imam podoben slu4ei edna moia priatelka si haresva brat mi no toi si ima priatelak i nemoje6e da ia zareje i da trahne s priatelkata mi
8) ami ne go izbiagvai kato ti zadava vaprosi!abe neznam kolko e gotin no vsi4ki mom4eta sa malko tapi4ki vniakoi momenti (izviniavam se na mom4etata no e taka) flirtyvai si govori si savetvaite se i taka !
PRODALJAVAI V SA6TIA DYH

brain_stew
06-23-2006, 10:03
благодаря за мнението!От сега ти казвам той е много готин!Има си всичко.Много го обичкам!Естествено има си недостатъци, но хубавите му черти компенсират абсолютно всичко!

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:04
КажИ му, че има приятелка и да не флиртува с теб! Искаш да си момичето за забавление ли?

ne6i4
06-23-2006, 10:05
otdai se na syrceto ti neka to da ti dikuva kakvo da pravish! :)

brain_stew
06-23-2006, 10:07
А между другото Вики ще ми кажеш ли как се справя воята приятелка?Как се държи брат ти с нея?Говорите ли си?Има ли тя шансове с него и ако да я кажи тайната че и аз да зарибя моя човек!

rali4ka91
06-23-2006, 10:10
КажИ му, че има приятелка и да не флиртува с теб! Искаш да си момичето за забавление ли?

Black_Devil
06-23-2006, 10:10
brain_stew, ti na kolko si i kva razlikata v godinite vi s nego.

brain_stew
06-23-2006, 10:13
brain_stew, ti na kolko si i kva razlikata v godinite vi s nego.

разликата ни е 4 години!