PDA

View Full Version : Феномена



kotenceto__
06-22-2006, 19:53
Чудих се къде да пусна темата и реших че тук ще е най-добре.Значи темата е напълно сериозна,знам че на някой може да му стори смешно това което ще кажа но е истина.Наскоро ходих ме до едно място което се намира в Средна Гора и по един път който е на надолнище,когато спреш колата тя вместо да тръгва надолу по надолнището тя сама започва да се връща на горе и дори се засилва.Много ми е интересно знаете ли нещо по темата?Значи аз също не вярвах докато не го видях но това си беше чисто надолнище.Ако някой знае нещо да пише...

fuck_you_baby
06-22-2006, 20:09
az ne sam hodila tam i nz i ne sam 4uvala za takova ne6to.bi trqbvalo da sliza na dolo a ne da se vra6ta na gore! hm.. #-o stranno

FAT
06-22-2006, 20:21
Бейби виж сега скалите там са магнитни а колата е желязна ......

Brrrrrrrrrrrrr
06-22-2006, 20:34
Странно нещо ама е факт. ФАТ е прав.

navits
06-22-2006, 20:34
[quote="FAT"]Бейби виж сега скалите там са магнитни а колата е желязна ......[/quote

хахаха ше патна
аз си мисля че в храстите има някьв маг и тои ги прави тия неща :mrgreen:

navits
06-22-2006, 20:35
само пимислете кьв магнит трябва да е тоя :!:

FAT
06-22-2006, 20:39
А бе вижте кво айде разберете какво е магнит и тогава пишете . Там има огромен масив от скали които са магнитни ...... Говоря за планина а не за градско шосе ......... !

ironic
06-22-2006, 20:46
bi trqbvalo da sliza na dolo a ne da se vra6ta na gore! hm..

Ти стигна до мисълта на съществуванието си !

За магнитните скали наистина звучи реалистично, въпреки че ми е трудно да си го представя.

cannabinoid
06-22-2006, 20:52
дам много е странно има такива места като омагьосани са.. Около Провадия (там ми е слеото). Значи там е един баир на долу и после веднага един на горе.. и дядо ми пуска москвича по енерция на баира на долу и той още си е по енерция и със същата скорост по баира на горнище се качва :? :o

bulgarche
06-22-2006, 21:22
А бе вижте кво айде разберете какво е магнит и тогава пишете . Там има огромен масив от скали които са магнитни ...... Говоря за планина а не за градско шосе ......... !
Абе к'во обяснявате като въобще не сте в час. Пътя....божке к'ва планина бе...най обикновен път е. Това да не е Рила планина. А и все пак говорим за асфалтов път, а не за черен. Надявам се да говорим за едно и също нещо с автора на темата. Пък ако не...явно местата с това явление са много. И к'во от т'ва? Мен лично много много не ме вълнува. Ако беше чак толкова интересно май всички щяха да знаят за това и да е .. атракция, забележителност ...

KaMiKaDzE
06-22-2006, 21:59
А бе вижте кво айде разберете какво е магнит и тогава пишете . Там има огромен масив от скали които са магнитни ...... Говоря за планина а не за градско шосе ......... ! Звучи правдоподобно...

А на мен не съвсем...Ако наистина става въпрос за магнитна планина тя едва ли щеше да дърпа колата по посока на шосето...

The Interceptor
06-22-2006, 22:11
А бе вижте кво айде разберете какво е магнит и тогава пишете . Там има огромен масив от скали които са магнитни ...... Говоря за планина а не за градско шосе ......... !

Доста интересно. И все пак ако магнетитът е в количество да привлеч автомобил (~ 800-1000кг) какво ли би станало с всички дреболиики който са имали в колата. Това би били по интересно явление. Съмнявам се че е възножно, но ...

DetE-Idi0t
06-22-2006, 22:43
ХАХАХА това за магнита е адски смешно. Помислете както каза The Interceptor "ако магнитът е в количество да привлеч автомобил (~ 800-1000кг)", какво ли би станало с всичката цифрова електронна техника. Най-малкото картата ви с памет за цифровото фотоапаратче или друго нещо работещо с такава ще се скапе на момента, ужасно чувствителни са към силно магнитно поле. МР3 плейери, СD-та, GSM-и, твърди дискове (визирам лаптопи, МР3 плейри с НD и т.н.) всичко цифрово, за което се сетите е чувствително към магнитно поле и се скапва.

teenkopele
06-22-2006, 23:04
Не съм чувал за подобно нещо, до сега. :wink:

monka
06-23-2006, 06:47
Същото нещо го има и в Италия, ама къди точно забравих.Просто някаква зрителна измама, случвало ви се е предполага много пъти нещо подобно.

sweet_girl_14
06-26-2006, 16:51
интересна тема ,а магнитните скали найстина обясняват нещата :)