PDA

View Full Version : Poludqvam...kakvo iska ot men?!



Marcipan4e
06-22-2006, 21:48
Poludqvam! Imam edin mn dobur priqtel...kakto stava obiknoveno...estestveno...az imam i po-drygi 4yvstva kum nego...no tezi 4yvstva se poqviha vsledstvie na negovoto otno6enie...ot izvestno vreme nasam toi se durji...kato ne6to pove4e ot priqtel...i fizi4eski...i emocionalno...NO...toi ima priqtelka...i ot mn vreme nasam mi govori kak ne vurvqlo, kak ne se razbirali, kak 6teli da se razdelqt...i taka natatuk...vseki put kogato se skarat...toi se durji...vse po intimno s men...ne znam kakvo iska ot men...priqtelstvo li iska...ili ne6to drygo...ironiqta e tam...4e trqbva samo da mi kaje ot kakvo ima nujda - moga da mu buda nai-iskren priqtel...moga da buda i ne6to pove4e - kakvoto kaje!!! No ot meseci ve4e...toi nqma predstava kak se tormozq...i kak si bluskam glavata, za da go razbera...
Spored vas, kakvo mu se vurti v glavata...I nai-ve4e...az kakvo da napravq! Kak da govorq s nego?! Kakvo da go pitam?!

ziky
06-22-2006, 21:53
Още един ЖИВ пример че приятлство м-у момче и момиче неможе да съществува без да има поне един флирт....не при сички при повечето :)

06-22-2006, 21:57
Oi...boje! to da be6e EDIN flirt...nqma6e da sum tolkova ludnala! :(

faith girl
06-22-2006, 22:09
izpadala sam v sa6toto polojenie mnogo e gadno... ami govori s nego napravo za da se izqsnite :(

koalka
06-23-2006, 07:42
Просто го попитай каквото попита и нас!

DevilWish
06-23-2006, 08:27
Когато се ксрат му кажи,че няма смисъл да се тревожи за нея,защото има теб и му се натисни.Започнете с по-"интересни" отношения и ще видиш,че всичко ще е окей 100% те харесва и може да се съберете.

Marcipan4e
06-23-2006, 11:16
Az se pritesnqvam da obsudq tova s nego...ot tolkova vreme si mislq 4e trqbva da pogovorim...no naistina priqtelstvoto mi s nego mi e mn vajno...dali edin takuv razgovor nqma da...promeni ne6tata...da gi vlo6i???

bob_marley
06-23-2006, 11:23
Az se pritesnqvam da obsudq tova s nego...ot tolkova vreme si mislq 4e trqbva da pogovorim...no naistina priqtelstvoto mi s nego mi e mn vajno...dali edin takuv razgovor nqma da...promeni ne6tata...da gi vlo6i???
nqma razbira se.Ne izpuskai vlaka

Petinka``
06-23-2006, 11:26
Az se pritesnqvam da obsudq tova s nego...ot tolkova vreme si mislq 4e trqbva da pogovorim...no naistina priqtelstvoto mi s nego mi e mn vajno...dali edin takuv razgovor nqma da...promeni ne6tata...da gi vlo6i???
nqma razbira se.Ne izpuskai vlaka
naistina moje da se vloshat zashtoto ako ne se poluchi nishto ima golqma weroqtnost da go zagubish i kato priqtel .. no dano ne se sluchi .. :P

iiirish
06-23-2006, 15:38
според мен той изпитва нещо към теб (било то и само симпатии, или нещо повече), но както и на теб, така и на него му е трудно да ти го каже директно. предполагам, че той също се страхува да не "вложи положението" и да загуби приятелството ти при положение, че не искаш от него нещо повече от това

wiki
06-23-2006, 15:49
marcipan4e i az prejivqvam tak1v moment sega. no v moq slu4ai e po taka. spored men trqbva da govori6 s nego. kaji mu 4e do sega si bila iskrena s nego i go pomoli da ti otgovori 4estno na v1prosa dali izpitva ne6to k1m tebe dali iska da ste ne6to pove4e ot priqteli. nadqvam se da te razbere [-o<

06-23-2006, 16:24
Marcipan4e otkyde si ???

lost_girl
06-23-2006, 16:29
i az sam v podoben slu4ei i da si kaja pravi4kata nz kakvo da ti kaja.samo edno mi idva v momenta na akula.Popitai go taka delikatno taka 4e toi da ne se doseti,ako skusa s f\priqtelkata si (ako ne e skusal ve4e) bili trugnal s nqkoe momi4e kato teb i taka v razgovora uj na maitap kaji 'A bili trugnal s men' i vij kakvo 6te ti otg. i 4ak sled kato 4ue6 otg. mu kaji a we bazikah se(zavisi dali otg. mu te ustroiva) uspeh dano malko sam ti pomognala s moq "prekrasen" savet!

strawberry1988
06-23-2006, 17:23
mi pogovori s nego,6toto ne si zaslujava da ti dava samo naprazni nadejdi

sladkoto_neli
06-24-2006, 10:59
наистина поговори с него.но аз мисля че цялата работа е там че явно и той самия незнае какво иска.когато разбере може би ще баде по сериозен и ще стане нещо по серизоно между вас.

Marcipan4e
06-24-2006, 14:36
Ami...6te se opitam da olu4a to4niq moment da pogovorim, vupreki 4e dori ne moga da si predstavq kak 6te podhvana takuv razgovor (oi...nqmam navik da pi6a za takiva ne6ta vuv forumi...no qvno vsqko ne6to si ima pruv put...mersi za suvetite ;) )
A za6to ot kude sum?!