PDA

View Full Version : nemoga pove4e!!!!!!!!!!!!!!!!



06-22-2006, 23:14
ohhhh... :((( mn mn mi e gadno... poznavam se s edno mom4e ot CELI 12 godini i se obi4ahme blizo 4 godini... :( i vinagi sme bili zaedno .. vinagi pravehme beli zaerdno kato malki... purvata mi celuvka be6e s nego... vsi4ko s nego...daje predi 3 godini mi podari edno sreburno sindjir4e i mi kaza 4e ako ne6to stane vinagi kato gledam tva sindjir4e da si spomnwm za nego...i kvo stana....predi nqkolko dena se vru6tam ot magazina i zavarvam pismo pred nas... i az go vzeh ka4ih se v staqta mi i go otvorih... i kvo pi6e6e: Skupa Viki.. iskam da ti kaja 4e mn sujalqvam no az ne te obi4am...predi 2 godini se bqh hvanal na bas s Georgi (nai dobriq mu priqtel) kolko vreme 6te izdurja da sum s teb .. no ve4e ne moga... namerih si priqtelka predi nqkolko meseca i dvamata sme mn 6tastlivi!Nadqvam se da go prieme6 dobre...az te 4uvstvam samo kato super dobur priqtel! i ot dolu podpisano :s obi4 Nikolai....
i togava bqh adski susipana... ne qdqh ne spah ni6to ne pravih... nai lo6oto e 4e toi jivee blizo do nas i v4era kakto si sedq u nas i pla4a i se zvunni na vratata... otivaam.. otvarqm i gledam toi i nqkakvo momi4e - uhileni do u6i... tova momi4e bilo negovata priqtelka... i toi mi q dovede da se zapoznaaem... az ni6to ne kazah...ve4erta govorih s nego po telefona i mu obqsnih 4e po dobre e da ne se vijdame tolkova mn no toi ne me ostavi na mira i mi vika 4e iskal da stanem dobri priqtelki s gadjeto mu... .:( uhh... i nai lo6oto e 4e az go obi4am mn i ne moga da ne govijdam 6toto nie se dvijim v edna isu6ta grupa s hora u4im v edno i su6to u4ili6te.... i vsi4ko e svurzano s nego... :(((( kakvo da pravq? pls help :cry: :cry: :cry: :cry:

ziky
06-22-2006, 23:23
Ми какво да направиш.....няма какво да направиш примири се....поздравявам те че ти си едно от малкото момичет акоито остискват толкова сериозна връзка и то в ученически години...обаче не е така за момчетата......явно при него важи закона че сикчо е до време....най лошото е че той е с това момиче няколко месеца...от къде да знаеп какво и колко е правил с нея тези няколко месеца...а може да не са месеци може и да са повече......незнам какво да мислиш това е много скунфузна ситуация.... :?

Spei64eto
06-22-2006, 23:45
Колкото и да го обичаш по-добре се отдалечи някак си от него , а и при това което ти е причинил не може да иска абсолютно нищо от теб ,а още по-малко да си пр-ка с гаджето му . Нз той се е подиграл с теб ,а ти ... му позволяваш да продължава .. ](*,) ](*,)

06-22-2006, 23:54
Първо - това с бас-а е едно от най противните неща за които сам чувал. Второ ти е изневерявал .... и на сичкото отгоре прави рязък завой и опааа вече сте само приятели и хайде да се запознаете. Извод: този или е луд или си прави кофти шегичка с теб.

Аз ти предлагам да си поговорите насаме и да му обясниш колко гадно се чувстваш. Ако продалжава с идеите си "приятелство" просто го игнорирай.

От това което прочетох не намирам никаква логика в неговите действия и си мисля дали не е направил някакъв "бас" в който пак ти си главното действащо лице.

ziky
06-22-2006, 23:59
Първо - това с бас-а е едно от най противните неща за които сам чувал. Второ ти е изневерявал .... и на сичкото отгоре прави рязък завой и опааа вече сте само приятели и хайде да се запознаете. Извод: този или е луд или си прави кофти шегичка с теб.

Аз ти предлагам да си поговорите насаме и да му обясниш колко гадно се чувстваш. Ако продалжава с идеите си "приятелство" просто го игнорирай.

От това което прочетох не намирам никаква логика в неговите действия и си мисля дали не е направил някакъв "бас" в който пак ти си главното действащо лице.

И за това с баса си прав....един вид те е държал за бройка толко време/... :|

Matik
06-23-2006, 02:06
Просто немога да повярвам че с 1 глупав бас можеш да унищожиш всичко градено толкова много време ... Не Не и Не ... това неможе да е истина

06-23-2006, 07:50
Колкото и многог да го обичаш според мен не трябва повече да го толерираш и да се държиш добре с него!тва с баса е една от най-гадните подигравки и обиди така че се опитай колкото и да е трудно да го забравиш и да не мислиш са него! Намери си някакво занимание което да ти отвлича времето и да не мислиш за него!

summer_04
06-23-2006, 08:00
emi muje kvo da gi pravi6

black_dimond
06-23-2006, 08:03
spored men toi e postupil super tupo kum teb i vuobshte ne zaslujava nikakvo vnimanie ot tvoq strana