PDA

View Full Version : Проблем



Зоро
06-22-2006, 23:40
Значи не знам дали темата е точно за тук,извинявам се ако съм сгрешил

А проблема ми е бих казал сериозен.Имам стабилен комплекс.Пъпките по лицето ми.Каквото и да правя не се махат.Повечето(не са чак МНОГО,но в никакъв случай не са малко на брой) вече са петна,но все пак се виждат и предполагам НЕ малко!
Това значително ми пречи в живота,щото едва ли не се смятам за различен(в лошия аспект-за жалък демек).С момичетата пък почти винаги смятам,че нямам шансове.Иначе не съм да каеш грозен или некъв суховат.
Питал съм приятели дали са толкова грозни тези пъпки и те са ми отговаряли с "не",но смятам че до голяма степен просто са любезни
Та искам да ви питам-наистина ли са толкова фрапантни и грозни тези пъпки(предполагам че сте виждали хора с малко повече пъпки).

ziky
06-22-2006, 23:46
Значи не знам дали темата е точно за тук,извинявам се ако съм сгрешил

А проблема ми е бих казал сериозен.Имам стабилен комплекс.Пъпките по лицето ми.Каквото и да правя не се махат.Повечето(не са чак МНОГО,но в никакъв случай не са малко на брой) вече са петна,но все пак се виждат и предполагам НЕ малко!
Това значително ми пречи в живота,щото едва ли не се смятам за различен(в лошия аспект-за жалък демек).С момичетата пък почти винаги смятам,че нямам шансове.Иначе не съм да каеш грозен или некъв суховат.
Питал съм приятели дали са толкова грозни тези пъпки и те са ми отговаряли с "не",но смятам че до голяма степен просто са любезни
Та искам да ви питам-наистина ли са толкова фрапантни и грозни тези пъпки(предполагам че сте виждали хора с малко повече пъпки).

Батка зависи...ако намериш момиче което иситнски да те ОБИЧА мисля че няма да са проблем..иначе е неприятно :?

Spei64eto
06-22-2006, 23:52
Та искам да ви питам-наистина ли са толкова фрапантни и грозни тези пъпки(предполагам че сте виждали хора с малко повече пъпки). ако дадеш пик ще ти кажа ;) но така не мога да преценя .

Зоро
06-22-2006, 23:58
Е то на пикове излизам все едно,че нямам пъпки.На тея по-близките си личат малко,но пак май нямат нищо общо.Но ако искаш пик няма проблем.
Там дай майл :)

Spei64eto
06-23-2006, 00:04
shameless@dir.bg

Зоро
06-23-2006, 00:11
Хубаво,след малко си ги получила.Ако може само да ми отговориш по-бързичко :)