PDA

View Full Version : Една любов със две лица...



m0kachina
06-23-2006, 07:16
Ох...от къде да запо4на...и с двамата съм имала някви флиртове преди време...С ( да го наре4ем 1 ) имаше нещо по-сериозно поне според мен...тогава за него бях просто игра4ка с която си поигра 4-5 дни и заряза...не оставайте с грешно впе4атление тои не е такъв...ве4е...
С 2 просто се зарибявахме (всъщност аз бях доста хлътнала по него тогава,но той си имаше приятелка)Да оставим миналото...
1. От 2 месеца той се опитва да съживи вси4ко между нас...аз винаги съм имала някакво особено 4увство към него...но исках да му го върна ... и го хаправих...не ми беше приятно..но се по4увствах удовлетворена...сега сме квит така да се каже...и той иска да сме заедно ве4е на 4исто...
2. Той...ми прави някви намеци 4е иска нещо по-сериозно...но...едва ли...
1. се държи много мило...но..понякога казва неща,които много ме засягат...от сорта на нямаш 4естта да си губя времето с теб уж на майтап де...ама на мен ми става гадно...
2. се държи супер...кани ме на гости...казва 4е за мен ще направи вси4ко дори да е 2 през нощта...прави ми комплименти...
И двамата си ги харесвам и незнам кой да избера...помагайте! :-k ](*,)

Emotional_Decay
06-23-2006, 07:24
Ти си ги познаваш най-добре..Този,с който ти е по-хубаво във всички отношения.Сама трябва да прецениш.Пък и гледай да избереш този,който няма да те прецака отново..

koalka
06-23-2006, 07:27
А някой от тях обичаш ли го въобще?