PDA

View Full Version : Да изгубиш нещо...



Emotional_Decay
06-23-2006, 07:18
Останала съм с голямо впечатление от чувството за собственост на повечето мъже.И при жените го има,но искам в темата да се обърне внимание повече на силния пол.Та..да кажем,че сте имали някакъв предмет,на който страшно много сте се радвали преди,но ви е омръзнал и сега събира някъде прах.Но един ден откривате,че е изчезнал..или още по-зле - някой ви го е взел! Не бихте ли си го потърсили? Има логика там някъде..Но изпаднах в малко сложна ситуация и имам нужда да покажа на едно момче,че вече не съм негова собственост,но по-нежно,не да се изтупам с някой друг пред него.Въпросът ми е към момчетата: Кое би ви издразнило по начин,който да ви подскаже,че сте се издънили и от вас самите зависи дали ще си върнете "собствеността"? И към момичетата,ако има такива,с по-голям опит..ако могат да помагат.
Мерси,предварително.Бих се зарадвала на конкретни примерчета или истории,ако ви се е случвало нещо такова.

IKisseDAGirL
06-23-2006, 08:18
разкажи малко по-подробно какво е станало, за да можем да ти помогнем :wink: така без да се знае ква е конкретната ситуация, едва ли някой ще успее да измисли нещо :roll:

DevilWish
06-23-2006, 08:20
Незнам ,но с мъжете аз съм така ,че когато го имам вече не ми е интересен и като го изгубя чак тогава го оценявам. :smt009
Просто трябва да се научим да ценим.
Наистина кажи какво точно се е случило за да успеем да ти помогнем?

Emotional_Decay
06-23-2006, 08:38
Ами...доста неща са се случили в последните 7 месеца,но...просто той е доста странен..Примерно последната случка: Напил се беше и искаше явно нещо от мен...на 2 пъти го отблъснах,дори не му отвърнах на целувките и той седя 15 мин и мълча..Накрая като видя,че не става вече така,защото ми омръзна да съм само за едната забивка,искаше да говорим...е,говорихме и уж тръгнахме..Но стана още по-зле,никакво внимание,преди вс. ден ми звънеше,сега дори не си вдига тел-а понякога. Но той си е такъв и явно се налага да му правиш на пук,за да се задържи при теб.Готова съм да го скъсам,всичко ще направя да му дойде малко ум в главата.Май е крайно време някой да му покаже,чи жените не са играчки и не може да се оправдава с това,че не можел да е само с една...никоя не можел да обича и т.н.
Причината да не тръгнем вс. тези месеци,според него е,че не искал да ме наранява,защотото щял да се издъни и да ми изневери като се напиел..Но,ето,че когато види,че нещо започва да му се изплъзва,което преди е било негово...реагира по друг начин,колкото и да се прави на тежкар и да ръси неща от сорта на "Моето си е мое,чуждото е общо." и "Жените са тъпи" ....
Знам,че не ви го представих в мн. добра светлина,но си има и хубавите черти,за това се занимавам още с него...Пък и до сега от вс. "забивки" и тем подобни..аз все си оставах до него и все още има някакво влечение към мен,вс. останали са си заминали от ума му за ден-два,месец максимум...Мисля,че трябва да го накарам да се бори..да му покажа,че не е единствен и ни съм негова даденост...
П.П. {SeXy_BaBy} и аз не обичам да ми е лесно...като получа някого ми става безинтересен,ето защо съм така лудо влюбена в този,който не е изцяло мой...