PDA

View Full Version : iskat da me ostavqt na izpit



ne6i4
06-23-2006, 09:55
zdraveite znachi prd mene ima sledniq problem iskat da me ostavqt na izpit po himiq!v klas ostanaxme shest choveka dr gi izgonixa zashtoto za oformeni!obache az ne bqx!i tq mi dade test vyrxu neshto koeto neznax! :smt010 na rykata si napisax edna formula itq me hvana!kaza mi che shte me ostavi na izpit!kajete kakvo da napravq!molq vi imam nujda ot syvet!
ako ostana na izpit e po dobre da ne se pribiram v nas zashtoto nashite shte m ubiqt!!! :smt013 togava bqx gotova da se samoubivam!

MOLQ VI POMOGNETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blagodarq predvaritelno

TheArchEnemy
06-23-2006, 09:58
o6te ima6 vreme do kraq na u4ebnata godina.za sledva6tiq put si nau4i mnogo dobre i q pomoli da te izpita.ako nqmate 4as pak s neq vlez v nqkoi ot drugite i 4asove i i kaji,4e e mnogo vajno da ti dade 6ans i da te izpita pak.uspeh! O:)

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:01
Преписвал си, хванали са те, изгонили са те и се оплакваш?????????????? МНого си зле!

ycMuBkaTa
06-23-2006, 10:20
Научи си добре, говори с учителката, извини й се и я помоли да те изпита и ще се оправиш. Не си мисли, че на даскалите им е кеф да оставят на изпит-то си е голяма разправия и за тях самите. Айде успех и не се ядосвай за такива глупости.

ne6i4
06-23-2006, 10:41
ami...govorix s neq i tq kaza che nqma da me izpita i mi tresna vrata! :( govrix s klasnata mi i tq vika ami.... spokoino shte vidq kakvo moga napravq!
ot edno momiche razbrax che minalata godina pak bila hvanala nqkakvo momiche-kazala mu che shte ostane na izpit ama ne q ostavila!
vsichki kazvat che taq daskalka e pobyrkana!i az sym na tva mnenie!
ama s oshte nqkolko choveka sme reshili ako me ostavi na izpit dogodina da i vgorcha jivota,vypreki che nqma da byda v tva uchilishte!dali da q podludq ili da ne pravq nishto prebyrzano!

dnes syshto ne bqx na daskalo i ... onaq kurva det shte me ostavq na izpit bila pri edna moq syuchenichka i poneje vs znaqt che dogodina nqma da sym v tva daslalo znaqt che shte q pobyrkam samo da poiskam,ama sega nz kakvo da pravq!mislq kato zanachalo da vi poslusham i da si naucha dobre!ama sled tova ako ne me izpita!? kakvo shte pravq togava!? #-o :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

ycMuBkaTa
06-23-2006, 10:46
Моят съвет е да не се палиш толкова - луда или нормална в нея е сега секирата, тъй че...по-добре бъди по-кротък. Не казвам, да се мазниш, ама покажи там уважение макар и фалшиво. Щом ще сменяш училището за какво са ти глупости. Просто си научи, да те изпита там да не се занимаваш с нея вече. Няма смисъл да й обръщаш такова внимание. Едва ли ще й се занимава да те оставя на изпит, тъй че бъди по-нисък от тревата, научи си и до другата седмица вече ще си го забравил.

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:48
Я не обиждай! Не си научил нито едно изречение, преписвал си и сега е нормално да не иска да те изпита! Ще учиш за поправка! Малоумник!

MaD_BaBy`
06-23-2006, 10:58
Я не обиждай! Не си научил нито едно изречение, преписвал си и сега е нормално да не иска да те изпита! Ще учиш за поправка! Малоумник!

винаги ли трябва да си толкова груба ???
ужасно е ..
момичето иска съвет, а ти само дразниш с глупавите ти постове...

По темата : аз съм на същото мнение, че трябва да си научиш добре и да се извиниш на учителката, че не си знаела миналия път, може и да не те остави :)
успех :)

`Death`Whore`
06-23-2006, 11:14
винаги ли трябва да си толкова груба ???
Той нарече учителката си курва. Не аз съм грубата!

MaD_BaBy`
06-23-2006, 11:19
винаги ли трябва да си толкова груба ???
Той нарече учителката си курва. Не аз съм грубата!

ми, както и да я е нареклА, съобразявай се ти как й говориш..
[-X [-X [-X

Petinka``
06-23-2006, 12:00
Я не обиждай! Не си научил нито едно изречение, преписвал си и сега е нормално да не иска да те изпита! Ще учиш за поправка! Малоумник!
stiga bee az pyrwiq srok si znaeh wsichko po himiq i daskalkata izpita edno momche wmesto men i mu pisa 2 na moq nomer .... za towa tazi K***A mi ostawi 2 za sroko bez da me izpitwa.. sq kaji che ne kuchka .. no tozi srok imam 5 :P taka che az ti predlagam da uchich mnoooooooooogo ! aide stawai ot kompa i otiwai da uchush i Kysmet :))))

Eimi_{}
06-23-2006, 13:16
Не е трябвало да преписваш,но станалото станало!Научи си и мирувай в нейните часове,отговаряи на въпросите и така...Дано стане нещо..

BliZzArD
06-23-2006, 22:50
`Death`Whore: purvo tq e ot jenski rod a ti postoqnno pi6e6 "toi" vtoro da TQ ne e parava kogato obijda o4itelkata si no i ti se zaqjda6 i treto trqbva li to edna molba za suvet da pravim skandal "AND REMEMBER KIDS nikoi ne e bezgre6en" ''MADE LOVE NOT WARRRRRR''
:smt014 :smt014 :smt008

BliZzArD
06-23-2006, 22:51
`Death`Whore: purvo tq e ot jenski rod a ti postoqnno pi6e6 "toi" vtoro da TQ ne e parava kogato obijda o4itelkata si no i ti se zaqjda6 i treto trqbva li to edna molba za suvet da pravim skandal "AND REMEMBER KIDS nikoi ne e bezgre6en" ''MADE LOVE NOT WARRRRRR''
:smt014 :smt014 :smt008

`Death`Whore`
06-23-2006, 22:54
Не се заяждам. Тя обижда, защото я мързи да учи. За рода се извинявам.

Brrrrrrrrrrrrr
06-24-2006, 07:41
zdraveite znachi prd mene ima sledniq problem iskat da me ostavqt na izpit po himiq!v klas ostanaxme shest choveka dr gi izgonixa zashtoto za oformeni!obache az ne bqx!i tq mi dade test vyrxu neshto koeto neznax! :smt010 na rykata si napisax edna formula itq me hvana!kaza mi che shte me ostavi na izpit!kajete kakvo da napravq!molq vi imam nujda ot syvet!
ako ostana na izpit e po dobre da ne se pribiram v nas zashtoto nashite shte m ubiqt!!! :smt013 togava bqx gotova da se samoubivam!

MOLQ VI POMOGNETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blagodarq predvaritelno
Ами учи си, кво да ти кажа!

06-24-2006, 15:32
Не ти остава друго освен да си научиш едно хубаво за поправителния.

sweet_girl_14
06-24-2006, 18:07
Научи си добре, говори с учителката, извини й се и я помоли да те изпита и ще се оправиш. Не си мисли, че на даскалите им е кеф да оставят на изпит-то си е голяма разправия и за тях самите. Айде успех и не се ядосвай за такива глупости.
dam taka e O:)

ss
06-27-2006, 17:13
tii tupa li si?reve6 tuka 4e te ostavq na izpit a to ti si si vinovna.purvo 4e ne si hodila,no i produljava6 da ne hodi6!!!!i vtoro ne u4i6 a iska6 da mine6 :evil: ne samo 4e reve6 tuka mi i nai-spokoino si kazva6 "az i dnes ne hodih i tq takova... :cry: "
NAU4I SE DA HODI6 NA U4ILI6TE!!!!!!!!!!!!!