PDA

View Full Version : бисексуализма в една връзка!



brain_stew
06-23-2006, 10:11
Мисля че темата е ясна коментирайте

Black_Devil
06-23-2006, 10:13
az bih go zarqzala, 6tot tva e egati podigravkata s moite 4uvstva

ne6i4
06-23-2006, 10:13
ako otkriq tova napravo shte izperkam!bi trqbvalo da mi kaje predi da sme trygnali!!!!!!!!!!!!

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:14
1. Бисексуалност се казва.
2. Бисексуалността е в човека, а не във връзката.
3. Ти идиот ли си? Човек или е Би, или е хетеро. Не може да си бил хомосексуален и сега да не си.
4. Ще ми е странно, но съм либерална в това отношение.

brain_stew
06-23-2006, 10:15
1. Бисексуалност се казва.
2. Бисексуалността е в човека, а не във връзката.
3. Ти идиот ли си? Човек или е Би, или е хетеро. Не може да си бил хомосексуален и сега да не си.
4. Ще ми е странно, но съм либерална в това отношение.

Е ок!Обаче да си бисексуален значи да го правиш или да си падаш и по единия и по другия пол!Като Били Джо например!

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:18
Знам какво е бисексуалност. Всъщност означава да изпитваш романтични чувства и към двата пола и да те привличат сексуално и двата пола. Дали правиш секс няма пряка връзка. Били Джо не ме интересува кой е.


ako otkriq tova napravo shte izperkam!bi trqbvalo da mi kaje predi da sme trygnali!!!!!!!!!!!!
Ами ако сте тръгнали малко след като сте запознали? Как се казва такова нещо на втора среща?


az bih go zarqzala, 6tot tva e egati podigravkata s moite 4uvstva
Това няма абсолютно нищо общо с чувствата ти. Обаче ти 100% си се целувала с момиче и искаш да се лижеш с момиче.

koalka
06-23-2006, 11:00
Ако той е хомосексуален не мисля,че може да те обича.Какво означава това да го приемеш?Такава връзка не може да продължава,то е ясно.Да,аз бих го зарязала,но не защото няма да го обичам все така силно,а просто,защото той няма да ме обича.

MiRaCuLiXbb
06-23-2006, 11:06
Ще си праим тройки, нема лошо. :)

brain_stew
06-23-2006, 20:46
Ще си праим тройки, нема лошо. :)

ХаХаХаХа
тва ми прилича на една ситуациа от сериала "Приятели" когато Рос разказва за жена си дето си намерила неква дружка и по едно време взели че си направили тройчица и Рос седял отстрани и гледал как мацките се натискат!Та представяте ли си го (особено момичетата) как си седите отстрани и гледате гаджето как се натиска с другия (другата)!

lost_girl
06-23-2006, 20:52
az li4no nqmam ni6to potiv homo ili bisealknosta(nz kak se pi6e to4no) spored men sam 6iroko skroen 4ovek i na men tezi ne6ta ne mi pre4at daje sa mi interesni!

brain_stew
06-23-2006, 20:54
А интересно ми е дали познавате някой хомо или би сексуален!Аз да

ziky
06-23-2006, 20:56
Няма да допусна д асъм с изрод...Бог го е казал,че всяка промяна във връзка с пола и външния вид с исключение на бръсне постригвване и боядисване при жените и привеждане в нормален вид е извергщина !

koalka
06-23-2006, 20:57
Ще си праим тройки, нема лошо. :)

ХаХаХаХа
тва ми прилича на една ситуациа от сериала "Приятели" когато Рос разказва за жена си дето си намерила неква дружка и по едно време взели че си направили тройчица и Рос седял отстрани и гледал как мацките се натискат!Та представяте ли си го (особено момичетата) как си седите отстрани и гледате гаджето как се натиска с другия (другата)! Ами мисля,че ще се получи просто перфектно.

Angel_Girl
06-23-2006, 20:57
А интересно ми е дали познавате някой хомо или би сексуален!Аз да
I az poznavam

`Death`Whore`
06-23-2006, 21:11
А интересно ми е дали познавате някой хомо или би сексуален!Аз да
Познавам едно Бисексуално момиче и едно бисексуално момче /него го мислех за хомосексуален преди/. И са много яки хорa.

lori :)
06-23-2006, 21:17
Аз пък нямам нищо против бисексуалните.Бих приела наклонностите на приятеля си-това не значи ,че той няма да ме обича.Самият факт,че е с мен ще говори красноречиво за чувствата му.Също така не мисля ,че той е длъжен на всяка цена да разкрива сексуалната си ориентация освен , ако няма вътрешна потребност да го направи.А , ако връзката ни е силна и истинска и той има достатъчно доверие в мен не виждам , защо да не ми сподели.По принцип съм свободомислещ човек и нямам нищо против различните O:)

brain_stew
06-23-2006, 21:52
А интересно ми е дали познавате някой хомо или би сексуален!Аз да
Познавам едно Бисексуално момиче и едно бисексуално момче /него го мислех за хомосексуален преди/. И са много яки хорa.

Аз както казах също познавам!Абе повечето обратни са готини!Не разбирам защо се срамуват от това!Същото е всеедно да имаш малко повече килограмчета или някоя пъпка на лицето (колкото гнусно да звучи е така!Все го избиват на комплекси)!Много са ми странни!Имам една позната двойка-лезбийки!Много готини мадами.А най-ме дразни когато почнат да ти подхвърлят че и ти си обратен щом имаш приятели с такива наклонности!

cherinka
06-23-2006, 21:53
а я що не сподели някое момче как би посъпил с приятелката си. до тук само момичета се изказаха..

brain_stew
06-23-2006, 21:53
искам да се поправя!Горе написах "обратни" но всъщност ставаше дума за бисексуални!Обърках се, но все пак темата е и за хомосексуалните!

MiRaCuLiXbb
06-23-2006, 21:54
Ще си праим тройки, нема лошо. :)

ХаХаХаХа
тва ми прилича на една ситуациа от сериала "Приятели" когато Рос разказва за жена си дето си намерила неква дружка и по едно време взели че си направили тройчица и Рос седял отстрани и гледал как мацките се натискат!Та представяте ли си го (особено момичетата) как си седите отстрани и гледате гаджето как се натиска с другия (другата)!
Честно казано пак няма лошо. O:) :lol:

brain_stew
06-23-2006, 21:55
а я що не сподели някое момче как би посъпил с приятелката си. до тук само момичета се изказаха..

според мен повечето момчета ще я приемат такава каквато е!Щото съм чувала нещо, че момчешката мечта е тройка с лесбийки или нещо от сорта!

`Death`Whore`
06-23-2006, 21:57
Не е заразно. :)

ziky
06-23-2006, 21:57
а я що не сподели някое момче как би посъпил с приятелката си. до тук само момичета се изказаха..

според мен повечето момчета ще я приемат такава каквато е!Щото съм чувала нещо, че момчешката мечта е тройка с лесбийки или нещо от сорта!

Оне пак темата с какво му е най яко на едно момче... :? :? :?

brain_stew
06-23-2006, 22:18
сори, не знаех че вече сте говорили за това, но все пак....

ziky
06-23-2006, 22:50
сори, не знаех че вече сте говорили за това, но все пак....

Не не смисал....няма смисал смисала е че нищо.... :?