PDA

View Full Version : наи-романтичното обяснение в любов!



AiKaTa
06-23-2006, 12:31
влюбих се.А когато се влюбиш(поне при мен е така) искаш често да казваш "обичам те".проблема е там че въпросната любов маи не е споделена...казвах му го,но искам да му го кажа така,че да го разчувствам...
тъпо,нали?знам,но много ме мъчи тая шuбана любов,а неискам само аз да страдам колкото и гадно да звучи,все пак не само аз съм виновна за провала ни...
pls help!:)
10x предварително:)
{} By AiKa

FiRe_LaDy
06-23-2006, 12:50
I akkvo po tochno iskash ot nas ???

iiirish
06-23-2006, 15:24
повече отива на момчетата да правят романтични обяснения в любов, докато при момичетата е малко по-друго, съгласи се все пак :-k но можеш да му напишеш бележка в която да има някое сладко стихче, отдолу напиши името си, а ако искаш сложи и снимка на която се харесваш. ако те харесва ще откликне веднага!
сори обаче друго просто не можах да измисля. надявам се да съм ти помогнала поне малко :D

ziky
06-23-2006, 15:36
влюбих се.А когато се влюбиш(поне при мен е така) искаш често да казваш "обичам те".проблема е там че въпросната любов маи не е споделена...казвах му го,но искам да му го кажа така,че да го разчувствам...
тъпо,нали?знам,но много ме мъчи тая шuбана любов,а неискам само аз да страдам колкото и гадно да звучи,все пак не само аз съм виновна за провала ни...
pls help!:)
10x предварително:)
{} By AiKa

Принципно секи път нешата стават спонтанно и непридвидимо...никога неможе да предвидиш кога ше стане.....именно за тоова не съм имал такова :) но не ми е и трябвало...ако ми се налоцжи знам как да го направя :)) :-({|= :-({|= :-({|=