PDA

View Full Version : priqtelstvo s biv6ite



s3xy_d0ll
06-23-2006, 16:15
izlizate li s biv6i priqteli -priqtelski? i vaob6te ostavate li priqteli (v istinskiq smisal na dumata) s biv6ite si? :-k za6to ne/da i kak :roll:
sry ako se povtarq temata :|

LP_girl_14
06-23-2006, 16:23
Старая се.Но си зависи от начина по,който сме се разделили.С едни-да,с други-сме само на "ЗдрастИ",но все пак се старая да поддържам добри отношения с тях.Все пак в даден период от живота си съм била щастлива и съм имала чувства към тях,така че гледам да останем приятели :wink:

NeSTa_86
06-23-2006, 16:31
Не...преди излзиах с една бивша няколко пъти, но вече НЕ.;) ПРиятели сме си, но не ходим по кафета и таквиа.........

djigi
06-23-2006, 16:33
В истинския смисъл на думата съм приятел с много малко хора, на пръстите на едната ръка се броят, така че определено не съм в такива отношения с някой бивш. Все пак приятелски се отнасяме, дори с "любовта на живота ми" правим почти същите неща като преди.

ziky
06-23-2006, 16:59
Принципно сичко става под претекст:Искам да сме само приятели и после повече н се познаваме...такаче не!

FiRe_LaDy
06-23-2006, 17:27
Mda s bivshiq mi mnogo dobre se razbirame.Snoshti mi zvanq da izlezzem.Teq dni i kompaniq pak shte hodim na basein.Inache s drugite ot skoro se sdobrih s vsichkite.Gotino e da si priqtel s bivsho gadje.Poznavate si,sviknali ste zaedno,znaete sichko edin za drug. :wink: :wink:

Nadelina
06-23-2006, 17:43
Tc.. i ne mislq che e vazmojno da stane.. Se na nqkoi ot dvamata mu e gadno .. Prosto e neizbejno.. Makar che e hubavo da si ostavame priateli..

ProstoAz
06-23-2006, 17:45
Мойте и едно "Здравей" не казват, а ти пък за какво питаш... :lol: :lol: :lol:

summer_04
06-23-2006, 19:01
emi 4estno li s dosega6nite sme na zdrati 4ao,no sus sega6niq mi priqtel se nadqvam ,kogato se razdelim da si otstanem, adski blizki prqteli,vsu6tnost po4ti ubedena sum ,4e 6te stane taka ,no 100% sigurnsoit nqma:D

SmiLe_BaBy{P}
06-23-2006, 22:56
С абсолютно всяко момче,с което съм делила периоди от живота си, съм запазила добрите отношения.2-3 обаче ми останаха истински приятели,които много си обичам :D

rali4ka91
06-23-2006, 23:43
Само с един от бившите се уважаваме наистина,иначе с другите не поддържам никакви отношения,дори на "Здрасти" не сме.

saninka91
06-24-2006, 06:43
Emi uj si ostavame priteli ,no ne6tata sa mn razli4ni.I dvamata izbqgvame da se vijdame.

kaka_lara
06-24-2006, 07:12
По - скоро добри познати си оставаме O:)

06-24-2006, 08:30
awe mn e trudno.samo kato go poglednesh v ochite,znaesh che vsichko e svyrshilo,che ne chuvstvash nishto kym nego.......no vse psk ti se iska da mu se hvurlish na vrata i da go celunesh. :cry: a da ostanesh s nego prosto priqtelka,e prosto nevyzmojno.

dEnIsTy
06-24-2006, 08:45
емМ опитвала съм се да си запазим приятелските отношения,но не се е получавало :wink:
да видим по-нататък как ще е

lqli
06-27-2006, 02:44
hahaha kato skusah s biv6iqt mi fr toi dori ne mi govore6e no posle si izlizahme zaedno za6toto se subirame v edna kompaniq zajalost :?

Charlotte_the_Harlot
06-27-2006, 03:59
Не знам какво е това приятел. Но с някой от бившите (тези, които не са тъпанари) още сме си дружки.

HandOfBlood
06-27-2006, 06:56
попринцип не... ама напоследък се старая да си запазим добрите отношения. ДА АМА НЕЩО ПАК КУЦА И НЕ СЕ ПОЛУЧАВА...

ton1
06-27-2006, 13:24
Хубаво е да запазиш бившите си гаджета по всевъзможен начин в добри отношения ... После ще говорят хубаво за тебе било то на приятелки и приятели ... А и след време може пак да се съберете! Аз съм на тоя принцип!

mnogomili4kata-sf
06-27-2006, 14:06
Излизам понякога с 2ма от бившите си просто ей така да се видим...аз си ги обичам и си ги възприемам като много близки...понякога обаче бившите ни отношения се намесват...но с тях 2мата отношенията пак си ни остават на приятелска основа...не знам как да го обясня...зависи и от тяхното отношение към мен,не само от мойто...на 2 пъти се случва да бъда пак с тях,но не се получи и от тогава си знаем-ще излизаме просто така от време на време на кафе и приказки и ни е добре,споделяме си много неща,особено с 1ния от тях,той ме изгради като характер и винаги ще е част от мен

LoVe_RuSlAn
06-27-2006, 14:17
Ем а3 мислех че сме фр и ние сме си де обаче нещо не казват мн често здрасти иначе ДА може да се каже че сме си станали фр

ton1
06-27-2006, 14:45
Или по-скоро познати ...

Devil*Rose
06-27-2006, 19:15
Ами си бившето ми гадже първият път, когато се разделихме не си говорехме, после пак тръгнахме и пак се разделихме, но в крайна сметка имахме страшно много общи познати и искаме или не искаме започнахме да си говорим, после и да се шегуваме, накрая и да танцуваме заедно, така че...сега наистина мога да кажа, че сме приятели и се радвам, за което, защото винаги ми е било трудно да погледна на момче, с което съм ходила като приятел.

DaRk_WiTcH
06-27-2006, 23:09
Принципно сичко става под претекст:Искам да сме само приятели и после повече н се познаваме...такаче не!
Дамз... Аз съм на същото мнение... Сбившия ми се разделихме по същия начин... Да си останем приятели... Да-да обаче не сме приятели заради тфа че на някой от 2ма ни му е гадно, а защото той започна да говори зад гърба ми!!! :smt013 И то на СЕГАШНОТО МИ ГАДЖЕ!!! :smt013 :smt013 :smt013 Отначлото поне имаше по едно "Здрасти", но сега... [-X Така че мнението ми е че зависи от самият човек, ама в моя случай просто бе невъзможно...

Ninja
06-27-2006, 23:11
При мен е така че постоянно излизам с бившите защото сме постоянно заедно и даже сега сме много по близки отколкото преди.

Angel_Girl
06-27-2006, 23:24
Принципно сичко става под претекст:Искам да сме само приятели и после повече н се познаваме...такаче не!
Taka e a az ne sam imala priqtel ot biv6ite mi

Bisollini
06-27-2006, 23:25
v Na4aloto e Dosta Trudno no se Svikva Sega sum si Mnogo Dobur FR s Edno biv6e . Kazvame si vsi4ko.... Brat4eta sme si.......

ATAKABG
06-28-2006, 02:53
ми аз даже дори сега в момента съм приятел с бившата ми,ама доколко сме истински приятели може да се поспори...А и аз честно казано не искам да сме само приятели,тъй като все пак има някакви чувства към нея. Тя също предполагам...
Иначе имаше доста куризен случай точно с нея. Като скъсахме се видяхме след няма и 2 седмици и даже се целувахме,макар че не ходехме вече и пак не тръгнахме след този случай...Но явно привличането между нас още си го имаше...

Иначе попринцип съм против да съм приятел с бившата си,особено ако съм имал чувства към нея...Защото като сме приятели пак си я искам,дори да знам че няма смисъл пак да сме заедно.

ATAKABG
06-28-2006, 02:54
ми аз даже дори сега в момента съм приятел с бившата ми,ама доколко сме истински приятели може да се поспори...А и аз честно казано не искам да сме само приятели,тъй като все пак имам някакви чувства към нея. Тя също предполагам...
Иначе имаше доста куриозен случай точно с нея. Като скъсахме се видяхме след няма и 2 седмици и даже се целувахме,макар че не ходехме вече и пак не тръгнахме след този случай...Но явно привличането между нас още си го имаше...

Иначе попринцип съм против да съм приятел с бившата си,особено ако съм имал чувства към нея...Защото като сме приятели пак си я искам,дори да знам че няма смисъл пак да сме заедно.

Atika
06-28-2006, 05:16
mmm vseki den .. daje sega shte jiveem zaedno

BeBencEto
06-28-2006, 08:11
ami az lichno s mnogo ot gadjetata mi sum si ostavala priqtelka..ima 1 2 slu4aq deto ne...ama to v tqh bqha edni mizerii edni pletni i prostotii...a i tova e vajno vse pak si se obi4al s nqkoi zashto zavinagi da go razkarash verno ne go obichash ili ti e omruzna po nqkva pri4ina no tova v nikuv slu4ai ne ozna4ava 4e trqbva da skusate si4ki vruzki..nai-malkoto zashtoto ste si prekarvali dobre tolkova mnogo puti

sexy_macka
06-28-2006, 08:15
do sega sys vsichki sm ostanala priqtelka zashtoto vryskite ni ne bqha seriosni,a nqkakfi flirtcheta za po mesec nai-mnogo
Poslednata mi vryska beshe 4meseca s momche,za koeto se borih 1godinma i nakraq toi me ostafi po mn gaden nachin,zatova s nego sega ne sme priqteli..prosto si kasfame "zdr" ....

White_Shadow
06-28-2006, 16:40
Eдин велик човек беше казъл:"Приятелството може да завърши с любов,но любовта с приятелство-никога"

Вече разбрахте-не съм оставала приятелка с бившите ми.Или сум оставала ама само на думи.

ludamacka
06-28-2006, 16:51
e v na4aloto be6e trydni4ko ama posle se svikva.vinagi si ostavam priqtelka s biv6ite i daje taka kato priqteli ni e mnogo po dobre