PDA

View Full Version : grafa



[B]a[N]D[i]T[k]a
06-23-2006, 18:21
kakvo mislite za nego?
spored men e napravo super mn`si padam po pesni4kite mu ... :)

06-23-2006, 18:53
az su6o mn go haresvam mn istinski tekstove ima

niki7o
06-23-2006, 19:07
daaaa obojavam go super mn me kefi mn me kefi "ako ima rai"

just_a_kid
06-23-2006, 19:17
Не ми харесва. Песните и текстовете са му лигави, а и като станат хитове и почнат да ги въртят навсякъде, много ме нервира.

Mo6no
06-23-2006, 19:50
Аз гласувах "отвратителен е", има само 1-2 хубави песни и още 1-2 които стават за слушане.

[B]a[N]D[i]T[k]a Защо те интересуваш какво си мислят другите за него, че чак и правиш тема? Важното е на теб да ти харесва, ако аз или някой друг каже "зле е", "боклук е" и "лигав е", това ще ти промени ли мнението за него.

Ще добавя още нещо, което незнам дали е истина, но така чух. Като лежах в болница имаше една майка, която е имала абитурентска преди пет години и той е пял не нея... и е спал с една от съученичките и(с ударение), така че смятаи що за човек.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-23-2006, 20:49
Аз гласувах "отвратителен е", има само 1-2 хубави песни и още 1-2 които стават за слушане.

[B]a[N]D[i]T[k]a Защо те интересуваш какво си мислят другите за него, че чак и правиш тема? Важното е на теб да ти харесва, ако аз или някой друг каже "зле е", "боклук е" и "лигав е", това ще ти промени ли мнението за него.

Ще добавя още нещо, което незнам дали е истина, но така чух. Като лежах в болница имаше една майка, която е имала абитурентска преди пет години и той е пял не нея... и е спал с една от съученичките и(с ударение), така че смятаи що за човек.


tova sa pulni prostotii ... i am.. nz dali znaesh vuv forumite ima dosta temi naprimer sq imashe edna "haresva li vi latinoto" ee ?? tova nqma da i promeni mnenieto na momi4eto napravilo temata ama q pusna i kato ne ti haresva tova 4e sum q pusnala ne pishi be da sum ti naso4ila pistolet?!?!?!

Mo6no
06-23-2006, 21:39
Извинявай, ако съм те обидил, не съм искал да те засегна.

brain_stew
06-23-2006, 21:49
Не ми харесва. Песните и текстовете са му лигави, а и като станат хитове и почнат да ги въртят навсякъде, много ме нервира.

Аха!Абе има и 1-2 готини ама те са страи4ки!Напоследък Графа не праи убава музичка!

06-24-2006, 18:31
Men sa6to me kefi!Ima i nova pesen-qka e!

hamilcar
06-24-2006, 20:15
Не ми харесва като цяло.

Sapphir
06-24-2006, 20:45
плужек


Хаха . Тъй наречение Граф не ми харесва. Да си ходи.

piFka_LP
06-24-2006, 20:49
abe basi ligaviq deto e tozi a banditke ti slushash i nihgtwish i grafa 8-[ ual tvoi si mnenie se pak
Grafa ne mi haresva nito kato viziq nito pesnite sa mu koi znai kvo =;

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-25-2006, 07:30
abe basi ligaviq deto e tozi a banditke ti slushash i nihgtwish i grafa 8-[ ual tvoi si mnenie se pak
Grafa ne mi haresva nito kato viziq nito pesnite sa mu koi znai kvo =;

tai e i se 4udq kak moe da e tai am.a...

sladka_blondi
06-25-2006, 08:47
Не ми харесва особенно много. [-X

cveteto
06-25-2006, 09:02
a[N]D[i]T[k]a]
Аз гласувах "отвратителен е", има само 1-2 хубави песни и още 1-2 които стават за слушане.

[B]a[N]D[i]T[k]a Защо те интересуваш какво си мислят другите за него, че чак и правиш тема? Важното е на теб да ти харесва, ако аз или някой друг каже "зле е", "боклук е" и "лигав е", това ще ти промени ли мнението за него.

Ще добавя още нещо, което незнам дали е истина, но така чух. Като лежах в болница имаше една майка, която е имала абитурентска преди пет години и той е пял не нея... и е спал с една от съученичките и(с ударение), така че смятаи що за човек.


tova sa pulni prostotii ... i am.. nz dali znaesh vuv forumite ima dosta temi naprimer sq imashe edna "haresva li vi latinoto" ee ?? tova nqma da i promeni mnenieto na momi4eto napravilo temata ama q pusna i kato ne ti haresva tova 4e sum q pusnala ne pishi be da sum ti naso4ila pistolet?!?!?!


:smt023 :smt023 :smt023 A po temata za grafa mnogo me kefi ne prosto kato vziziq ima mnogo hubavi pesni sus smisleni tekstove.. Abe ob6to vzeto gotin si e 4oveka nqma spor. E vqrno 4e na skoro ne e imal hubava pesen oba4e e edin ot malkoto hora koito ne peqt za..... i taka natatka :)

tainstvenata
06-25-2006, 12:57
men me kefi .. :)

06-25-2006, 15:15
uahah..smisleni tekstove...da beeee...ku6merrrrr,opitva se da sa smisleni ama nqkoi se prestarava mai..da ne govorim za taq poslednata mu pesen,deto edin pi4 sviri na neq i melodiqta e super qka, a peeneto na bezmisleniq r4efren na grafa samo q razvalq..po-dobre si e samo melodiqta bez grafa..zle e .opredeleno.a i kato maluk e bil debel i pup4iv,ne 4e tova e ot zna4enie,ama da si poklukarstvam malko :twisted:

xOtkiSsSs
06-26-2006, 07:31
Мм харесват ми определени песни, но като цяло графа не ме кефи особено :|

HandOfBlood
06-26-2006, 07:48
блах, изобщо не ми харесва... и повечето му некви блудкави балади... бе лигава работа.

honey91
06-26-2006, 08:17
ima to4no 3 negovi pesni koito mi xaresvat