PDA

View Full Version : edna istina



06-23-2006, 21:42
нарани един мъж и стани жената на живота му!

What
06-23-2006, 21:47
Kakvo iskash da kajish s tova,che kogato naranish edin maj toi shte se vliubi v teb????I ako e taka do kolko si sigurna v tova,shtoto riska e goliam!

06-23-2006, 21:49
Има голяма доза истина. Когато нараниш един мъж, той го помни цял живот.

what
06-23-2006, 21:55
vaprosa e dali shte postapish pravilno,zashtoto moje i da go zagubish po tozi nachin,i po kakav nachin da go precakash?

06-23-2006, 22:00
То точно ако го загубиш този мъж, или по-точно ако той те загуби, ще те помни. Има една приказка - "Жената никога не забравя мъжа, който е можела да има, а мъжът - жената, която не е могъл да има.";)

AssShot
07-07-2006, 13:46
Майкоооо, ама вие трябва да сте много зле, да мислите, че любовта на мъжа минава през стомаха. Това да не ви е от времето на 17век, когато мъжете са мислели само са манджа. Истината е, че днещно време момчетата се влюбват с очи, а за момичетата съм чувал, че се влюбват с оши образно казано. Така, че момичета, днеска е 21век и, ако искате да се харесате на някое момче, просто сложете там малко грим, покажете малко кълка и малко гърди и сме ваши, това е, толкова е просто.

Slipped Away
07-07-2006, 14:39
Много е вярна тази истина и има много скрит смисъл!

niki7o
07-07-2006, 14:40
Много е вярна тази истина и има много скрит смисъл!
dam

rusalkata_
07-07-2006, 15:00
Много е вярна тази истина и има много скрит смисъл!
dam

вярно е.и онова другото за мъжа и жената също е вярно. :roll:

IvI4k0
07-07-2006, 16:11
ех па вие сте били голями свалячки :mrgreen:

strange__
07-07-2006, 18:05
Глупости...как ще нараня някой,който обичам?!Много важно като се превърна в "жената на живота му"(което ме съмнява,че ще стане точно по този начин),та нали след това ще съм гузна пред себе си,че съм го спечелила по такъв начин...ако не изпитва нищо,по-добре да не съм с него,но не и да го карам да страда :!:

rusalkata_
07-07-2006, 21:59
Глупости...как ще нараня някой,който обичам?!Много важно като се превърна в "жената на живота му"(което ме съмнява,че ще стане точно по този начин),та нали след това ще съм гузна пред себе си,че съм го спечелила по такъв начин...ако не изпитва нищо,по-добре да не съм с него,но не и да го карам да страда :!:

ти нещо не си разбрала.пише "нарани един мъж и стани жената на живота му".никъде не е казано,че момичето трябва да е влюбено в момчето.но ако момчето е влюбено в момичето,а тя не и го нарани,той ще я помни вечно.капиш? :roll:

teenkopele
07-07-2006, 23:10
Пълни глупости. :wink:

BeBencEto
07-08-2006, 08:24
nee spored mene e mnogo vqrno...daje onzi den mi napravi super mnogo vpe4atlenie...mom4eto koeto bichkam mi prati mn gaden sms sled kato mu bqh klipnala...sled koeto az mu pratih neshto ot sorta na ebi si maikata...koeto qvno go e naranilo zashtoto nqkude dulboko v sebe si i toi ima chuvstva kum men....sega se durji mnogo milo i ne iska da me izgubi dori i kato priqtelka vurpeki 4e az se borq za pove4e..

Josefinne
07-08-2006, 15:00
Глупости...как ще нараня някой,който обичам?!Много важно като се превърна в "жената на живота му"(което ме съмнява,че ще стане точно по този начин),та нали след това ще съм гузна пред себе си,че съм го спечелила по такъв начин...ако не изпитва нищо,по-добре да не съм с него,но не и да го карам да страда :!:

Кано нараниш един мъж така, ще знаеш, че е точно така :) . Напълно съм съгласна с тази " една истина". Случвало ми се е, но също така мисля, че и обратното е вярно, но става много по-трудно. Мъжете се влюбват по-трудно, но обичат по-дълбоко, по-силно; жените по-лесно се влюбват, но и по-лесно разлюбват. И най-вече правят много глупости :)