PDA

View Full Version : izmiva6t gel ?



06-23-2006, 21:14
da vi popitam poneje mi svur6va izmiva6toto za lice na neutrogena-visibly clear 2 in 1,i tui kato sum 4uvala 4e e hubavo da se smenqt tezi produkti za lice bihte li mi prepora4ali nqkoi dobar takuv izmiva6t gel-za pupki i mazna koja..

AssShot
06-23-2006, 21:30
Гледай сега, това да имаш чисто лице е супер лесно, само следвай мн внимателно следните прости стъпки:
1-Утиваш на кожен лекар за да ти каже какво да използваш според кожата ти, а не да ми питаш по форумчета тийнс дето и хабер си нямат от половината написано.
2-Утиваш на кожен лекар за да ти каже какво да използваш според кожата ти, а не да ми питаш по форумчета тийнс дето и хабер си нямат от половината написано.
3-Утиваш на кожен лекар за да ти каже какво да използваш според кожата ти, а не да ми питаш по форумчета тийнс дето и хабер си нямат от половината написано.
Това е.

a_curious_girl
06-24-2006, 08:27
Elea има нова серия за мазна кожа и измиващият гел е много хубав.


П.П.предишното мнение е много интерсно няма що =D> #-o =P~

dan dan dan
06-25-2006, 12:55
И аз ще ти предложа измиващия гел на Elea за мазна кожа,има и кремче,в момента ги ползвам и според мен ми действат добре.

kaka_lara
06-25-2006, 16:31
И аз ще ти предложа измиващия гел на Elea за мазна кожа,има и кремче,в момента ги ползвам и според мен ми действат добре. и аз така си мислех докато не дойде момента в който почнах да се обривам от Елея, а си бях взела цялата серия, за зелената става дума нали?! :cry: А иначе по темата препоръчвам измиващия лосион на нивея O:)

a_curious_girl
06-25-2006, 17:54
И аз ще ти предложа измиващия гел на Elea за мазна кожа,има и кремче,в момента ги ползвам и според мен ми действат добре. и аз така си мислех докато не дойде момента в който почнах да се обривам от Елея, а си бях взела цялата серия, за зелената става дума нали?! :cry: А иначе по темата препоръчвам измиващия лосион на нивея O:)


Не,не зелено.Това е друго -в бяла опаковка със синьо от скроо го има

e_l_i_z_a
06-25-2006, 19:17
Ако ти се дават повечко пари-VICHY или Clinique,а ако не-ELEA или Regal :wink:

a_curious_girl
06-25-2006, 19:24
Ако ти се дават повечко пари-VICHY или Clinique,а ако не-ELEA или Regal :wink:


П.П.А колко горе долу струва това на Vichy?

e_l_i_z_a
06-25-2006, 19:51
Ми незнам със сигурност.Попринцип на VICHY нещата варират масово от 20 до 30 лева.Ползвала съм на марката едно мляко за лице-Норма Дерм и маха пъпките.Една приятелка ползва измивния гел за лице и също е много доволна.Ма незнам цената му със сигурност.Питай в аптеките или на някой магазин "Бонжур".

innna
06-25-2006, 20:49
Elea има нова серия за мазна кожа и измиващият гел е много хубав.


да! страхотни са! :smt007