PDA

View Full Version : Проблем когато пия...



Сода Кинли
06-23-2006, 22:01
Значи незнам дали темата е за тук или за здравни проблеми, защото и за двете става, но както и да е... На 15 съм и пия от няколко месеца - най-вече бира или водка... Но имам един много странен проблем де никой от моите приятели го няма и незнам какво да правя. Като пийна 1-2 бири или водки и ушите ми заглъхват... Като продължа да пия положението се влошава и се появява едно пищене в ушите и почти не чувам какво става. И това продължава докато изтрезнея... И това се случва всеки път като пия... Напивал съм се много само веднъж досега и се уплаших много, защото не чувах нищо... Само едно пищене... Знам че не е нормално, но от какво може да е? И какво да правя?

siXt_senSe
06-23-2006, 22:25
Ми спри да пиеш [-X

pinki
06-23-2006, 23:22
Ami nai veroqtno :-k ...tova e svurzano s nervite!Smisul samite svruski na nersnite okon4aniq v sledstvie na koeto ima strani4ni efekti ! :-k Ama 6te e xybavo da poseti6 doktor za da si po-sigyren1 :-k

eDnO_MaLkO_f
06-26-2006, 10:05
сагласна сам с siXt_senSe най-добре спри да пие6 [-X [/quote]

satir
06-26-2006, 12:53
Problema e mn seriozen bayka
MINI NA RAKIQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
togava moje i ochita da ti otkajat
a ako frasnesh i nekoq mastika shte stanesh drug chovek
bunak s bunak
kusay be mayna
kato ne ti ide pieneto kusay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:smt102

Slipped Away
06-26-2006, 18:45
За този проблем моя съвет е да се ограничих до една водка или бира,но никога не ги смесвай двета,а най-добре е изобщо известно време да не пиеш!

sexY_mackA90
06-27-2006, 10:58
Tfa po-prinicp na mnoy xora stafa taka...mi vij prosto ne pii tolkofa mnoy ne se prafi na guzar pred priqtelite si i tfa e!!!

^MaLkOtO^ZlO^
06-27-2006, 11:57
божеее ама че жалка тема...как може така бе хора?! като не можете да пиете просто НЕ ПИЙТЕ!!! много мразя такива жалки изпълнения...пияни момичета и момчета които пият само за да се правят на гъзари ебати честно ви казвам вече ми втръсва защо мислиш че като се напиеш и не можеш да чуваш си много високо в очите на останалите?! ето и аз пия нямам против пиенето обаче като не ти понася просто СПРИ!!!

BAD_GIRL_
06-27-2006, 19:20
dam po dobre e spri da piesh axaxxa :wink:

06-28-2006, 09:25
ами к'во чакаш отивай на доктор уши-нос-гърло той няма да ти каже 'спри да пиеш' а ще ти обясни какъв е проблема

Brrrrrrrrrrrrr
06-28-2006, 10:16
Върви на оториноларинголог или просто спри да пиеш и да видиш какво ще стане. Но лично аз те съветвам да ходиш на лекар.

Ninja
06-28-2006, 13:54
Пробвай с нещо друго и ако пак е същото дири доктор щото ако обичаш да си попиваш ще видиш зор.Бая базик ще си отнесеш

teenkopele
06-28-2006, 15:25
dam po dobre e spri da piesh axaxxa :wink:

Ще й бъде доста трудно, ако няма силна воля.

Според мен, се консултирай с лекар, без родителите ти да узнаят.
Успех. :wink:

^MaLkOtO^ZlO^
06-28-2006, 20:09
как да се консултира с доктор сещате ли се как ще я изгледа като му каже "абе аз съм малолетна ама си умирам да пия що не ми дадете некфи хапченца щото нещо оглушаам като се натряскам"

CRaZy_IKT
06-28-2006, 20:39
Човече се едно да ми кажеш НЕ ОБИЧАМ ЧУШКИ,АМА ЯМ ЗАРАДИ ПРИЯТЕЛИТЕ...Ти трябва да се прегледаш на лекар заради психичните си ОВЧИ отклонения.Утре да не ми кажеш НА МЕН НЕ МИ ДЕЙСТВА ХУБАВО ХЕРОИНА,АМА НАЛИ ФРЕНДОВЕТЕ...
Жалка работа

06-29-2006, 11:36
Напивал съм се

Bre vie idioti li ste?! Shto obqwihte momcheto za ovca ve? Izobshto chetete li kvo vi e napisal! Prosto obejdavam se che ste glupaci...

Inak po temata... Moje da e prichineno ot padane na kryvnoto nalqgane ili stranen vid alergiq. V pyrviq sluchai pii kafe ili energiini napitki, a vyv vtoriq mislq che alergozan shte swyrshi rabota.

CRaZy_IKT
06-29-2006, 12:08
Напивал съм се

Bre vie idioti li ste?! Shto obqwihte momcheto za ovca ve? Izobshto chetete li kvo vi e napisal! Prosto obejdavam se che ste glupaci...

Inak po temata... Moje da e prichineno ot padane na kryvnoto nalqgane ili stranen vid alergiq. V pyrviq sluchai pii kafe ili energiini napitki, a vyv vtoriq mislq che alergozan shte swyrshi rabota.
ти си кретен :mrgreen:

06-29-2006, 21:16
Ako vkarash malko misyl, moje da otkriesh qwniw fakt, che fakticheski ti si kretena, ama ajde... Radwaj se...