PDA

View Full Version : Не знам кво чувствам



sssssssss
06-24-2006, 00:15
Ходя с момиче от 2 седмици ... аз завърших 12 клас а тя завърши 7 клас смятайте за ква разлика .. На нейната възраст сигурно по-хубаво момиче няма в тоя град така си мисля .. 1-т път я отрязах заради годините но тя настояваше да тръгнем и ето тръгнахме. Момичето мн ме кефи първоначално говореха всичките ми приятели да тръгна с нея,а сега точно обратното защото била малка лигла ... И даже пред някои хора ме е срам да кажа годишната разлика даже по центъра пред големите кафета не я хващам за ръка(срам ме е щото си имам няква репутация голямо ми е егото може би не знам) ... И ето че преди 3 дена се появи едно момиче в компанията което ми хареса доста на вид ... И после разбрах че тя много ме харесвала и била готова да чака малко ... И сега съм дигнал мерника на мойта и съм решил да късам ... Нямам силни чувства към сегашното ми гадже и си мислех че мога да направя някфа менка ... Обаче сега като съм у нас и съм си пуснал музиката се здухах и си мисля за моментите заедно въпреки тва че е по-малка... Направо ми става гадно даже ми потекоха сълзи... Даже се намират хора доста дето да се ебават за тва че тя е толкова малка направо ... и съм решил че ще скъсам дори да не знам как да го направя ... Искам да скъсам по най-безболезният начин за нея да не я боли защото тя е мн. хлътнала офф като се сетя кво ще и е на нея ... камо ли ако ме види с новото момиче ... И не мога да си обясня защо като нямам чувства силни,на баладите се сещам за гаджето ми и затова ако я оставя че ще ми липсва,но аз наистина не искам да продължава тази връзка ? Дали е въпрос просто на свикване,дали ако си хвана ново гадже и към нея може да се зародят някакви чувства ???
АЗ много уважавам сегашното си гадже,тази 7-мокласничка и сърце не ми дава да скъсам с нея .. Бе с една дума НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ МНОГО СЪМ ОБЪРКАН и не знам какво искам и аз ... Моля ви кажете ако сте имали сходни случаи и какво бихте ме посъветвали ???
Това ново момиче което срещнах наистина ме привлича повече,но явно съм свикнал до някфа степен с гаджето си не знам :cry: :cry: :cry:

ziky
06-24-2006, 00:19
знаеш ли избери само една и то тази която ти подсказва сърцето...след като нямаш чуства към гаджето си до толкова че да си с нея и го каиж мамка му ианче я нараняваш и излиза че си с нея само заради и аз незнам какво...+ това не си малък вече и моя съвет е да тръгнеш с новото момиче онази емлка за теб...аз съм твърдо против разликата от 200 години в отншенията ") успех батка и вече наиситна лека че си еба верно века :D

sssssssssssss
06-24-2006, 00:35
Мерси,и аз така мисля че разликата е основният проблем .. Не мога да изляза с гаджето си на една кръчма дискотека клуб ... Обаче много уважам гаджето си дори да е малка по-скоро като приятелка ... Не наистина ми става гадно като се сетя че трябва да скъсам с нея .. Не мисля да е на живо защото няма да успея просто ... Сещам се за моментите заедно прекарани но на мен въпроса ми е : Искам да забравя моментите прекарани с настоящетото ми гадже,дали ще стане това чрез новото ми гадже с което мисля да тръгна ...

Matik
06-24-2006, 01:11
Мда прав си. Ако се страхуваш да не я нараниш не се притеснявай. На тази възраст 7мокласниците момчета се лигавят много и момичетата се ориентират кам батковци като теб. Така че не се притеснявай. Ако с момичето което в момента харесваш имате повече общи интереси най-вероятно ще забравиш сегашното си гадже по барзо. И все пак всичко зависи от това какви са чувствата ти към двете независимо от възрастовата разлика - дали е любов, физическо привличане или просто приятелство.

Labelle
06-24-2006, 02:42
Хайде сега глупости - каква разлика, каква репутация? 5 години не е чак толкова много, не правиш нищо нередно и осъдително и мисля , че хората, които се ебават просто завиждат. Тъпо е. А за чувствата ти - смяташ ли че щеше да ти е кофти и да пишеш тук ако ги нямаше ? Не. Не бързай да си зарязваш гаджето, според мен основният ти проблем е срамът от възрастта й - е някои хора са доста зрели въпреки годините си, не може да съдиш само по това. Замисли се доколко ти харесва момичето което си срещнал - понякога първото впечатление лъже жестоко. Дали става въпрос за чувства или просто тръпка по нещо, което нямаш, дали просто не ти се флиртува?

losemymind
06-24-2006, 04:48
i tvoita e slojna ... az she te posuvetvam da izveresh taq koqto te kefi pove4e. a puk za zarqzvaneto nikoga nqma bezboleznen na4in, ako e tolkova hlutnala kolkoto kazvash nqma kak sled razdqlata da ne i e kofti ama she se opra ... gledai ti da si OK i ako smqtash 4e she ti e po dobre s tova novoto momi4e probvai s neq ... 6oto posle moje da sujelqvash 4e ne si opital ... ;) Uspeh

ycMuBkaTa
06-24-2006, 05:11
Не мисля, че ви е толкова огромна разлика, че да се срамуваш и притесняваш от това. Просто ти си реши дали искаш да си с нея и не слушай хорското мнение. Ако решиш, че искаш другата обясни й, ще й е тежко, но ще те разбере все някак си. Много по-лошо е да живее в заблуда, че ходиш с нея от любов и между вас може да излезе нещо голямо.

saninka91
06-24-2006, 06:40
Trqbva da si izbere6 ednata za6toto e kofti da gi vyrti6 i dvete.Za gadjeto ti kydeto e 7 klas -tova nqma zna4enie , do kolkoto razbiram q haresva6 i si sviknal s neq ,ama nali priqtelite ti govorqt 4e e mn malka dai da q skysa6 .Te ako ti kajat da sko4i6 ot nqkyde 6te sko4i6 li ?Naistina priteli sa ti no ne trqbva vinagi da pravi6 tova koeto te iskat vse pak .
Vyprosno drugoto momi4e siguren li si 4e prosto ne e za sporta a naistina ima6 4uvstva kym neq .Ili pyk prosto tyrsi6 opravdanie da skysa6 s malkata ?
Neznam sam trqbva da si re6i6 kakvo da pravi6 ama si pomisli zaradi koi go pravi6 -zaradi 4uvstvata si ili zaradi priqtelite .I ako slu4aino re6i6 da skysa6 s malkata mnogo vnimavai za6toto edva li 6te go prieme dobre .Aide uspeh v re6enieto

koalka
06-24-2006, 07:16
Ами явно щом те е срам да ходиш с нея по улиците не я обичаш,ако я обичаше нямаше да ти пука от хорското мнение.Ако не я обичаш просто и кажи,че искаш да скъсате и че не я обичаш.Няма безболезен начин-като и кажеш ще я нараниш и ще я заболи в зависимост колко те обича.И един съвет.не се занимавай с някакви по-малки от теб.Толкова ли няма момичета на твоята възраст?Ами щом харесваш другото момиче и,ако тя има интерес към теб,тръгнете.

summer_04
06-24-2006, 08:07
pi4 tva si e jiva problemaciq,trqbva da preceni6 dali naistina q haresva6 ili e prosto vupros na svikvane i ottam ve4e da preceni6 kakvo da pravi6!;)

06-24-2006, 08:27
ami koi te e karal chak pyk tolkova na sila da stanete gadjeta?da si mislil na vreme.ama i tq e bila hlytnala dosta.az kato neq se bqh vliubila v edin,koito beshe s 4 godini po-golqm ot men.obache toi postypi pravilno kato ne mi obryshtashe vnimanie,inache shtqh da sym v syshtata situaciq.nqma nachin da e bezbolezneno.kazvash i che veche nqma smisyl da ste zaedno i do tam. :? ami tova e jivota.truden.sega i az nqma gadje,toi syshto.no taka si e po dobre. :roll: :wink:

06-24-2006, 08:41
МИ след като нямаш чувства към малката по-добре и го кажи.Съгласна съм с fergieson,че е трябвало да мислиш навреме.К'во ти е виновно момичето,че едва ли не да я лъжеш?Щом не искаш да си с нея,зарязвай я и не се занимавай повече.И за двама ви ще е по-добре.

lost_girl
06-24-2006, 12:04
ako pita6 men bih te posavetvala da si ostane6 s staroto ti gaje(7-klasni4kata) za6to kak ti kaza ti puka za neq i mooje mi 4ustvata ti sa ohladnqli za izvestno vreme,no si predstavi 4e trugne6 s drugata i izvednaj pak si vlubi6 v tvoita?

NeSTa_86
06-24-2006, 12:11
ЩЕ ти разкажа една случка..миналата година ходих с едно момиче, то е 90 , а аз съм 86...и по главната като вървяхме и дочух едни зад нас...да казват: "Товя бати педофила" и сеп очувствах малко конфузно...

sexy_macka
06-24-2006, 12:16
nai-gadnoto e da gi vurtish i 2te...
iskm da ti kaja che s moq priqtel trugnahme minalata godina toi zavurshi 11kl a as 7 ... t.e. sega zavurshfa 12 a as 8 (pochti ednakfa raslika),smisl 7kl=8kl otnosno 11kl=12kl(pone spored men) ta iskah da ti kaja che fsichki kasfaha "tq e syper qka ama e mn malka,oshte si e detski ukula" toi iskashe da sksua s men zaradi tova ia s mu akzah da mi dade shans da vidi che ne sm tolkova malka.Toi mi go dade i eto sega sme veche 1godina i 5meseca zaedno i fsichki kasfat "dobre.,che ne ni poslusha i ne sksuahte"
Ostani s tazi,koqto t epravi shtasliv ! :smt006

IKisseDAGirL
06-24-2006, 14:48
радвам се, че има все още такива момчета като тебе, на които да им пука за чувствата на другите и за това, че може да ги наранят :) що се отнася до другото, мисля, че ти става гадно, защото малко си се привързал към нея, жал те е, че трябва да й причиниш болка, апък и сигурно не е лош човек и за това...
най-добре скъсай с нея и тръгни с другото момиче, но имай в предвид, че чак когато загубиш нещо го оценяваш, и може да се окаже, че си държал на сегашната ти приятелка повече от очакваното :roll:
за това си помисли добре преди да правиш каквото и да било... айде успехче :)

ton1
06-24-2006, 15:29
Аз бях автора на темата,определено не искам да губя сегашното си гадже като човек и като приятел така че ако скъсаме което най-вероятно ще стане тези дни,ще направя всичко възможно че да остана с нея мн. добър приятел и дори ще и се обаждам да излизаме но нищо повече ...

Сори отдавна не бях писал във форума :)) даже доста постове са ми изтрити като гледам :Р

IKisseDAGirL
06-24-2006, 16:14
малее ама ти си много сладичък :mrgreen: ако и в Д-град имаше такива момчетаа... хич нямаше да ми е скучно :D O:)

таа по темата, че малко се поувлякох8-[.. наистина е добро решение да си останете приятели :wink: глупаво ще е да се подминавате ей така, апък и ако наистина те харесва много, ще й е още по-гадно да не общувате и да се правите на непознати :roll:

ЕЛИ
06-24-2006, 18:01
здрастии!!така..първо моето момче ще ти кажа че възрастта няма такова значение,каквото ти му отдаваш..според мен ти не само харесваш сегашната си приятелка,но и я обичаш...пречат ти тези глупави предрасъдаци ,които твоите приятели ти набиват..послушай ме-ако си щастлив с нея,годините нямат значение...разликата честно казано не е голяма,аз съм на 17 приятеля ми скоро прави 24...мн го обичам и той мен...колкото и да си ми набивали за годините аз ще съм с него
така и второ:към новото момиче според мен изпитваш сексуално привличане,а и сигурно е по-голяма от приятелката ти и това ти влияе
В КРАЙНА СМЕТКА БЪДИ С ТАЗИ,КЪМ КОЯТО ИМАШ ИСТИНСКИ ЧУВСТВА...успех от мен :smt058 :!: :wink:

strawberry1988
06-24-2006, 18:08
napravi kakvoto ti diktuva surceto i ne se interesuvai ot mnenieto na drugite

Krem4eto
06-24-2006, 18:37
Аз бях автора на темата,определено не искам да губя сегашното си гадже като човек и като приятел така че ако скъсаме което най-вероятно ще стане тези дни,ще направя всичко възможно че да остана с нея мн. добър приятел и дори ще и се обаждам да излизаме но нищо повече ...

Сори отдавна не бях писал във форума :)) даже доста постове са ми изтрити като гледам :Р

Сори ама аз мисля,че много се влияеш от мнението на другите!!!Ако не ти пукаше и харесваше момичето щеше да им теглиш една ма*на на приятелите си (да им кажеш,че каквото и да говорят това е твоя избор).Ти си слабохарактерен човек и щом приятелите са ти казали "Скасай с нея" и ти веднага ХОП касаш!Знаеш ли щом сега мислиш за момичето значи не можеш да го замениш!!!Така че бъди си със седмокласничката!!!И стига се прави на тешкар че ще тръгваш с другата!Откаде знаеш дали ще се получи!

ton1
06-27-2006, 00:17
Сори ама аз мисля,че много се влияеш от мнението на другите!!!Ако не ти пукаше и харесваше момичето щеше да им теглиш една ма*на на приятелите си (да им кажеш,че каквото и да говорят това е твоя избор).Ти си слабохарактерен човек и щом приятелите са ти казали "Скасай с нея" и ти веднага ХОП касаш!Знаеш ли щом сега мислиш за момичето значи не можеш да го замениш!!!Така че бъди си със седмокласничката!!!И стига се прави на тешкар че ще тръгваш с другата!Откаде знаеш дали ще се получи!

За това че се влияа от мнението на другите е така наистина,но това е защото съм си изградил някаф имидж и не искам да го прецакам.Освен тва аз не скъсах с гаджето ми защото са ми казали скъсай с нея а просто се стигна до там ... Вече ми ставаше и гадно като я викна с компанията заедно... Както и да е.

valantin_love ... мерси за това което каза,не че съм скромен ама тая снимчица е доста старичка :(

Tesinka
06-27-2006, 11:19
Ami vij ti trqbva da si izqsni6 4uvstvata kum sega6noto si gadje. 6tom si reshil-davai skusai s neq,no posle dosta moje da sajalqvash,4e ste se radelili!
Ti si reshavai i naistina se nadqvam da izberesh pravilniq izbor :)

BeBencEto
06-27-2006, 11:24
pich az usm na mnenie che ne trqbva da ksuash gadjeto si nqma nikakvo zna4enie 4e e 7mi klas...nqm zna4enie razlikata nali izpitvash enshto kum neq....sled kato se seshtash na baladite za neq..ti chuvstvash neshto dulboko v sebe si...dori i da ne ti se vqrva..a prosto go izkarvash sa 4e ot sujalenie ne iskash da budesh sneq..nz tupo e...kvo ti samo vunshniqt vid li gledash ..novo momi4e v kompaniqta hubavo..e kvo kato e hubava jiva i zdrava ti si imash gadje..za kvo kum tazi osven simpatii drugo ne izpitvash..tupo e..

AVRIL4ETO
06-27-2006, 18:26
i az mislq kato {S}a^N^n{Y}