PDA

View Full Version : град Перник



Sisito
06-24-2006, 08:27
Преди малко прочетох някой форумци какво са писали за моя град и искам да им кажа че въобще не са прави ,Перник е много готин град както всеки град има своите и положителни и отрицателни черти и места. Нека всеки които е идвал в Перник да каже какво мисли за него, а и тези които са чували за него с какво впечатление са останали.
:wink: :wink: :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

summer_04
06-24-2006, 09:21
pernik ne e lo6 grad,po-spokoen e ot sofiq,koeto e dobre,no ne moga da jiveq tam,v kraina smetka koi kudeto si e sviknal!:)

djigi
06-24-2006, 09:39
В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.

06-24-2006, 09:51
В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.
iaz tei:?

teenkopele
06-25-2006, 02:59
Пътят за селото ми минава от там.
Нямам почти никакви впечатления, освен че има доста кафета и т.н. . :wink:

teenkopele
07-07-2006, 23:40
http://www.amazon.com/gp/product/B000FVKC8O/qid=1152181604/sr=1-1/ref=sr_1_1/103-5076435-6063006?redirect=true&%5Fencoding=UTF8&s=apparel&v=glance&n=1036592

Хах, това ме изкефи! :wink:

Slipped Away
07-08-2006, 14:36
Веднъж бях на гости в Перник и решихме да отидем на дискотека-егати дискотеката,само чалга! :smt013

niki7o
07-08-2006, 14:39
pernik ne e lo6 grad,po-spokoen e ot sofiq,koeto e dobre,no ne moga da jiveq tam,v kraina smetka koi kudeto si e sviknal!:)
sglasna sum s tebe

kobrichka
07-08-2006, 23:49
аз съм от Перник и мога да кажа на всички да си гледате работата защото Перник си е супер има своите отрицателни качества но можете ли да ми кажете кои град няма.Whisskas какъв ти е проблема като не ти харесва махни се от този град и готово :evil: :evil: :evil:

RedChil
07-10-2006, 14:26
Знаеш ли какво, живея 15 години в Перник и не можеш да ме разубедиш че не е мазна,гнусна,смръдлива чалга дупка....
Не виждам нито една хубава черта във всичките жалки чалгарски детскотеки,в спечените идиоти и шибаните лиглички...Нито пък в мазните мутри,нито в недоебаните курви....Дори джойнт-а е гнусен...Факт.Перник смърди
\m/ Yeah!

kobrichka
07-10-2006, 17:22
Whisskas ти каде би се преместил да живееш тогава в софия ли? защо мислиш че там няма наркомани, чалга гъзета както ти се изрази навсякаде ги има.Второ не ме познаваш и нямаш никакво право да ме наричаш идиот,разбра ли? :evil: аз да съм те убидила не нали? Трето което е много зависи от човека,за да си го направиш готино трябва малко да се постараеш,ти имаш ли изобщо приятели? и четварто което е каза нещо за джойнта, мой човек тук не си прав,но няма никакво значение факт е че перник не е съвършен град има много отрицателни черти,но немисля това да си богат да е такава черта,не мисля това в един град да има хубави кафета също да е отрицателна черта?

RedChil
07-10-2006, 17:24
1.Уискас е женско.
2.Пише се "Обидила"

HandOfBlood
07-11-2006, 01:06
крисито яко се изцепва... :lol:
1. то е ОЧЕБРЪКНО, че уискас е женско
2. къде е говорила за тва замърсено отвсякъде градче, наречено софия...
3. хем пита 'защо мислиш, че тям няма еди какво си', а в следващия момент 'ти самА спомена, че навсякъде ги има'...
пращиш от логика

Mo6no
07-21-2006, 18:17
Pernik PaRaDiSe (http://vladeto.com/PP/Pernik%20Paradise.mp3)

Loshotia
08-07-2006, 10:17
Whiskass, права си, ама друго си е да отидеш у некое лъскаво кафе у квартало с приятелките ти след манюрист, сауна и солариум, да лигавите некво кафе два часа и да слушате новите хитове по плането,а накрая гаджето ти - фризиран младеж с ризка, пртъркани дънки и големи очила да спре пред въпросното кафе с голф тройката, с пернишка геристрация затъмнени стъкла, неонови лампички и едно кученце на таблото дето поклаща глава. Вътре звучи новия мега хит на някоя фолк дива. Всички в кафето да отправят поглед към колата, а ти точно в този момент да станеш, да метнеш на рамо малката си златиста чантичка и да се качиш във возилото. Еееех, е тва е живота. След това гаджето ти бесно да те откара към центъра, пука му, че е минал на три червени светофара, отнел е предимството на 4-5 автомобила и баз малко е щял да сгази 2 деца на пешеходна пътека. Та той е готин заедно с голфа. А ти да погледнеш към него и да кажеш: това е мъжът мечта!
Еснафщина!

Хехе, Whiskass, дано успееш да се разкараш от там. Стискам ти палци. За скейт парка, не се надявай, само това ще ти кажа. Евентуално би се направил такъв, при положение, че има скейтъри и доста спонсори

6emet4e
08-14-2006, 20:51
еми аз съм ходила много пъти в Перник и чесно казано не съм останала хич с кой знае кво лошо впечатление!има недостатъци-да,но кой град няма?!? не мисля че градчето е толкова лошо колкото го изкарват някой... но няма значение всичко е въпрос на мнение-аз също не мога да си представя да живея там,но не за друго,а просто щото съм си свикнала тук :roll:

Mo6no
08-14-2006, 22:01
Pernik PaRaDiSe (http://vladeto.com/PP/Pernik%20Paradise.mp3)
Не ви ли хареса песента? :-k :smt005

vra4ka
08-14-2006, 22:10
Хубави хора са в Перник!
Само тези заводииии ](*,)

miloto_girl_4e
08-14-2006, 23:04
В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.


И аз така...
Нямам и желание да го посетя обаче..

Loshotia
08-15-2006, 08:06
Pernik PaRaDiSe (http://vladeto.com/PP/Pernik%20Paradise.mp3)
Не ви ли хареса песента? :-k :smt005

Абе с тая песен ми звъни телефона бе!

ТУМБУРАКИ
08-31-2006, 03:22
След АСКУУ най-смешен ми е тоа град.Перник,или както те му викат - ПЕУНИК.Страхотен град,пълен с мургави създания - или въглищари,или цигани,оди че разбери що на он лицето му е черно като автомобилна гума :mrgreen: .

Fuck_Fashion_F
09-04-2006, 23:22
Whisskas ти каде би се преместил да живееш тогава в софия ли? защо мислиш че там няма наркомани, чалга гъзета както ти се изрази навсякаде ги има.Второ не ме познаваш и нямаш никакво право да ме наричаш идиот,разбра ли? :evil: аз да съм те убидила не нали? Трето което е много зависи от човека,за да си го направиш готино трябва малко да се постараеш,ти имаш ли изобщо приятели? и четварто което е каза нещо за джойнта, мой човек тук не си прав,но няма никакво значение факт е че перник не е съвършен град има много отрицателни черти,но немисля това да си богат да е такава черта,не мисля това в един град да има хубави кафета също да е отрицателна черта?

1-во Whisskas е момиче(нали,въпреки че я бъркат понякога с момче),което не е от голямо значение нали.2-ро мога да ти кажа че има приятели,може да не са много,но за сметка на това са ИСТИНСКИ,3-то ние знаем как да си правим да ни е хубаво,но просто от мазнотията,която се върти в Перник няма друго място за нас осжен градинки и парково,което е подтискащо(Да си чужала за дискриминация?Това е същото)4-то-джойнта си е под всякаква критика и последно-съгласна съм с Whisskas че си идиот!!!
:smt013 Обичам те Whisskas!!! :smt006

az_slunceto
09-05-2006, 07:35
ami seloto mi e VELINOVO.a PERNIK e edin grozen grad,koito samo zamarsqva ](*,) prirodata i ima mnogo zavodi i e mnogo grozno.

az_slunceto
09-05-2006, 07:39
moga da vi kaja,nai-luskavite kafeta sa v sf kafe BULGARIQ do ruskata curkva i v CUM kafeto. :mrgreen:

az_slunceto
09-05-2006, 14:29
:smt014 pernik e edin ujasen grad.nqmam dumi prosto. :( ](*,) samo zamursqva okolnata sreada. :smt013 :smt018 :smt019 :smt011 :smt013 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 [-X

§
09-05-2006, 16:10
az_slunceto .....ако мислиш , че само Перник замърсява природата , значи си с напреднал стадий на заблуденост.Иначе съм съгласен с всичко дето е написалА Whisskas.

§
09-05-2006, 19:21
Ами Whisskas в Перник не всички са боклуци , има и свестни, макар и малко :wink:

RedChil
09-05-2006, 23:32
Хитрец! :-D

az_slunceto
09-06-2006, 06:11
tebe kato ne ty puka za prirodata na mene mi puka. :evil:

Whsisskas``
09-06-2006, 11:37
Aide palete go, az si subiram torbichkata s parcali i idvam pri exploited :mrgreen:
Ideqta e dobra ;]
Iii slunce...kato ti puka tolkova mnogo...mi aide,pali go ti, samo zamrusqva :lol:

az_slunceto
09-06-2006, 12:23
:twisted: toq pa q pali na 200 i dim da te nqma :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

LilAngel
09-12-2006, 10:34
ами аз имам праиятелка от там и мн ме кефи :) познавам и други хора от там и мисля, че са яко образи хората от там :smt016

RAWRRR
09-23-2006, 06:41
tebe kato ne ty puka za prirodata na mene mi puka. :evil:

Ако го нямаше Перник,тоест не точно града,колкото наличието на полезни изкопаеми (лигнитни въглища) и ТЕЦ "Република" (не съм сигурна) сега ти щеше да си бъркаш в носа,чакайки пред някоя обществена тоалетна,с надеждата за малко топла вода,с която да се изкъпеш и щеше да използваш свещички не само за молитви,а и за осветление и дай боже за малко топлинка.
Благодарение на Перник цяла София живее цивилизован живот.
Факт е,че енергетиката е един от основните замърсители на околната среда,но не може без това.

one_more_minute
01-25-2007, 17:38
tebe kato ne ty puka za prirodata na mene mi puka. :evil:

Ако го нямаше Перник,тоест не точно града,колкото наличието на полезни изкопаеми (лигнитни въглища) и ТЕЦ "Република" (не съм сигурна) сега ти щеше да си бъркаш в носа,чакайки пред някоя обществена тоалетна,с надеждата за малко топла вода,с която да се изкъпеш и щеше да използваш свещички не само за молитви,а и за осветление и дай боже за малко топлинка.
Благодарение на Перник цяла София живее цивилизован живот.
Факт е,че енергетиката е един от основните замърсители на околната среда,но не може без това.
Ми всъщност вече въглищата в Перник нямат такова голямо значение... Вече до колкото знам не се добиват.. Сега Бобовдол е водещ в това отношение...
Почти съм сигурен, че въглищата в Перник не са лигнитни, а кафяви...

6y6ence
08-18-2008, 22:43
Господиииииииии :? как може да сте такива веее уискас или там както се пишеш как може да си толква груба ебахти ужаса......няям нищо против скейтърите и т.н. даже ви се кефя, че сте си някфи задружни. тъпо е, че смотаната община не ви обръща нужното внимание ама кфа е тая злоба бееее нека си живеят смотаните чалгарчета,но определено не се дели града на чалгарченца и ти и тфоите приятели повярвай ми..мн крайно говориш без никфо желание да се опиташ да си опраиш живота в момента като толква не те кефи..не е красиво така да се изказваш се пак си от тоя град, колкото и да не ти се иска мн добре знам че не е най-перфектния и на мене мечтата ми е да се махна оттука ама ти се едно живееш в Кербала заеби
и за тия дет минават за села и тнт през Перник да ви кажа че тфа,което виждате не е всичко и дори бих казала че е най-грозната част :)
ааа тия дет се ебавате с града ми - заврете си комплексарското мнение отзад и като толква не ви кефи не си хабете клавиатурите да пишете коментари ;)

Sarge
08-19-2008, 09:24
Абе имаше един лаф за Перник: "Отиваш с бяла риза в Перник, връщаш се с черна" :lol: :lol: .Мноу е култов града просто, некъв дух витае там :Д:Д.

one_more_minute
10-11-2008, 21:52
Мноу е култов града просто, некъв дух витае там :Д:Д.

Добрия дух на алкохола ли имаш в предвид :D

Darkkiss
10-12-2008, 00:41
Абе имаше един лаф за Перник: "Отиваш с бяла риза в Перник, връщаш се с черна" :lol: :lol: .Мноу е култов града просто, некъв дух витае там :Д:Д.

не случаино се пазиме от черен голф 2 с регистрация почваща с ПК