PDA

View Full Version : Дрехи?



a_curious_girl
06-24-2006, 08:41
Значи какъв вид дрехи си купувате - спортни или по-елегантни?Как обикновено излизате навън-лятото и зимата?Обувки-какви носите най-често?Защо?Въобще всичко за облеклото ви... :wink:

pinki
06-24-2006, 09:10
OOoooo eto edna gotina tema! \:D/ Ami kato za na4alo az sum na 15 !lubimite mi cvetove sa zelen,rozov i moje bo sin.Obojavam da obikalqm magazinite...prosto s 4asove moga da obikalqm! :smt016 ami nai mi dopadat rairanite blyzki i....abe cvetnite ne6tica,stilut mi e sportno-eleganten (opitvam se da se pridurjam kum nego de :wink: )I si padam po po iz4an4eni sladyrski ne6ta,a za lqtoto obi4am da xodq s djapanki i 4exli4ki (koito su6to sa adski cvetni) kato za obleklo nqkoq rokli4ka (otnovo cvetna \:D/ ) i su6to taka rqdko no fakt obi4am ...kakto vsi4ki ostanali prostosmurtni xorica da nosq potni4eta,dunki i teniski!E that`s my stile :smt016

P.S:malko sum 4alnata! :-$

Sapphir
06-24-2006, 09:30
Аз предимно обичам да си купувам всичко. Стига някой да ми даде пари. Блузи , потници най-често си купувам. По 5 лева от арабите, мега яки. Хаха..

`Death`Whore`
06-24-2006, 09:34
Най-много обичам да си купувам бижута, което се случва само когато имам бал...и евентуално сватба. Дрехи и обувки мразя да купувам, защото много рядко нещо ми харесва.

sladi4koto
06-24-2006, 09:42
Много обичам да се шматкам по магазините.Нося предимно спортни дрехи,купувам си дънки,блузки,потничета.Обу ки-нося маратонки,лятото чехлички,джапанки...

rusalkata_
06-24-2006, 11:07
обожавам да си купувам блузки и потничета!гардероба ми е пълен предимно с тях. :-D обличам се така както на мен ми харесва.не се придържам към модата или някакъв конкретен стил,а купувам това което ми грабне окото.зимата като всяко момиче-с пуловерчета,дънки,ботушки( амо не от тези високите с тънко токче!не съм се качвала на такива и нямам такова намерение.страх ме е да не се пречукам! :lol: ).лятото-с панталони(7/8),дънки(7/8),сега и от по-късичките,потничета и чехлички. :-D

TikvenaElhichka
06-24-2006, 13:31
Мразя да се мотам по магазините(е, освен ако не е в търсене на дълга пола...)

06-24-2006, 17:20
Ходенето по магазините за мен е един малък кошмар, защото знам че ще се върна с празни ръце поради наличието на "спортно-елегантни" и "фиешън" цигански парцалки!

TSecret
06-24-2006, 17:42
nai-mnogo mi varvi da pazaruvam bluzki... nai 4esto v 4erno ili rozovo!

Swinkenhoffer
06-24-2006, 18:17
къдря се най-вече на ризи (то не е чудно защо имам толкова много). почти винаги успявам да си харесам някоя и я правя моя.

обуща не обичам много. особено с предпоследните два чифта се озорих жестоко. и не защото не можех да си харесам, ама това е друга тема.

с дънките нямам проблеми...

шопингЪ ми е най-лесното на мене :-)

hollaback_girl
06-24-2006, 19:41
mn qki4ka tema. :D ami az obi4am sekvi cvetove ama taq godina sym ludnala po 4erveno,rozovo,bqlo,sinio i moje bi zeleno.stilyt mi e po-skoro sporten,ponqkoga po-eleganten,zavisi ot nastroenieto mi.v garderoba mi ima predimno potni4eta,bluzki i pulover4eta,ima i danki ama nai-se kefq na poli4ki.za obuvki-botu6i za zimata,kecove i 4ehli4ki.obi4aM по-джиджаните ne6tica.

strange__
06-24-2006, 20:43
mn qki4ka tema. :D ami az obi4am sekvi cvetove ama taq godina sym ludnala po 4erveno,rozovo,bqlo,sinio i moje bi zeleno.stilyt mi e po-skoro sporten,ponqkoga po-eleganten,zavisi ot nastroenieto mi.v garderoba mi ima predimno potni4eta,bluzki i pulover4eta,ima i danki ama nai-se kefq na poli4ki.za obuvki-botu6i za zimata,kecove i 4ehli4ki.obi4aM по-джиджаните ne6tica.
Обясни ми значението на думата "джиджани" :lol:
Иначе по темата...дайте ми пари и ще ви покажа точно какво обичам да си купувам :mrgreen:

Ice_Queen
06-24-2006, 21:11
Мразя да се мотам по магазините(е, освен ако не е в търсене на дълга пола...)
и аз ! скучно ми е да се мотам по магазините!

find silence
06-25-2006, 11:56
като за начало ще кажа че ходя само в магазини където знам че ще има това което искам, най-много обичам да си купувам блузи

hollaback_girl
06-26-2006, 10:08
ami prosto джиджани.po-taka dre64ici.ne moga da ti obesnq,trqbva da ti pokaja prosto... :)

AmeLia
06-26-2006, 10:16
mn qki4ka tema. :D ami az obi4am sekvi cvetove ama taq godina sym ludnala po 4erveno,rozovo,bqlo,sinio i moje bi zeleno.stilyt mi e po-skoro sporten,ponqkoga po-eleganten,zavisi ot nastroenieto mi.v garderoba mi ima predimno potni4eta,bluzki i pulover4eta,ima i danki ama nai-se kefq na poli4ki.za obuvki-botu6i za zimata,kecove i 4ehli4ki.obi4aM по-джиджаните ne6tica.
Обясни ми значението на думата "джиджани" :lol:
Иначе по темата...дайте ми пари и ще ви покажа точно какво обичам да си купувам :mrgreen:

амии, девойче, тая думичка ДЖИДЖАН е многозначна, но като цяло главните и две значения за ГОТИН и ГОТеН (второто иде нещо като 'готин' - демек обеатното на готин.. уф оплетох се..) но ако питаш мен 'джиджани дрехи' би трябвало да значи или яки, или циганейшън.. сигурно hoLLaback_girL би ги описала като яки, а пък аз като ги видя може и да ми се сторят циганейшън, като се знам ква съм.. :mrgreen:

beB_
06-26-2006, 16:51
nai-mnogo obi4am da si kopuvam obuvki :)

ina4e si4ko obi4am da kopuvam :) i bluzi i kozmetika i pantaloni i qketa bijuta si4ko :)

korabokroshenec
06-27-2006, 13:52
Ходенето по магазините за мен е един малък кошмар, защото знам че ще се върна с празни ръце поради наличието на "спортно-елегантни" и "фиешън" цигански парцалки!INSOMNIA;BAS;BOARDSHOP;RADICALS; ve4e i FABRIC

06-27-2006, 21:06
Е тия скейтърските па как ги любя нямаш си и представа.....

sexY_mackA90
06-27-2006, 22:59
Az otifam v magazini kudeto znam 4e shte namerq qki gumenki i punkarski bluzi!!!

Jamalska
06-28-2006, 07:36
Е тия скейтърските па как ги любя нямаш си и представа.....
нях нях и аз...или поне хората под тях :---)
Тъъ по темата..Аз па мн бичам да са мотам по магазините...мн са кефя на килцата...шото по принцип кат си купувам дрешки са ми от фиксираните джобни и ми тряат 2-3 месеца поне за да си събера иначе пари...Хъм..бих казала че имам слабст към панталоните...широкички такива...;)

^FaiNt^F
06-28-2006, 10:17
пфф....не обичам да се мотая по магазините...много трудно си намирам нещо-всичко е претруфено и в някви кофти цветове...нося по-изчистени откъм модел неща и стават трудно нещата.. Нося се предимно в черно. стила ми бих казала че е...ъъ...спортен О.о....по-свободни дънки, тениски, поли (дълги стаа въпрос) и кецове. Е в най-олемите жеги обувам и някой друг чехъл. Лятото няй-често се джижа със свободни дънки, кецове и потник/тениска...казах вече за чехлите...зимата....ъъ..дънки някви, кецове и пуловер или блуза+суичър. Най-лесно си намирам обувки-като тръгна знам че търся примерно черни кожени кецове и знам г/д какъв модел да са и просто намирам този, доближаващ се наи-много до представата ми и го взимам и така.....

fuck_you_baby
06-28-2006, 10:51
az kato cqlo mnogo obi4am da pazaruvam(bilo to bluza,obuvki,danki,potnik,pola...)tova e edno ot lubimite mi ne6ta :wink:

elize
06-28-2006, 11:02
Аз обичам по - раздвижени и по - спортни нещица. Нещо, което да стои добре и да е удобно. Предимно си купувам дънки и спортни панталони, както и суитшъри. За лятото по - дълги поли, чехли и блузки.

Gugito
06-28-2006, 12:23
O za men nqma zna4enie kakvo e! :D Vajnoto e da se obikalq po magazinite i da se pazaruvat nai razli4ni parcalki, junjurii i kvi li ne izgazici!!! Tva moga da go pravq po cql den! \:D/ \:D/ \:D/

kudravoto
06-28-2006, 12:36
mi i az nai mnogo obi4am da si kupuvam bijuta nai ve4e obici i prusteni(':oops:')

White_DoveF
06-28-2006, 12:42
еми аз обичам най-много да си избирам блузки, защото съм доста слаба и трудно си намирам панталони..а най-яките обувки са кецовете...е правя изключение и нося чехли с токче 8-[ :mrgreen:

RaDiTy
06-28-2006, 17:31
mmmm az si vzimam nai-ve4e bluzki 6toto mnogo trudno si izbiram dunki i drugi takiva...a za tova koe nai -mnogo obi4am da si kupuvam -GRIMOVEE :D :D :D :D :D