PDA

View Full Version : Pomognete mi!Pravihme sex,a toi niama 4uvstva ;(;(;(;(!



mnogo ot4aiano vliubena
06-24-2006, 13:09
zdraveite! :) dosta dulgo se polu4i,no iskam da vi razkaja moita istoria i da vi poiskam suvet.
az sum na 16 i ot pove4e ot godina sum mnogo vliubena v edno mom4e,toi e na 19.boje,toi e nai-goliamata mi liubov nikoi ne moje da go obi4a pove4e ot men, NO si ima priatelka pri tova ot 2 godini hodiat uj seriozno. :cry: :cry: ta ot izvestno vreme se prestra6avah da mu zvunia,da go kania da izlizame i taka natatuk,toi vse mi otkazva6e mnogo takti4no i liubezno dokato nakraia prosto ne mi kaza v prav text,4e znae kakvo iskam ot nego,no niamalo da stane. :( edna no6t oba4e se slu4i taka,4e se vidiahme i az pak mu "nalitah". poiska da otidem na po-tiho miasto,za da pogovorim i otidohme u tiah. pak zapo4na s obiasneniata,4e tova koeto iskam ne moje da stane,no az mu povtariah 4e go obi4am i 4e ne moga bez nego. :cry: :cry: :cry: :cry: togava mi kaza,4e pove4e ot sex ne moje da mi predloji,za6toto si imal priatelka ,a i az sum bila mnogo muni4ka. az ISKAM pove4e gotova sum na vsi4ko za nego,no toi nastia 4e pove4e ot sex niama da ima.obi4am go i se suglasih,napravihme go i sled tova mi zaobiasniava,4e ne sme edin za drug i dano sega da mi e minal merakut.ne iskal da mi ostavia naprazni nadejdi, a i sum mu malka. :smt010 posle kato me zakara do nas mu kazah da ne se pritesniava,4e gajeto mu niama da razbere i toi me izprati s dumite "NIAMA NUJDA.TIA VE4E ZNAE " :( kakvo zna4i tova?! sega gi gledam postoianno zaedno,tia znae za nas,niamat problemi,daje tia minava pokrai men vse edno ni6to... ne razbiram,nali sex se pravi kogato si vliuben,s 4uvstva. ot moia strana az sum vliubena,pravih go s liubov,ot druga toi obi4a neia,a pravi sex s men i kak taka priatelkata mu znae i niama problemi.
kakvo da pravi az? :cry: :?: kakva e tazi negova vruzka.i hem hodiat ot godini,hem si znaiat edin an drug za "pohojdeniata",hem sa 6tastlivo vliubeni.kakuv be6e tozi sex za da mi mine jelanieto po nego.pomognete mi,kak da go spe4elia?obi4am go!!!

ne6i4
06-24-2006, 13:29
ami vij sega:moje da se kaje che i az sym na syshtoto mnenie no ne sym stigala chak do sex s nego!
otne mi dosta vreme da procheta istoriqta ti no razbrax edno toi si ima mn SERIOZNA priqtelka!znaqt kakvo sa pravili,toi qsno ti e pokazal che nqma da stane neshto mejdu vas!momchetata iskat samo sex nishto poveche!

SYVET:ami ne moga da ti kaja nishto dr osven da go zabravish!qsno ti go e pokazal (znam che zvuchi grubo no...tva e istinata)!a ako iskash da go zabravish mn e trudno!izlizai s priqteli pravi neshto koeto ti haresva,gubi si vremeto i s vremeto shte go zabravish! :) i az sym na tvoeto polojenie ama az sym na 15 a toi na 26 :smt010 vse pak sym po zle ot teb!ako tova te uspokoqva!

ama spored men razlikata vi ne e hich golqma!neznam ako moga da pomogna mi pishi na lichnata!nadqvam se da sym pomognala ama ako ima oshte neshto pishi!

uspex dano da go zabravish :)

IKisseDAGirL
06-24-2006, 14:15
първо: явно наистина си доста мъничка и наивна, за да смяташ, че секс се прави само когато обичаш някого :roll: в пълна заблуда си.. много често сексът е просто за задоволяване на физическата потребност, особено от страна на момчето, и абсолютно незадължително е да е свързан с някакви чувства :!:

второ: явно си била доста настоятелна и с приятелката си са се разбрали предварително той да направи всичко онова, за да може в крайна сметка да разбереш, че не изпитва абсолютно нищо към теб и че единственото нещо, което можеш да му дадеш, е необвързващ секс :? заедно са се договорили и са искали веднъж завинаги да ти поажат истината - явно неговото момиче е по-широко скроено и в името на спокойствието им се е съгласила на това :wink:
само дето не са отчели още един факт, труднозабелязващ се, и все пак доста важен - забравили са, че когато си влюбен, си готов на всякакви унижения, че би направил изключително много за своята любов и дори и в най-очевидните неща (като например това, че те е искал само за единия секс) намираш искрица измамна вяра, че това може би не е точно така, във всичко отчаяно търсиш обнадеждаващи знаци, каквито всъщност няма :roll:

и трето: човекът ясно ти е показал, че е невъзможно да има нещо м/у вас, но, както казах по-горе, ти не спираш да се надяваш и виждаш лъжливи признаци, съществуващи само във въображението ти, които да те уверят, че не всичко е загубено
спри! няма надежда, откажи се, недей да им досажсаш, за да не стане по-зле, остави ги да си живеят спокойно
знам, че е адски трудно, че не ти се вярва, че си мислиш "тя не е права, не всичко е загубено" но е така! проумей го... може да изглежда малко жестоко така да ти го казвам, но просто трябва да се осъзнаеш :?

пожелавам ти успех.. все ще намериш точния човек за теб, не се тревожи :) сега е трудно, но не винаги ще бъде така.. cHAo :-)

Black_Devil
06-24-2006, 14:19
mn kofti, opitvam se da ti vlqza v polojenieto. razbiram te mn dobre. no ne znam 6to si ses 1glasila da spi6 s nego, pri polojenie, 4e znae6 4e sled tva ni6to nqma da stane :?: :?: :?: :?: :?: ne e trqbvalo da go prai6 spored men [-X [-X [-X [-X

Овцата
06-24-2006, 15:11
Според мен той изобщо не й е казал истината, ами те е накарал да си мислиш така, за да не й я кажеш ти.

И съветът ми е просто да го забравиш. Няма какво да направиш в тази ситуация. И не е трябвало да правите секс (а той впрочем е бил или много тъп да ти каже, че така ще ти мине мерака, или те е смятал теб за много глупава, защото е ясно, че на момичетата не им минава мерака, когато го направят, а се влюбват още повече), но станалото станало и не се обвинявай. Може да ти послужи за урок в бъдеще.

И никога, никога недей да молиш по такъв начин някое момче и да му обясняваш колко го обичаш и не можеш да живееш без него (освен ако той пръв не ти го е казал). Единственото, което можеш да постигнеш, както виждаш, е секс за една нощ. Когато едно момче разбере, че момичето умира за него, той автоматично губи интерес към нея. Гадно, но факт. Човек се влюбва, когато в отношенията му с другия има поне малко несигурност. Когато се сервираш в краката на някой, край с интереса му към теб...

Следващия път, когато се влюбиш, ти пожелавам успех и страхотна, споделена, щастлива любов. Знам, че сега не ти се мисли за нищо друго, освен за него, но все пак се постарай да запомниш какво ти казвам.

iLoveChocolate
06-24-2006, 15:19
emi mila ne e trqbvalo moje bi da spi6 s nego.taa ot edna strana si sgre6ila.a toi se odnasq s tebe bezrazli4no.leko e trudno za tebe o6te da mu ti4a6 po guza.vuzmojno e i toi da ne e tvoita golqma liubov.makar da ne mi povqrva6.se pak na surceto ti ne moje da zapovqdvame.samo ti si znae6 kakvo 4uvstva6.ako puk naistina si ubedena 4e e TOI prosto se bori za nego,no na4inut ne e sex-a opredeleno [-X [-X

s3xy_d0ll
06-24-2006, 15:31
za sajaleni ti si budalata 4e si mu pusnala kato znai6 4e ni6to qnma da stana no 6tom e bilo s lubov (pone z ateb) ok. sq e momenta da go zabrai6 kolkoto i trudno da e. a i sex se pravi mejdu dvama vlubeni, samo ediniq ne stiga :!:
sega prosto se otkazvai ot nego 6tom si ima priqtelka i ti e kazal 4e ne te iska (za koeto iskreno sajalqvam 6toto znam kvo e :cry: ) prosto se otakji ot tva mom4e sigurna sam 4e 6te nameri6 drugo koeto da si te obi4ka O:)
a toi e mn tap da izneveri na priqtelkata si be tztzt ami ako i na teb zemi 4e ti izneveri ..gadnu ni ti trq takav :!:

rusalkata_
06-24-2006, 15:32
секс не се прави само,когато изпитваш нещо.не знаеш ли за връзките за по 1 нощ и т.н. които определено не се основават на чувства? :shock: ако питаш мен момчето ти е казало в прав текст,че не иска да има нищо м/у вас и че единственото което може да ти предложи е секс(но без чувства!).гаджето му може и да знае,но представи си че той й е казал,че ще прави секс с теб,за да може да те разкара?
няма смисъл да страдаш за човек,който не иска да има нищо общо с теб!забрави го веднъж завинаги! :roll:

ton1
06-24-2006, 15:36
Много малко хора останаха в 21 век които правят секс само зараду чувствата!

la4ezara
06-25-2006, 05:33
Moga samo da te sujalqvam, no sex VE4E ne se pravi samo kogato si vliuben....

Angel_Girl
06-25-2006, 10:18
Много малко хора останаха в 21 век които правят секс само зараду чувствата!
E zna4i az i moq priqtel sme izklu4enie :-D

e_l_i_z_a
06-25-2006, 10:47
Тук може би въпросът не опира само до секс с чувства и секс без чувства.Според написаното разбирам,че ситуацията е такава:
Момчето много обича приятелката си.Тя също обича него.Двамата си имат доверие.
Но идва нашето момиче,което е луднало по момчето.Но момчето не иска нищо общо с нея.Споделя за нея и на приятелката си.Момчето си мисли,че нашето момиче иска само секс от него,защото нали това масово искат момичета на 15-16 от 19-20 годишни мъже?Затова говори с приятелката си и двамата стигат до решение,че ще е по-добре да се угоди на това момиче,за да спре да ги безпокои.След 2 години непрестанно натрапване,това става-момчето се жертва само и само за да запази спокойна връзката си с приятелката си.Мисли си,че така ще сложи край на всичко.Но нашето момиче продъжава да се заблуждава,че съществува любов помежду им... :evil: