PDA

View Full Version : Нешо много лошо



06-24-2006, 16:29
Значи не намерих подходящ форум и затова ще пиша тук.
Вече съм на 15 години но все още ме влечат такива работи като окултизъм и спиритизъм.
Миналата лятна ваканция с едни приятели се събрахме и решихме да викаме духове в една стара къща до нас.Взехме пръст от гробищага и решихме да викаме пра-дядото на един от братовчедите ми.Всичко си тръгна добре обаче на края незнам дали от духовете или от вятъра се отвори вратата на стаята и свеща изгасна и аз изпищях.А според реда на викането всичко се прави в пълно мълчание.Избягахме и ставихме всичко там.На другия ден решихме да излизаме но Гошо(братовчед ми чийто пра-дядо викахме) не беше у тях и ние отидохме в къщата и го заварихме до изгаснлата свещ с пръста от гробищата да плаче.И ние помислихме че са го налегнали спомени и му е домъчняло.
Но миналия месец почина леля му и понеже тяхното семейство не е много заможно я погребаха в стария гроб.И аз тъй нато ми е роднина ходих с тях до оправяме документи и прочие.След като отровиха ковчега на дядото(а аз присъствах на погребението и помня че беше закован) той беше леко отворен сякъш някой го е бутал от вътре.А днес ходихме на 40 или колко там дни и видяхме че около гроба не расте нищо и че пясъкът леко се е надигнал и оттогава ме мъчат едни сънища и всичко това се повтаря в тях.
Моля ви помогнете ми някък мисля че съм се забаркал в голяма каша.ПЛС.

RoyTheReaper
06-24-2006, 16:38
магии не съществуват!!! избий си тези глупости от главата! :smt011

Atika
06-24-2006, 16:40
Stiga si si nabival filmi ... sega shte kajesh " da nikoi ne mi vqrva " , no vsichko tva e do vtalpqvane .. spri da mislish za tezi neshta i poveche gledai da ne se povtarq!!!

Dr. Kazimbutt
06-24-2006, 19:39
Авторе, спри наркотиците.

06-24-2006, 19:43
госте влез във форумите на абв :) там има папка Окултизъм те ще ти отговорят ,а колкото до тези мнения че нямало такива неща .. ми мислите много повърхностно така да се изразя или може да мислите че няма живот след смъртта :-k Въпреки на госта да кажа че сте направили много лошо и не сте трябвали да викате духове като незнаете после какво да правите и това с гроба било леко отворено вече си го фантазираш и няма нищо общо с викането и душата няма нищо общо с тялото ... ама както и да е

skate_warrior
06-24-2006, 21:10
Абе ше си призная ок... отидох точно тогава да зема кокали за кучето и явно съм взел на пра дядо ти кокалите.. сорка бате... ](*,)

IKisseDAGirL
06-25-2006, 17:14
аз до някъде вярвам, а до някъде и не вярвам в тези неща.. просто толкова мн наистина измислени истории има, както и снимки, които уж са истина, но всъщност са монтаж, че ти изглежда сякаш хората сами си измислят тези неща ей така за развлечение :roll:

и все пак има доста необясними неща.. които наистина са се случили.. точно сега не мога да дам конкретен пример, но знам, че има.. а и твоята история.. странна е и толкова добре си я описал, че се съмнявам да е ебавка или пък ако ще плод на въображението ти..

но каквато и да е истината, аз съм на мнение, че не трябва да се бъркаме в тези неща - ние живеем в този свят, а нематериалните неща не са наша работа :? по-добре за нас е да оставим нещата така и да не любопитстваме толкова мн (макар че като се знам ква съм, ако на мен се случи такова нещо нямаше да се успокоя докато не разнищя всичко.. просто от вътре щеше да ме тормози:-s)

ся те съветвам да се поуспокоиш и да не го приемаш толкова на вътре :) едва ли нещо чак толкова лошо е станало :-)

06-25-2006, 19:14
Самоубий се преди да е станало късно!

saninka91
06-25-2006, 19:34
ima6 golqma fantaziq :lol:

Communist
06-25-2006, 19:35
Не вярвай на нещо което не можеш да видиш или пипнеш. Бъди по-голям материалист.

sweet_girl_14
06-25-2006, 19:39
Еми това с разкования ков4ег все пак с времето нещата остаряват и е нормално да са излезли пироните то си е от самото дърво.А около гроба 4е не расте нищо дали някой не поддържа мястото?А ако си извикала духа може да го поканишна кафе или 4ай4е не се впрягай толкоз!

Tu_Cu_CeKcu
06-25-2006, 19:42
Trqbva da ti se zabrani televiziqta :lol:

KaMiKaDzE
06-25-2006, 22:20
На 4-ти километър те 4акат,и без т'ва напоследък им липсват клиенти

WILD__BOY
06-25-2006, 22:22
Смени дилъра бе друсалко!

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 16:58
Има само едно нещо,което можеш да направиш: Порастни!
=D> =D> Съгласна!Слез на земята,ако си го втълпяваш,ще стане по-зле.Трябва да те е страх от живите,не от мъртвите!

niki7o
07-12-2006, 17:02
На 4-ти километър те 4акат,и без т'ва напоследък им липсват клиенти
колкото по-бързо отидеш толкова по-добре за теб

crazyfenka
10-08-2013, 13:38
Не съм от хората които ще ти кажат спри наркотиците еди кво си еди що си но защо сте го викали ? Ще ти кажа че просто не е трябвало да се занимавате с тия неща ! ;) Вярвам ти :)

nevermind...
10-08-2013, 16:14
Не съм от хората които ще ти кажат спри наркотиците еди кво си еди що си но защо сте го викали ? Ще ти кажа че просто не е трябвало да се занимавате с тия неща ! ;) Вярвам ти :)

Тая тема е от преди 7 години. Или автора вече го е преодолял или е умрял. :lol:

theseveredgarden
10-11-2013, 11:17
Пусни жалба до Съюза на Производителите на Пирони в България.

tonita03
10-28-2013, 13:43
Май много филми гледаш!:D Не си втълпявай разни, работи, защото това е вредно за психиката ти.Просто забрави случката и толкова ;)

baby_baby
11-04-2013, 13:36
магии не съществуват!!! избий си тези глупости от главата! :smt011

+1