PDA

View Full Version : hora..nz kakvo da pravq



never^mind
06-24-2006, 16:38
Хора незнам какво да правя..харесвам едно мом4е..а тои до скоро си имаше приятелка..ходеха 5 години и сега скасаха...незнам какво да мисля...вси4ки ми казват "тои скаса с нея заради теб"..това не кара да се радвам ама са6тевременно и ми става тъпо за приятелката му 6тото те ходят от 5 години а аз го познавам от 3 месеца и...пък и бившата му ми е приятелка...нз какжо да правя..ако можете ми помогнете..тенкс предваритело O:)

LP_girl_14
06-24-2006, 17:05
Ми..остава ти само да наблюдаваш поведението му,да гледаш дали търси близост с теб,дали ти показва че иска да сте заедно.Все пак 5 години...това е много време и според мен нещата не са вървели в последно време и ако той е изпитвал някакво привличане към теб,това е била камъчето което е преобърнало колата.Ако той те харесва-бъди с него,но недейте да прибързвате,защото вероятно се чувства доста объркан.Една 5 годишна връзка определено е нещо сериозно.Бъди търпелива :wink:

koalka
06-24-2006, 17:37
Виж сега,ако чувствата им са били взаимни и са се обичали както преди НИЩО не би могло да ги раздели,просто те биха искали да са заедно и нямаше да ги интересуват други хора.Обясни това на всеки,който те обвинява за раздялата им и не се чувствай виновна.Това,че са ходили 5 години е хубаво и наистина жалко,че са се разделили,но освен ако не си излъгала някого или не си направила нещо с цел да ги разделиш не си виновна.

gerito_malkata
06-24-2006, 18:56
[/b]zdr men ako pita6 nedei da se tormozi6 :) sled kato toi taka e precenili ti ne biva da se tormozi6
ne se podceniavai ti sa6o moje6 da mu dade6 tova koeto mu e davala predi6nata 5 god ne sa malko i nai-veroqtno otna4alo 6e ti e trudno no i tova 6te otmine niama pri4ina da se 4ustva6 vinovna radvai se na liubovta

Sazi
06-25-2006, 10:12
pfff abe ti ored li si?Za kvo se pritesnqva6 za priqtelkata mu???Da 5 god sa bili zaedno,no...Ako ti be6e na neino mqsto i toi be6e skasal s neq tq nqma6e da i pyka za teb 100% Gledai si jivota i ne misli za drugite ;]Tova moga da te posavetvam

sexY_mackA90
06-25-2006, 10:18
pfff abe ti ored li si?Za kvo se pritesnqva6 za priqtelkata mu???Da 5 god sa bili zaedno,no...Ako ti be6e na neino mqsto i toi be6e skasal s neq tq nqma6e da i pyka za teb 100% Gledai si jivota i ne misli za drugite ;]Tova moga da te posavetvam



dam...absolutno si prafa;}ne trqbfa da ti puka samo za druite pomisli malko i za sebe si...a i ne burzai iz4akai malko vij dali toi NAISTINA izpitfa neshty kum tebe i togafa naprafi neshty;]! Kusmet!!!