PDA

View Full Version : [url]http://skinhead.hit.bg/[/url]



06-24-2006, 17:40
Аре скиновеее

http://skinhead.hit.bg/

niki7o
06-24-2006, 17:45
hahah smeise da ne go povtori

empjori
06-24-2006, 17:50
хаха :D хванах се :D

Sapphir
06-24-2006, 17:51
Да те хване някой скинар да те нафака.

bulgarche
06-24-2006, 18:07
И всички вие сте расисти и истрински скинхедс и затова стигнахте до края?

laura_palmer
06-24-2006, 18:17
hah abe ne se ebavai mnogo mnogo sas skinhead..... :twisted:

06-24-2006, 18:53
ЗИП ФАЙЛ!!! ЗИП ФАЙЛ!!!

*Sumerian_Haze*
06-24-2006, 22:27
Да те хване някой скинар да те нафака.
:twisted:

tainstvenata
06-24-2006, 22:49
i az ot lubopitstvo go otvorih .. xaxax

teenkopele
06-25-2006, 02:01
Хахахах, много ме изкефи! :wink:

priti_kiti
06-25-2006, 12:14
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005

osemenitelia
06-27-2006, 05:48
още някой изстрадал хакер чифут пострадал някоя нощ .....

WILD__BOY
06-27-2006, 06:28
Мноо яко, няма що!

KaMiKaDzE
06-27-2006, 12:33
=D>

Nekasa4a
06-27-2006, 13:34
я още имало Whithe powDer глупаци тука...


Ми предопчитам да сам с принципи близки до тяхните отколкото да се примирявам с мангалята. :twisted:


Като стане напечено и като си изпатиш от цигани или твой близак ще си говорим пак на какво мнение си :twisted:

bulgarche
06-27-2006, 17:11
Поне ги разбирате :smt012 :smt017

06-27-2006, 19:41
К'ви мангали, бе? Типичният български "скинар" нео-нацист не е виждал през живота си мангал, камо ли го е докосвал. Мангали не бият, ама скейтъри и пънкари да.

06-27-2006, 21:53
Не че средностатистическият наци скинхед в България е от умните, но пък антитата са още по-тъпи. Само това можете да измислите явно...

sadgasd
01-23-2007, 01:40
a we tva punkar4e mnoo t1po we ai ne mi minavai s teq 6to ne idete v nqkoe cigansko geto ai ti kat si tolkova otvoren ako si ot nqkoi po golqm grad idi se naprai na skinarite

quench
01-23-2007, 08:58
ТОВА Е ПРАВИЛНИЯТ ЛИНК!!!
:smt023

Mimka_sweet
01-23-2007, 09:35
:-D

bulgarche
01-23-2007, 09:46
еммммм тамън да отида и да им се направя и те всичките станали "кинжали" и чалгари... :cry:
ах, ма сигурно така ще е

01-23-2007, 09:47
мхъм...

fake
01-23-2007, 12:15
буахахахахахахааа :-D :-D :-D :-D
признавам си, и аз от любопитство :oops:
ебати готиното
п.с. тфа, че мразите циганите, не ви прави автоматично фашисти, нацита или като каквито там се определяте, try to get it already... :smt017
п.п.с. защо напоследък всяка втора тема е за "скинарите"

OtherDimension
01-23-2007, 12:28
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005

ta tiq muhliovci za uvajenie li sa .. vednuj 5ma skochiha na 3 lapeta .. posle tiq viknaha bratovchedite si (stanaha 6-7) i tiq drasnaha .. gonenie i prismeh za tiq lepilari i skusanqci 8)

LO6IQ
01-23-2007, 13:43
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005
Хахаха , от любопитство го отворих и аз. :-D

01-23-2007, 14:30
tuka mai osven lapetata da izbivat komplexi drugo ne se polu4ava.
golema podigravka golemo ne6to ama ne se use6tate kolko ste sme6ni vsi4kite 6toto tiq hora kato gi vidite po ulicite gledate v krakata vsi4kite i samo po forumite mojete da im napravite ne6to a v deistvitelnost se popikavate kato sa nablizo.

01-23-2007, 14:33
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005

ta tiq muhliovci za uvajenie li sa .. vednuj 5ma skochiha na 3 lapeta .. posle tiq viknaha bratovchedite si (stanaha 6-7) i tiq drasnaha .. gonenie i prismeh za tiq lepilari i skusanqci 8)

tiq skusanqci bate nosat drehi deto kato im 4ue6 cenata i po4va da te boli glavata a ako si ot nekoe probito selo deto hodite s poturi moje i da sa skusanqci.hodi na nekoi ma4 na cska i im kaji 4e sa lepilari i da vidi6 kak ima takiva det s edin 6amar 6e ti otkusnat glavata i posle si izbivai komplexite tuka.

NiKOLAN
01-23-2007, 14:47
ЗИП ФАЙЛ!!! ЗИП ФАЙЛ!!! Биг смайл!!не е ли Зиг Хаил, къв е тоя zip file ?

01-23-2007, 14:49
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005

ta tiq muhliovci za uvajenie li sa .. vednuj 5ma skochiha na 3 lapeta .. posle tiq viknaha bratovchedite si (stanaha 6-7) i tiq drasnaha .. gonenie i prismeh za tiq lepilari i skusanqci 8)

tiq skusanqci bate nosat drehi deto kato im 4ue6 cenata i po4va da te boli glavata a ako si ot nekoe probito selo deto hodite s poturi moje i da sa skusanqci.hodi na nekoi ma4 na cska i im kaji 4e sa lepilari i da vidi6 kak ima takiva det s edin 6amar 6e ti otkusnat glavata i posle si izbivai komplexite tuka.

qko feshun batka...
nqkoi ot manekenstvane zabraviha kfo e da si skinhead...hahahaha
debish i kejulite..

01-23-2007, 14:52
Хахахах, много ме изкефи! :wink: ц ц ц какво неуважение към скиновете само! :smt005

ta tiq muhliovci za uvajenie li sa .. vednuj 5ma skochiha na 3 lapeta .. posle tiq viknaha bratovchedite si (stanaha 6-7) i tiq drasnaha .. gonenie i prismeh za tiq lepilari i skusanqci 8)

tiq skusanqci bate nosat drehi deto kato im 4ue6 cenata i po4va da te boli glavata a ako si ot nekoe probito selo deto hodite s poturi moje i da sa skusanqci.hodi na nekoi ma4 na cska i im kaji 4e sa lepilari i da vidi6 kak ima takiva det s edin 6amar 6e ti otkusnat glavata i posle si izbivai komplexite tuka.


xaxaxaaxaxax
i v detskata gradina znaqt che "skinarite" po stadionite sa prosto edni poziorcheta , deto vsqka vtora duma im e "Sieg Heil" :-D

OtherDimension
01-23-2007, 14:56
tva otgore bqh az

01-23-2007, 15:06
samo 4e ne v detskata gradina a i sled universiteta nikoi ne smee da im go kaje :D

01-23-2007, 15:07
troublemaker.de

gledai i se u4i :wink: skusanqk :-D

bulgarche
01-23-2007, 16:11
дрехите са най-важни... дамммм

обличаш нещо а трабълмейкър, хулиган, пери, шърман, питбул, тор щайнар и т.н. и айдееее вече съм "соскенар" :lol:
Винаги играеш контра
все пак не си толкова ограничено момче и си наясно с някои неща, но въпреки това понякога правиш мнгого глупави изказвания, на които, за твое щастите, обръщат внимание тез които те имат за свой идол

Пък и да ви кажа...к'во като ги мразите? Нали ви е страх от тях...к'во тогава много дрънкате по форумите? Все едно като видите груичка от 4-5-10 човека не започвате да говорите по-тихо, да гледате тъпо, да оглеждате и да не срещате погледа си с техния...

Ексчо, може да си голям гъзар, да знаеш много, да познаваш който си поискаш, ама със същата сила можеш и да го издухаш...и ти много добре го знаеш

01-23-2007, 16:23
дрехите са най-важни... дамммм

обличаш нещо а трабълмейкър, хулиган, пери, шърман, питбул, тор щайнар и т.н. и айдееее вече съм "соскенар" :lol:

ti nema da e lo6o da sledi6 koi za kvo govori vmesto da se prai6 na interesen 6tot i4 ne si takuv.
tva vi e nai jalko na anarhist4etata 4e govorite za sobstven na4in na mislene a celata rabota vi e zau4ena i govorite naizusteno vseki put edni i su6ti gluposti.pone se stremi da gi kazva6 na mqsto. :wink:

01-23-2007, 16:48
ахахахах и какво стана са..??

големите фешън скинари почнаха заплахите, а???

1 Българче- защо сам го каза, че като видим групичка и всички млъкваме, а защо аз където доста често пътувам сам и видя някой от ваще сам и той навежда поглед???
но ако наистина държиш "може и да го издухам" няма да ми е за сефте, но няма и да се правя на п*тка...
къде и кога?

2 гост-а ние.. не сме анархисти, но не ми пречи да знам, че дрехите не правят човека, ти ако си скинхед защото се обличаш като такъв е смешно...
полошърта на Фред Пери не те прави скин...
затова изразите от сорта на "скъсаняк" е малко неуместен... или Фред Перито в бой не се къса??

edno si baba znae edno si baba bae
ako ima6e malko pove4e akul i subrazitelnost 6te6e da pogledne6 4e nekoi si tapak malko po nagore kaza 4e skinheads bili skusanqci i linka nema izob6to za cel da pokazva 4e drehite pravat 4oveka a da pokaje na nevejiq za kvo ide re4 otkum drehi i da vika skusanqci na negovite suselqni.sa dostata4no qsen li beh?

a da se prai6 na oboroten ne varvi 6tot tiq s navedenite glavi sme gi slu6ali ma v deistvitelnost mai hi4 ne e taka.ako iska6 moe se vidime da mi pokaje6 kak stava.pa moje i da sme se vijdali.....
ot slu6alkite ne 4uh :lol: :lol: :lol:

HardcorE_AFA
01-23-2007, 18:07
И всички вие сте расисти и истрински скинхедс и затова стигнахте до края? az izob6to ne sum stigala do nikade mislq 4e nqma istinski nazisti ve4e nikade.ostanaha samo hora bez mozuk koito v momenta se nosqt pod imeto "nazita"

01-23-2007, 18:12
И всички вие сте расисти и истрински скинхедс и затова стигнахте до края? az izob6to ne sum stigala do nikade mislq 4e nqma istinski nazisti ve4e nikade.ostanaha samo hora bez mozuk koito v momenta se nosqt pod imeto "nazita"

ti da ne pomni6 duha na 33-ta 4e pomni6 kak iz4eznaha istinskite i ostanaha sega6nite :D
verno si e ve4e sa neonazisti :-D

Red.Chil
01-23-2007, 18:17
Тва ми е любимата част от текста.

Иначе,има някои,които са доста така...неосъзнати и викат само "Мангали Килър",но познавам и такива,които наистина са наясно с нещата...и носят кубинки със свастики на подметката. :shock:

01-23-2007, 18:26
taka,zna4i vseki 2-ri srednostatisti4eski zabluden bulgarski teenager moje da kaje po vaprosa s desnite skinheads edinstveno 4e sa tupi no i 4e ima i takiva koito znaqt za kvo stava vapros i ni6to pvoe4e :D
stigam do izboda 4e vie mrazite tiq deto ne znaqt 6to sa takiva a ne mojete da mrazite tiq koito znaqt za6toto sled kato znaqt ne mojete da im osporite pravotata :-D

01-23-2007, 18:31
ииииии това са панцерки...
ама не са много качествени...
и какво като са наясно с нещата???
Все едно са нацисти... само говорят за ZOG и повтарят мантрата 88...

po dobre da govorq za problema s zionistite otkolkoto na rude boys i boneheads :-D

01-23-2007, 18:34
обясняваш се като еврейн...

я ни просветли нас какво е ежедневието на един неонацист скинхед...

ako mojeh kato evrein 6tqh da ubedq celiq svqt 4e nazistite sa nai golemite mu4enici na toq svqt :D

01-23-2007, 18:34
проблема с ционистите е, че са фашисти...

ah kolko mrazq fa6isti....

cute_but_psycho
01-23-2007, 18:39
и аз като една истинска скинхед - гърла продължих до край... :lol:

OtherDimension
01-23-2007, 20:06
samo 4e ne v detskata gradina a i sled universiteta nikoi ne smee da im go kaje :D

zashto si mislq che na batko ti sa mu izdurpali ushite 3ma skinari i ti i toi se naakvate kato chuete taq duma "skinhead" i zatva gi mislish za bezsmurtni ? :lol:

01-23-2007, 20:11
samo 4e ne v detskata gradina a i sled universiteta nikoi ne smee da im go kaje :D

zashto si mislq che na batko ti sa mu izdurpali ushite 3ma skinari i ti i toi se naakvate kato chuete taq duma "skinhead" i zatva gi mislish za bezsmurtni ? :lol:

ti si se skril zad komputera i nema koi da ti izdurpa u6ite stoi si tam 8)

OtherDimension
01-23-2007, 20:15
sieg heil !

DoPye
01-23-2007, 20:17
Аре скиновеее

http://skinhead.hit.bg/


а да те ритам в главата изкаш ли и да ти викам FUCK YOU

Red.Chil
01-23-2007, 20:20
Аре скиновеее

http://skinhead.hit.bg/
Тк къв си ? От скинхед скинарите ?!


а да те ритам в главата изкаш ли и да ти викам FUCK YOU Тиии къв си ? От скинхед скинарите ?!:lol:

DoPye
01-23-2007, 20:21
Аре скиновеее

http://skinhead.hit.bg/
Тк къв си ? От скинхед скинарите ?!


а да те ритам в главата изкаш ли и да ти викам FUCK YOU Тиии къв си ? От скинхед скинарите ?!:lol:

и да съм скин проблем ли има

OtherDimension
01-23-2007, 20:25
axaxax i ot koga si skin ? ot utre ? :lol:

Red.Chil
01-23-2007, 20:27
Допреди 2 дни на аватара му имаше един от онези безмозъчни кечисти,а сега е скин...тц,тц,тц,какъв просперитет!

DoPye
01-23-2007, 20:28
axaxax i ot koga si skin ? ot utre ? :lol:


не съм скин бе смешка ама обичам да ритам цигани

Red.Chil
01-23-2007, 20:29
:shock:

OtherDimension
01-23-2007, 20:41
Допреди 2 дни на аватара му имаше един от онези безмозъчни кечисти,а сега е скин...тц,тц,тц,какъв просперитет!

:-D ..

bulgarche
01-23-2007, 21:09
1 Българче- защо сам го каза, че като видим групичка и всички млъкваме, а защо аз където доста често пътувам сам и видя някой от ваще сам и той навежда поглед???
но ако наистина държиш "може и да го издухам" няма да ми е за сефте, но няма и да се правя на п*тка...
къде и кога?
Сега аз казвам че няма да тръгна някъде, София примерно или някоя "неутрална" зона и ти се превръщап в истински герой, понеже си ме победил. Как е? Сладка ли е победата? Вкусваш ли я?

За в България ли говориш че много обикаляш и всички навеждали глави? Не че е от голямо значение...или че няма да ти повярвам...
Аз също съм навеждал глава...в една циганска махала в Пловдив от която не можах да изляза 30 минути

Аз наистина познавам много пу*ки в България, които не само се мислят за някакви, ами и даже успяват да се събират с по-дъртите

В моя град много не ме взимаха на сериозно преди 2-3 години, ама и аз съм бил один от тези шматки и чак след като ме видяха с хората от другите градове започваха да ме приобщяват

Очакваше ли наистина отговор на въпроса как минава ежедневието на едно наци? Сигурно си чувал как хората се изнасят от вкъщи и живеят някъде заедно всички, но...при нас не е така...

bulgarche
01-23-2007, 22:12
много ми е интересно да видя с какво сте по-специални, че много го раздавате велики...


бтв теб те уважават, защото се събираш с еди кой си така ли??? :lol:


да речем, че 1 vs 1 съм достатъчно смел... и да знам, че твоите приятелчета няма да постъпят като путчици...

бтв и аз съм навеждал глава и то предимно в циганските махали, защото от такива като вас правят проблем и на мен... ;)
винаги намираш за какво да се заядеш...
нещо такова се получи така както го написах, ама... мисля че няма нужда да ти обяснявам...

ако отстояваш някаква позиция защитавай си я...
аз не съм фен на уредени боища...както ти не можеш да ми вярваш, така и аз не мога на теб


пък за този път който ти казах в циганската махала...не ти говоря за проблеми...аз съвсем сериозно не вярвах че ще изляза жив от там...

cute_but_psycho
01-23-2007, 22:33
леле хора! по-полека де! стига сте се заяждали за глупости! кой бил скин, кой бил нескин... ми като ви е страх за живота ви когато сте в някоя циганска махла просто не ходете там е! или спрете да ги биете или поне спрете да сдухвате форума с личните си драми! щото и аз мога да разказвам много само дето още не съм доживяла да видя как някой бие друг щот е мангал или скейтър или нещо си там друго... и на мене не ми се е случвало да ме бият примерно щото изглеждам еди-как си и на някой си тва не му харесва! айде мир, сдобрете се като в детцката градина и живейте спокойно без да обикаляте циганските квартали... толкова е лесно(моне за мен :D )

bulgarche
01-23-2007, 22:46
Не винаги можеш да определяш правилата на играта...
дали според теб съм изгарял от желяние да отида на това място?
пък "личните дреми" не карам никой да ми ги чете, просто споделяме опит, който ти сама кза че нямаш
мисля че не сме се карали, за да се сдобряваме, а ако говориш попринцип... :smt012 :smt017 :-k

cute_but_psycho
01-23-2007, 22:49
ми спорехте едно такова...

и за къв личен опит говорим? нима насилието е някъв опит?

bulgarche
01-23-2007, 22:52
Абе не, ама като стана дума...и насилието е нещо...без значени дали ти го прилагаш върху някой или е налагано върху теб
все те учи на нещо...

Juicy_Lucy
01-23-2007, 23:06
ми спорехте едно такова...



понякога във форумите,докато си казваш мнението,е нормално да е появи и някакъв спор..

сайта-доста зле

bulgarche
01-24-2007, 17:00
ъъъ к'фо?
не се тормози...
вземи пример от мен...да си почиват ;)

01-24-2007, 20:19
Кондьо: "Мразя циганите! Зиг Хайл! 14/88!"

Според официални източници, фолк-певецът Кондьо е придобил расистки и нацистки възгледи, след прочитане на "Моята Борба"
на Адолф Хитлер. "Мислех си, че е някаква глупост, но не съм и очаквал нещата там да са толкова истински!", заявява бившият
поп-фолк певец, който в момента гордо се нарича наци скинхед и свири в новата си нацистка група - "РазгРОМ!" "Ние сме цигани, които мразят
циганите!" Твърди Кондьо. Странната му противоречаща идеология за голяма изненада беше добре приета от Blood And Honour България
(международна нео-нацистка организация, основана от Иън Стюарт във Великобритания).
Членовете твърдят, че са им нужни хора, готови да действат за унищожението на боклуците, независимо те от каква раса са. Според думи
на певеца, той е основал подразделение за роми с нацистки възгледи в Blood And Honour България - "А.Р.А." - "Арийско-Ромска Асоциация". Очаква се
"РазгРОМ!" да свирят с други етно-национал-социалистически групи - "Алахитлер", "Буда Беше В СС" и "Израелски Арийци".