PDA

View Full Version : Razdvoena i adski obarkana-liubovta ili semeistvoto



Sexapilna_kukla
06-24-2006, 17:15
Znachi moqta istoriq e slednata-az hodq s jenen maj(bqh puskala takava tema)koeto ne e redno,no go obicham istinski,taka kakto ne sam si predstavqla che e vazmojno da obicham,kakto i toi men,no jena mu razbra za nas.Kaza mu da nameri nachin i da prekrati tazi vrazka,no toi mi kaza,che ne moje da jivee bez men,che chuvstvata mu sa prekaleno silini,za da me izostavi i che ne moje da prodalji jivota si bez men.Opita se da me nakara da go namrazq,za da e po-lesno i za dvamata,no uvi..tova oshte poveche ni sbliji.Dori se iznese ot tqh i neznae kakvo da pravi,zashtoto edinstvenoto koeto go zadarjashe pri neq e deteto...a sega tq edva li shte mu pozvoli da go vijda,zashtoto samo s tova go zaplashva,chuvstvata mu kam neq sa izcheznali otdavna.I sega neznam kakvo da pravq-ako nashite nauchat nqma da me poglednat,no az prosto ne moga da se otkaja ot nego i neznam.Chudq se,ako ne se pribere u tqh i me nakara da jiveq s nego kakvo da napravq,zashtoto az tolkova silno go jelaq i go obicham...nie utre shte govorim kak shte q karame.Ne me kritikuvaite,prosto iskah da spodelq s nqkogo moqt problem,zashtoto mi e mnogo tejko,a taka pone malko moje da mi olekne :(

zia_x
06-24-2006, 17:28
Кажи първо на колко години си(а и мъжът на колко е),за да можем да ти дадем подходящ съвет

POLA^_^
06-24-2006, 17:34
Да!Наистина на колко години сте?!

Sexapilna_kukla
06-24-2006, 17:37
az sled nqkolko meseca shte napravq 18,a toi e na 26

strawberry1988
06-24-2006, 18:05
ami razlikana ne malka,ne ei golqma,no trqbva da vzeme predvid mn raboti-tovae e jenene ima dete,vse pak e vidql pove neeta ot teb v jivota, a za tebe toi tepurva zapo4va

06-25-2006, 17:46
eee tva e dosta gadni4ko ne mi se iska da sam v tvoeto polojenie no ako misli6 4e naistina iska6 da bade6 s tozi 4ovek za6to pak ne ako si sigurna v 4uvstvata si kakto i toi v negovite....ami vzimaite se i slu6ai edinstveno sarceto si a ne kakvo ti govorqt drugite :D

iiirish
06-25-2006, 18:17
помисли си, че като се е женил тоя човек той е бил влюбен в жена си и е бил сигурен, че иска да прекара живота си с нея, че е искал дете от нея. и какво? сега той е с нея, имат дете... преди да се появиш ти бракът им е бил наред (доколкото може да бъде, това все пак е съвместен живот, и проблеми винаги има). разбирам, че го обичаш, но ти нямаш право да бъдеш с него. а когато родителите ти разберат ще видиш колко ще изляза права. емоциите им ще са дори по-негитивни и от моите, повярвай ми.
недей да правиш грешката да заживяваш с него, защото това ще съсипе много животи, вклюително и твоя, защото просто не сте един за друг [-( [-( [-(

06-25-2006, 18:29
Ако си мазохистка, давай!
Аз ако бях на местото на майка ти щях да те умъртвя още при раждането!

Дееба и разваленото общество...

PLAMENKO
06-25-2006, 18:30
omg ](*,) ](*,)

Angel_Girl
06-25-2006, 18:31
Ако си мазохистка, давай!
Аз ако бях на местото на майка ти щях да те умъртвя още при раждането!

Дееба и разваленото общество...
q ne q obijdai