PDA

View Full Version : Вече незнам дали ме обича...



отчаяна
06-24-2006, 18:49
Много ми е тежко...момчето с което сме заедно вече 1г. постоянно ме пренебрегва :cry: не сме се виждали повече от седмица-той е постоянно ангажиран или със семейството си или с приятелити си. Насрочваме си среща и нещо се случва внезапно и я проваля..имам чувството че съдбата е срещу нас. Днес се отчаях напално след като ми заяви че е изморен и няма да излезем..поговорихме си по телефона за малко (даже не ми каза че му липсвам ) :cry: и това беше !
Последния път като се видяхме ми каза много трогателни думи ,каза че иска да сме заедно и един ден да създадем семейство ,а после изведнъж нещо се случи и ето ме сега диря съвет за да го разбера ..да погледна през неговите очи и да изгладя недоразумението и да бадем отново заедно, щастливи както преди...Незнам на какво се далжи..може да съм му омръзнала вече..Моля ,ако някои е попадал в подобна ситуация да ми пише.
Благодаря Ви предварително! :( :( :(

bob_marley
06-24-2006, 19:02
nai lesniq na4in e da spodelish s negoi pritesneniqta si.Zashtoto mnogo chesto se sluchva chovek naistina da e zaet i nesyznatelno da naranqva nqkoi taka.Oba4e i ti se opitai da go razberesh.Verno 4e e kofti ama...Bash semeistvo da syzdadete-symnitelno oba4e pogovori s nego-6e pomogne mnogo pove4e otkolkoto pisanicite v toq forum i mnogochasovoto vaikane vkyshti ;)

отчаяна
06-24-2006, 19:18
Ще пробвам дано разговора да не навреди още повече... :(

06-24-2006, 19:24
И аз в момента имам сащия проблем.Много се притеснявах,но вече се поуспокоих...все пак ако тои те обич и ако иска да е с теб ще се сети за теб.Моя човек не съм го виждала от близо 2 седмици,много ми липсва,няколко пъти опитах да говорим,но тои все е зает...няколко пъти го хващах да ме лъже.Сега се опитвам да не мисля за него.След като не разбира колко много го обичам,вапреки всички проблеми...значи може би не е за мен... :( Опитай да поговориш с приятеля си,не чакай да стане прекалено късно...Пожелавам ти успех ! :)

06-24-2006, 19:40
ако наистина няма много много сериозни проблеми 1 седмица е много време сещаи се какво става

отчаяна
06-24-2006, 19:53
Не искам да го изгубя той е всичко за мен :cry: не мога да си представя жвота си без да е до мен.. :( Той е като дажда даряващ на природата живот ...готова сам да направя и невъзможното за да сме заедно :cry: :cry: :cry: Дано се оправи всичко!
Благодаря ви за подкрепата!!!

alkobalko
06-24-2006, 20:13
Ami sledvashtiq put, kogato si opredelite sreshta mu kaji, che e vajno i na vsqka cena trqbva da doide. I taka, kogato doide ti mu kaji, che iskash da pogovorite mnogo seriozno i mu kaji vsichko, koeto mislish. Ako ne te razbere qvno nqma smisul da produljavash da se samozalugvash i da stradash.

koalka
06-24-2006, 21:10
Най-добре поговори с него и му кажи каквото ти тежи.1 година не е малко време и двамата се познавате добре,но му кажи,че адски много го обичаш и те наранява така като постъпва.Разговора в случая е най-доброто решение.

He3HauKa
06-24-2006, 21:14
govori s nego .... neznaesh kakvo e v negovata glava za tova nai dobre pogovori s nego...i vse pak 1 godina em n vreme trqbva mu malko svoboda

Sazi
06-25-2006, 10:20
Pogovori s nego.Edva li si mu omraznala.Prosto moje da ima naistina problemi sas semeistvoto.Problemi ,koito go e sram da toi spodeli.Dai my vreme ako ne se opravi do edin mesec.....Togava pogovori s nego

Nadelina
06-25-2006, 10:36
Taq mnitelnost shte ni ubie.. Pochti vsichki jeni sme taka..

ЕЛИ
06-25-2006, 10:56
милата...какво да ти кажа..с моят приятел днес щяхме да излизаме-лошо му било.. :-k :---) :) според мен той си те обича още..просто понякога нямаш ли чувството че искаш малко почивка,да си полипсвате...може би това става...все пак 1 година-малко ли е? ;-) няма за какво да се притесняваш...

da
06-25-2006, 11:11
Така е да :)

отчаяна
06-25-2006, 19:06
\:D/ много се радвам ! поговорихме си с него и се разбрахме! той ми обясни всичко!
Благодаря на всички ви! =D> :P =D>

lost_girl
06-25-2006, 21:00
4estno kazano nz taka 4e ne moga da ti pomogna sorry