PDA

View Full Version : mnoo go obi4am



06-24-2006, 18:49
na4i ot 2 god haresvam edno mom4e.Bqhme zaedno no samo za edna ve4er i ot togava hlatnah o6te pove4e toi znae 4e az go haresvamn no sled tva se hvana s moq priqtelka i taka....sega e v germaniq i si pisahme dokato ne mi kazaha 4e e govoril za d garba mi.No brat mu mi kaza 4e toi izob6to ne moje da govori takiva raboti i 4e tva e nekva 6ega ot 7 meseca ne mu govorq kogato si be6e tuka me pozdravqva6e a az ni6too se no4i ne go poznavam.Molq vi kajete kvo da pravq da prodaljavam li da go obi4am ili da go zabravq ama znam 4e 6te e prekaleno trudno daite savet :(

bob_marley
06-24-2006, 18:59
mi prosto mu kaji kvo izpitvash i kvo sa ti razkazvali-bydi otkrovena s nego-THIS IS THE BEST.

Max_Payne
06-24-2006, 19:28
mi prosto mu kaji kvo izpitvash i kvo sa ti razkazvali-bydi otkrovena s nego-THIS IS THE BEST.

=D> :smt023

LP_girl_14
06-24-2006, 22:48
Ами..ако той се върне от Германия,прекарвай повече време с него и го опознай!Не може да вярваш на всеки който говори че някой е казал нещо.Трябва сама да прецениш какъв е този човек,но по самото си общуване с него,а не по думите които другите са казали за него.Относно това дали да продължиш да го обичаш..така лесно ли става? :smt017 Ако обичаш някого силно и истински,не може да го изтръгнеш от сърцето си така лесно.Опознай го по-добре,разбери дали има чувства към теб и тогава реши какво да правиш :!:

tainstvenata
06-24-2006, 23:08
napylno sam saglasna s LP_girl_14 :) iii uspeh :)

Petinka``
06-25-2006, 02:42
Ами..ако той се върне от Германия,прекарвай повече време с него и го опознай!Не може да вярваш на всеки който говори че някой е казал нещо.Трябва сама да прецениш какъв е този човек,но по самото си общуване с него,а не по думите които другите са казали за него.Относно това дали да продължиш да го обичаш..така лесно ли става? :smt017 Ако обичаш някого силно и истински,не може да го изтръгнеш от сърцето си така лесно.Опознай го по-добре,разбери дали има чувства към теб и тогава реши какво да правиш :!:
:smt038

IsTiNsKa_LuBoV
06-25-2006, 08:45
na4i ot 2 god haresvam edno mom4e.Bqhme zaedno no samo za edna ve4er i ot togava hlatnah o6te pove4e toi znae 4e az go haresvamn no sled tva se hvana s moq priqtelka i taka....sega e v germaniq i si pisahme dokato ne mi kazaha 4e e govoril za d garba mi.No brat mu mi kaza 4e toi izob6to ne moje da govori takiva raboti i 4e tva e nekva 6ega ot 7 meseca ne mu govorq kogato si be6e tuka me pozdravqva6e a az ni6too se no4i ne go poznavam.Molq vi kajete kvo da pravq da prodaljavam li da go obi4am ili da go zabravq ama znam 4e 6te e prekaleno trudno daite savet :( Vij tova mom4e 6te se osuznae kogato spre6 da mu tru4ka6 po gaza i togava 6te sujalqva za tova 4e ne e bil s teb i ti kogato mu kaje6 :"na6to vreme mina"
i 6te go zaboli taka kakto sega teb te boli!Spokoino ne e ti e posledniqt v tova sum obedena..i az sum bila taka..

06-25-2006, 10:19
mi prosto mu kaji kvo izpitvash i kvo sa ti razkazvali-bydi otkrovena s nego-THIS IS THE BEST.

=D> :smt023 =D> =D> =D>

lost_girl
06-25-2006, 21:08
4estno da ti kaja se opitai da go zbaravi6 taka 6te e nai-dobre no si ostanete frend,priqtelite nikoga ne sa izli6ni