PDA

View Full Version : Бекъм-резерва...



midian
06-24-2006, 21:21
Утре ше играят Англия-Еквадор и Бекъм ще е резерва :smt013 ,щото на Ериксон не му харесала играта на Бекъм във предните 2 мача.Въпреки 4е не се представи добре той е един от добрите и тряа да играе,вие кфо мислите по въпроса???

pinki
06-24-2006, 21:25
:smt013 Kak moje Bekum da ne igrae be ei!Idioti 6ibani!Tova e nai-fynkcionalniq muj koito sum vijdala... :smt011 ave glei sa tova si e zagoba samo i edinstveno za Angliq! :smt019

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

Sapphir
06-24-2006, 21:39
:smt013 Kak moje Bekum da ne igrae be ei!Idioti 6ibani!Tova e nai-fynkcionalniq muj koito sum vijdala... :smt011 ave glei sa tova si e zagoba samo i edinstveno za Angliq! :smt019

Ти сигурно разбираш повече от Свен Горан Ериксон. Кои са тея идиоти шибани?

MiRaCuLiXbb
06-24-2006, 21:44
Че откога Бекъм е футболист? Аз го възприемам като ходеща реклама/звезда... Отдавна е заебал сериозните тренировки и лежи на стари лаври.
НО не мога да не се съглася, че играе добре в сравнение с другите англичани. Все пак подкрепям решението на Ериксон. Пък и с Роони на никого няма да липсва. :)

midian
06-24-2006, 21:47
:smt013 Kak moje Bekum da ne igrae be ei!Idioti 6ibani!Tova e nai-fynkcionalniq muj koito sum vijdala... :smt011 ave glei sa tova si e zagoba samo i edinstveno za Angliq! :smt019

Ти сигурно разбираш повече от Свен Горан Ериксон. Кои са тея идиоти шибани?
хаха аз мисля 4е много и харесва бекъм заради външността,но за нейно нещастие тук говорим за ФУТБОЛ а не за 'най-красив мъж'...
и наистина кои са тия 'идиоти шибани'?

vra4ka
06-24-2006, 21:48
Е това го чакам от толкова време.
Тоя глупак нищо не прави само и само прическата да не се развали.
Малко трябва да го смъкнат от небето. :evil:

rusalkata_
06-24-2006, 23:00
ами по принцип не взимам на сериозно Бекъм,като футболист,но не съм съгласна с решението на Ериксон.Направи ми впечатление,че в последните няколко мача играе наистина добре,във форма е и не разбирам за кво го е сложил резерва. :-s :roll:

Sapphir
06-24-2006, 23:03
Че откога Бекъм е футболист? Аз го възприемам като ходеща реклама/звезда... Отдавна е заебал сериозните тренировки и лежи на стари лаври.
НО не мога да не се съглася, че играе добре в сравнение с другите англичани. Все пак подкрепям решението на Ериксон. Пък и с Роони на никого няма да липсва. :)

По принцип е Рууни.

MiRaCuLiXbb
06-25-2006, 08:27
Че откога Бекъм е футболист? Аз го възприемам като ходеща реклама/звезда... Отдавна е заебал сериозните тренировки и лежи на стари лаври.
НО не мога да не се съглася, че играе добре в сравнение с другите англичани. Все пак подкрепям решението на Ериксон. Пък и с Роони на никого няма да липсва. :)

По принцип е Рууни.
E хуу де, Рууни. :) Прав си.

rusalkata_
06-25-2006, 17:58
абе не е резерва бе.що излъгахте? :lol: може това да е било първоначалното решение на Ериксон и след като е видял нашите компетентни мнения да го е оставил в отбора... :lol: :smt005

rusalkata_
06-25-2006, 19:01
даже и поведоха с негов гол...

и биха с неговия гол! :wink:

midian
06-25-2006, 22:26
еее сорка,така казаха...