PDA

View Full Version : Защо ми липсва това чувство вече..



06-24-2006, 20:26
Преди време скъсах с моята най голяма любов..исках да намразя това чувство любов. Накара ме да страдам цели 4 месеца след раздялата ни..бях като труп. Сега, след 4 месеца ми липсва това чувство..липсва ми чувството, което сгряваше сърцето ми, когато я видех..когато ме стопляше и мисълта за нея..Когато видя една двойка да се целуват..да се държат за ръце..всякаш за миг си спомням това чувство, което вече ми лиспва страшно много. Не мога да обикна друго момиче..няма никой като нея :smt010

Brrrrrrrrrrrrr
06-24-2006, 20:36
И какво очакваш да ти кажем ние тук във форума?!

piFka_LP
06-24-2006, 20:42
ami opitai se da q zabravish ne misli za tova izlizai s priqteli i se zabavlqvai jivota ne svurshva samo s edno momiche/momche zabavlqvai se i gledai da ti e gotino v tazi kompaniq kude si izlizai po chesto i sled vreme naistina veche nema da ti e tolkova tejko uspeh

06-24-2006, 20:53
И какво очакваш да ти кажем ние тук във форума?!
Еми то по тази логика няма смисъл да се пише изобщо по форумите. Скапана пикла...и на теб някой ден ще ти се случи да страдаш. Пожелавам ти да получиш същото отношение. До автора...знам, че сигурно си мислиш, че никога повече няма да си щастлив, но всичко рано или късно си идва на мястото...повярвай ми. Някой ден ще дойде твоята ИСТИНСКА любов и тогава ще се смееш сам на себе си, че някога си страдал за някоя :-) Всичко хубаво и горе главата :smt008

MiRaCuLiXbb
06-24-2006, 20:57
Я се стегни! Да не е умрял някой! Излизай с компанията и си праи кефа, не си струва да страдаш зарад някво момиче, още повече на твоята възраст.

koalka
06-24-2006, 21:06
Да,напълно те разбирам-и аз не мога да обичам друг освен любовта на живота ми.Много жалко,че сте се разделили.Не може ли по някакъв начин да си я върнеш или всичко е загубено?

faith girl
06-24-2006, 21:38
mnogo e gano nali ako nameri6 re6enie kaji go i na men 4e sam sas sa6tiq problem :smt009

LP_girl_14
06-24-2006, 22:34
Ех,ако имаше такъв бърз лек нямаше толкова хора да страдат...Решението до някаква степен е ВРЕМЕТО.Когато един човек намери място в сърцето ти,доста труднои се изтръгва от там.Но като минат дни,месеци и т.н. това чувство се притъпява.Просто трябва да си много упорит,винаги да си зает с нещо,да си намериш хоби,да излизаш повече,да общуваш с нови хора и...да осъзнаеш че това да я забравиш ще бъде по-добре за теб.Бъди силен и търпелив и щсичко ще си дойде на мястото :wink:

06-25-2006, 08:41
Пробвах..пробвах всичко. Излизания с цялата компания, разходки, срещи с др момичета, фитнес, купони ... :( Не става..тя ми липсва, колкото и да не искам да е така..то е така. Не съжалявам, че я обикнах така..съжалявам, че тя не ме обикна :smt011

I_love_dead_people
06-25-2006, 09:26
И само лекичко усещам,
че вътре в мене си остава празно,
че който и когато и да срещам,
сърцето ми не трепва и oстава хладно.
Остава нямо и мълчи коварно.


Това по-нагоре мисля,че се отнася от части за теб...
Виж,любовта не се забравя лесно и единствения начин да го направиш това е да се влюбиш отново.Знам,че е много трудно,че спомена си остава в сърцето ти и сега ти се струва немислимо да се влюбиш в друга,но когато това се случи,ще забравиш най-голямата си любов...само малко търпение.Дано да стане по-скоро!

Da_Bitch
06-25-2006, 09:32
само да попитам , защо скъсахте? :roll:

06-25-2006, 09:54
Не ми даде отговор..просто си тръгна завинаги без да ми каже чао..без целувка.. :smt010 Никога повече няма да я видя..тя просто си замина и загърби нашето минало. Опитвах се да се свържа с нея..не вдига телефона или затваря, не ми отговаря на смс-ите.. :smt011

06-25-2006, 10:07
i az imah takaf period no go prejivqh vsi4ko e do samovnu6enieto zaebi si4ki i si4ko i si jivei jivota znam 4e zvu4i trudno no povqrvai mi deistva :)

NeSTa_86
06-25-2006, 10:30
dalecheo t ochite, daleche ot surceto!