PDA

View Full Version : България се класира на ЕП по волейбол за мъже



teenkopele
06-25-2006, 02:34
България се класира на ЕП по волейбол за мъже

24.06.2006

Спорт НетИнфо

Волейбол

Българският национален отбор по волейбол за мъже се класира за европейското първенство през 2007 година в Москва и Санкт Петербург след като в среща от петия кръг на квалификационна Група С победи Румъния като гост с 3:1 гейма (22:25, 26:24, 25:17, 25:17). Това е пети пореден успех за волейболистите на Мартин Стоев, които вече и на теория не могат да бъдат изместени от първото място в групата.
Стоев заложи на титулярна шестица Андрей Жеков, Владимир Николов, Евгени Иванов, Христо Цветанов, матей Казийски Казийски, Тодор Алексиев и на либерото Теодор Салпаров. Като смени влизаха Боян Йорданов, Костадин Стойков, Красимир Гайдарски и Данаил Михайлов.

Най-резултатни за българите бяха Владимир Николов и Матей Казийски.

Утре е другият мач в групата между Латвия и Германия.

strange__
06-25-2006, 10:11
Матей е машинаааа :twisted: Волейболистите са най-добрите просто...мн обичам тоя спорт и ще ги гледам с интерес.Пожелавам им много успех,те заслужават да са първи :idea:

GLeZoRanA
06-25-2006, 10:12
Матей е машинаааа :twisted: Волейболистите са най-добрите просто...мн обичам тоя спорт и ще ги гледам с интерес.Пожелавам им много успех,те заслужават да са първи :idea: Заслужават със сигурност .. Ще стискаме палци ! :)

t0nTy
06-25-2006, 10:21
Браво на момчетата !!! :wink:
ЩЕ ГИ СМАЧКАМЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО !!! :D :)

Sarabi
06-25-2006, 12:56
Наще са ДЪ БЕСТ!Ама Казийски наистина ми е надеждата :D Страаааааааашно добре играе.Също и Евгени Иванов,той рули :mrgreen: .
Пожелавам им късмет и вярвам в победата им =D>

emotions
06-25-2006, 21:43
ми тва е най-естествения край на тия квалификации след като наште показаха класата си 8) 8) /въпреки разни чукове и инжинери те продължават да мачкат =D> =D> /а иначе остава един мач във варна ,който съм сиг 100% че ще спечелим :-D :-D