PDA

View Full Version : Kvi sa tiq be ???



Radost_Slava
06-25-2006, 09:23
v4era bqh na disko . Bqh s mnoo dobro nastroenie no se skapa moi taka nare4eni sko4iha da biqt biv6iq mi pirqtel . Golemi m1je sa kato sa 20 mom4ete sre6tu 3-ma 4oveka 2 momi4eta !!! :smt013 Egati priqtelite v momenta biv6iq mi priqtel e v bolnica ! Tuk v Veliki Preslav svestnite hora sa malko ! I az moga da se npavq na golqmata rabota ! Imam hora zad g1rba si no zahsto trqq da prebivam hora ei taka za kef ???

niki7o
06-25-2006, 09:29
toi moje da e imal problemi s tqh

strange__
06-25-2006, 09:53
В момента е модерно да си от "лошите биячи".Може да е глупаво,аз също не го разбирам,но не се меси където не ти е работа :wink:

Master_88
06-25-2006, 09:54
Келешки истории..

flam`f
06-25-2006, 10:07
селска работа...

a_curious_girl
06-25-2006, 11:23
идиоти....кво друго

LP_girl_14
06-25-2006, 13:52
Може ли...то за тва аз не съм ходила от доста време на диско!Или някои тръгват да се праят на големите мъжкари и биячи,или некви се натискат на който им падне...Вече като че ли доста хора отиват в дискотеките не да потанцуват малко и да се отпуснат и да се правят на голямата работа или да си търсят бройки за едн анощ.Разбира се,има си и готини дискотеки,ама...като че ли са рядкост...
Съжалявам,за това което се е случило на бившия ти!Явно невинен човек си е изпатил,заради гъзариите на некви кретени(освен ако преди тва не е имал някакви проблеми или недоразумения с тях,ама едва ли боя е средстовто тия неща да се решават) :smt019

Sarabi
06-25-2006, 14:05
Мдааа и на мене вчера по подобен начин ми се рзвали прекарването в диското.Вече като си тръгвахме(бяхме в Дабъл Вижън) излизаме от подлеза и гледаме някоко негри гонят някакво момче(не го познавам,де) и го млатят.Ама те като зверове-а момчето младо-16-17 годишно.И го блъскат и то някво животно черно го притисна на парапета отстрани на подлеза и друг му счупи бутилка от бира в главата!!!Потроши му главата!Той се пльосна на земята и лежи,не може да стане и целия е в кръв!Не мога да повярвам,сега извинявай как да не се проявя като расист.Да измрат всички гнусни негри дано!Какво пък толкова може да ти направи едно на17 години?А те го гонят поне 4-5 и го млатят.Баси говедата.

HandOfBlood
06-25-2006, 16:16
ей ей ей ей
Sarabi*, да си видял/а кфо е станало преди тфа?
обаче ако 4-5 бели са трепали някой негър няяше да кажеш 'да измрат сички бели' нали?! ебати, да си видял/а, че е било без причина ок, ма не си...
иначе и аз съм против подобни селски прояви по дискотеките... niki7o, и да е имал проблеми най-добре да са били разрешени с ДУМИ...

Sarabi
06-25-2006, 20:39
Е,да,ама белите ще се млатят,ще се блъскат,ама толкова па да се претрепят...те му налитаха като зверове!Той после не можеше да мръдне от земята,приятеля му го влачи и реве!!!Бих го казала за всеки, който видя да прави такова нещо!Какво толкова може да каже човек,че да го смажат ебати!

WILD__BOY
06-25-2006, 21:43
Ой сельо. сельо ...

cannabinoid
06-25-2006, 22:36
сега всички са гангстери ве :) няма са ебавате, щото ще ва смачкат от бой :mrgreen:

Angel_Girl
06-25-2006, 22:37
Oligofreni

sweet_DENI_f
06-25-2006, 22:41
и аз съм се дразнила много пъти ама нищо не може да се направи... незнам кое му е модерното на тва ,ама повечето мислят ,че като се правят на силните мъже са голяма работа

HandOfBlood
06-26-2006, 07:40
Е,да,ама белите ще се млатят,ще се блъскат,ама толкова па да се претрепят...те му налитаха като зверове!Той после не можеше да мръдне от земята,приятеля му го влачи и реве!!!Бих го казала за всеки, който видя да прави такова нещо!Какво толкова може да каже човек,че да го смажат ебати!е да не ти казвам на какви селяний съм се нагледала... как некъф злобен дядка разбива главата на ДЕТЕ в стена... и да, бял беше... така че сичко си е до човека.

honey91
06-26-2006, 08:00
toi moje da e imal problemi s tqh
dori i da e imal problem kakav e smisala da go re6avat s boi!Xore ve4e jiveem v 21v i ne e normalno za vsqko ne6to i tupanik!Moje bi ako govori6 s tqx i izqsnite situaciqta zaedno 6te e po-dobre